Renault Twingo 1.2 16V ECO2 Collection (2011) recenze

8uskutečněnírychlostirok výstavbyRok nákupuKM-mode, při nákupuNajeto poslední
Twingo 1.2 16V ECO2 Collection
5, Ruční
2011
2011
9 km
36512 km
Průměrný čtenář Hodnocení: 7.5 Disclaimer MyReview

Popisy a komentáře v sekci Myreview vozu na základě osobních názorů a zkušeností uživatelů. Sanoma Media Netherlands BV ( ‚Sanoma‘) nemůže být zodpovědný za obsah nebo možných následků. V Myreview bude vůz umístěn dobré i špatné zkušenosti. Editoři mohou výrazy, které nesplňují pravidla chování nebo nezákonného upravit nebo odstranit za všech okolností.

To není povoleno bez souhlasu Sanoma používat informace pro Myreview Auto nebo šířit prostřednictvím jiných médií.

První kilometry.

 • 1568 km
 • 29 duben 2011 03:26

Na konci prosince jsem byl povolán můj dealer Renault, jestli jsem se zajímal o nové Twingo. Měl jsem Twingo II v roce 2008, ale nemohl jsem se opět jezdit v podobném Twingo dodatečný poplatek 2750 eur, což by dále MRB zdarma. No, byl jsem zájem, takže jsem druhý den hned šel k prodejci. Pak se ukázalo, že jsem opravdu jen v 2750 byl okamžitě uzavřen s kolekcí zaplatit nákup byl.

Stala se bílá kolekce s černými akcenty, bumerang nálepka nepatřily mně. Je vybaven 1,2 v 16 motoru s 75 koní a další BPM a MRB pěti městech. I když toto není nekonečná oblek mi vlastně výhoda.

Twingo je v některých luxus téměř totožné s předchozím roce 2008, ale stále padá na auto cítí jemnější. Takže tělo cítí trochu mírnější než ta předchozí, zatímco odpružení je jemnější. Ať už je to proto, že to je nový, nebo z důvodu úprav zase nemám, ale je to dobrý pocit. Povlak je také mnohem lépe a cítí se lépe na to. Kryt 2008 Twingo cítil velmi tenká a rychle znovu.

Motor je 75 koní silnější než 60 hp motor v roce 2008 Twingo. Ale během brzdění období, jsem si všiml, ne tak moc, že ​​je to mnohem lepší, po 1500 km. Zřejmě i díky poměrně dlouhé převody, to je menší motor do otáček a rychlosti zastírá zkušenosti trochu. Ve skutečnosti, on přirozeně plavat, ale to jen ukazuje, není tomu tak. Dobrá je, že mít více klidu v autě na dálnici. Na 100 km / h trvá jen tj 2600 t / m, a to je dobrá relaxace. hlídáte motor pak prostě velmi rychle a můžete si uvědomit, že tento 16-ventilový vysoký výkon při rychlosti přes lepší než osm ventilu v mém předchozím Twingo.

Co se týče spotřeby, nemohu říci tolik, zatím je 6,4 l / 100 km, což není příliš efektivní dosud. No on je opravdu vloupal po 3000 km a udělal jsem si pár sprintů a škrty ve velmi přirozené. Očekávám, že bude spadat pod 6 l / 100km.

Kromě toho, tato sbírka má nějaké pěkné věci na palubě. Takže teď mám rádio CD přehrávač s centrálním displeji v přístrojové desce, kdy lze číst čas a venkovní teplota, dokonce i zpětných zrcátek a tónovaná skla jsou zábavné věci, které činí tento vůz naprosto vynikající.

Takže prozatím stačí. Za chvíli budu ještě jednou up-dating.

Twingo jako stále dobrá.

 • 36512 km
 • 09.08.2013 01:26

Nyní, téměř o dva roky později se stále daří se Twingo. V březnu, záruka letos skončila a on také měl svůj první tah. To mě stálo neuvěřitelných 283 eur, ale za ty prachy jste dva roky a 30.000 km daleko, takže to není tak špatné, myslím. Na přelomu prodejce zjistil, že dveře úlovek byl na ovladače na straně dílu, které jsem znal, ale nebylo převedeno poznámku. To bylo nahrazeno v záruční době a to je jediný problém, který byl vyměněn v rámci záruky.

Pneumatiky se opotřebovávají poměrně rychle a také něco nakřivo, mám podezření, zarovnání přední nápravy je vyžadována, ale já stále ještě je třeba vyměnit, když jsou pneumatiky.

Průměrná spotřeba je 5,8 l / 100 km (1 v 17,2), a to je čisté, hospodárné jízdě byl 05:27 l / 100 km (1 až 19) je větší zábava. Řidičské nepříliš dobře vychovaný a poměrně krátké vzdálenosti, takže nemám očekávat I 5 l / 100km (1 v 20) nebo efektivní dostane denně.

Jízdě na dálnicích 130 km / h se mi to líbí, protože motor nemusí dělat spoustu rychlosti. Můj předchozí auto bylo výrazně vyšší rychlost, a to bylo docela únavné a jsem z.

4.0
 • comfort 4.0
 • výkon 4,0
 • spolehlivost 4.0
 • náklady 4.0
 • Koupili byste si auto od této značky? ano

Dejte svůj názor na styl psaní a použitelnost. Nejméně pět obdržela hodnocení, zobrazí se průměrné hodnocení.

 • špatný
 • nedostatečný
 • dost
 • dobrý
 • vynikající