Renault Captur TCE 90 Xmod (2015) recenze

2uskutečněnírychlostirok výstavbyRok nákupuNajeto poslední
CAPTURE TCE 90 Xmod
5, Ruční
2015
2015
5076 km
Průměrný čtenář Hodnocení: 7.0 Disclaimer MyReview

Popisy a komentáře v sekci Myreview vozu na základě osobních názorů a zkušeností uživatelů. Sanoma Media Netherlands BV ( ‚Sanoma‘) nemůže být zodpovědný za obsah nebo možných následků. V Myreview bude vůz umístěn dobré i špatné zkušenosti. Editoři mohou výrazy, které nesplňují pravidla chování nebo nezákonného upravit nebo odstranit za všech okolností.

To není povoleno bez souhlasu Sanoma používat informace pro Myreview Auto nebo šířit prostřednictvím jiných médií.

Renault Captur TCE 90 S&S X-Mod E5

 • 798 km
 • 01.09.2015 01:30

Máme Renault Clio Estate po 8000 KM a 8 měsíců později vyměnit za Renault Captur X-Mod E5. Možná, že výčitky svědomí po hříchu, ale vysoká položka je docela pěkné.

Máme dealer dobrou nabídku pro Clio a tak vzal X-Mod. Já sám jsem ještě neslyšel o tomto CAPTURE ale jeden z prodejců v držení těchto X-Mod CAPTURE.
Musíme se spokojit pár věcí
mají snížit gordický uzel a rozhodl se koupit tento CAPTURE.

Takže budu se dívat na internetu, ale tam opravdu nebylo moc číst o tomto CAPTURE X-Mod. Nicméně, CAPTURE HH atd. Poté, co ještě někteří našli a viděl tak pěkné auto. Za prvé bychom dostat auto na konci září, ale bylo překvapením, že to bylo dříve, jak jsme si mysleli.
A to byla doručena dne 6. srpna.

Výhodou v tomto velmi bohaté off vložky zahrnují plnou kožené čalounění, kamera, vyhřívaná sedadla ECT jiná slova skutečně vybaveny volitelným příslušenstvím, které si můžete představit.
Ale pak se všechno na něm.

Vůz má velmi dobrou ovladatelnost,
jemná a odpružení mají také vyzkoušet i EXP a logo s jakousi hrbolaté silnici právě vyzkoušeny.
Stručně řečeno, je zde stále co objevovat v tomto autě.

Byl také zvyknout, aby bubliny navigovat handsfree hlasové divné věci etc, ale i pěkné počasí.

Barva byla, že jsme chtěli, aby to červená s černou střechou a věřte mi, jestli jdete dostanete reakci, která barva je tak krásná.

A slyšel jsem o místa v autě každý vkus, ale vy jste určitě prostor pro nohy. V testu jsou bezva ho mám v tomto voze více prostoru pro nohy jako v Clio Clio, ale to bylo také skvělé auto řídit.

Celkově I nebo měli bychom říci, moje žena a já jsme velmi potěšeni a který bude mít také další z této Renault Captur S&S TCE 90 X-Mod E5 je skvělý vůz, ale ano, budete mít vždy na muggenzifters, že nikdy nebudou spokojeni a kdekoli na nebo co kritizovat a najít některé z nich.

Budeme v každém případě, že vůz v testování a doufáte, že po několika kilometrech další, opět co na to říct.

Řidičské zkušenosti Část 2: Renault Captur X-mod E5

 • 5076 km
 • 28 prosinec 2015 23:37

Takže jsme zase několik kilometrů dále než 4500 km. A tak to, co mohu přidat hodně myslím. Za prvé, myslím, že Cappie krásný disk a máte stále hodně pozornosti, a to zejména pokud jde o barvu. Mnoho pozitivní reakce, pokud jde o model.

Přesto, že je červená barva, která dělá trik. Cappie má své výhody ano, já si myslím, že je nejvyšší na pneumatikách a dává pěkný vysoký vstup a ano stárneme, takže který vstup je hezké.
I nebo my (moje žena a já) si je pěkné a jistě spokojeni s koženými křesly. Máme u nás dvě, takže můžete posunout sedadla je příjemné k odpočinku během jízdy.

Nevýhodou je, že tam je méně místa vzadu, navzdory tomu, co můžete posouvat tak, že celá zadní lavice lze předat jeden celek. Nevýhodou je, že jde na úkor zadního prostoru pro cestující pro nohy. Více prostoru máte, když ho sklopit banku v jedné nebo dvou částí. V hloubce vás, pokud máte základní desku můžete dát invalidní vozík složený správnou cestu, měli byste i dnes může dostat pryč kolo budete muset bance jako celek snímku asi 3 až 5 cm a bude tak na úkor nějakého prostoru pro nohy cestujících.

Výhodou je, že budete mít rovnou podlahu a ne hluboko zpět musí jít, aby se naplnilo něco dovnitř nebo ven.
Pokud ovšem to, co jsem již dala deska je pryč, aby byla hlubší (invalidní vozík)

Dále ale myslím, že my nebo auto je pohodlnější pro nás. Všichni budou mít whingers mezi námi docela v Rotterdamu a přesto si stěžují, že vás prostě věci, které nejsou po chuti. Nebude mít auto svých představ.

Dívám se mohu do cíle nebo interiéru není nic hezkého říct. úložný prostor v přístrojové desce na plasmidy, které MediaPad ve středu palubní desky Haha je úžasné a velmi dobře organizovaný.
Letošní Cappie je R-Link a jsem velmi spokojen, handsfree problém byl se mnou. Za prvé, nastavit jako BT (Bluetooth) z vašeho mobilu. Jdete tvrdě dolů dělat, zatímco malá plocha na tlak kola tam a jistý dost, že se svět otevře budete muset vyčistit, aby to, co dává žádá hlas nebo ne grrrrrr krevní tlak 200 více než 200 I am mezitím vrátil.
Máte-li toto dítě mohlo to byla zvládnuta.
Také výhodou je, že Německo je v mapovém adresáři plavby, která není vždy přítomen.
Pro zbytek chvály a další chvály R-Link.

Ano, můžu zavolat všechny nebo v jakých dalších cestujících nebo sedět, ale můžete se zeptejte co ne !!! Mohu jen říci, že Cappie má nějaké volitelné doplňky, které si můžete myslet čalounění v koženém sedadla tónovaná skla, aby
sklopná vnější zpětná zrcátka s reverzní fotoaparátem ..., dokud se poskytují pouze smyčku na. A fotoaparát je perfektní, věřte mi, jak verziek někoho, jak se lidé nikoho !!!!!!

A pak 90 TCE turbo motor, který je docela těžké, alespoň najít moje žena a já, jen kopání ECO modem získat plyn a jít s červeným banán. Pak můžete slyšet vrčení pěkný blok turbo trvá fantastické. Musím souhlasit, samozřejmě, smích mám jen 90 koní, ale slyšel přes 175 HP 250 koní atd atd jít až tak tři sekundy od 0 do 100 pěkné, ale co váš BENZÍN žádám jen to, že byste se neměli ptát, že není těžké !!!, a neměli byste tu být rychlejší než ....... správná. Vážení přátelé, jsme velmi spokojeni s Cappie nebo Renault Captur X-mod E5.

Myslím, že jsme se rozhodli správně a samozřejmě budete + a - body, ale mají je úvaha pro vás, co je nejlepší, a pak si vybrat.
Mohu říci, že dealer Renault zde mi pomohl v Spijkenisse dobré rozhodnutí, která dělala moje žena a já a my jsme spokojeni s výběrem a prodejce.
Pokusím se tu a tam muset psát v hodnocení zkušeností z našeho Cappie.

Tak daleko, jak je to možné, chci se všichni bezpečných kilometrů a zdravé a dobře v roce 2016.

Peter goud

4.5
 • komfort 5,0
 • výkon 4,0
 • spolehlivost 4.0
 • náklady 4.0
 • Koupili byste si auto od této značky? ano

Dejte svůj názor na styl psaní a použitelnost. Nejméně pět obdržela hodnocení, zobrazí se průměrné hodnocení.

 • špatný
 • nedostatečný
 • dost
 • dobrý
 • vynikající