Volvo V60 D4 Summum (2014) recenze

11uskutečněnírychlostirok výstavbyRok nákupuKM-mode, při nákupuNajeto poslední
V60 D4 Summum
8, Sekvenční stroje
2014
2014
10 km
162500 km
Průměrný čtenář Hodnocení: 8.1 Disclaimer MyReview

Popisy a komentáře v sekci Myreview vozu na základě osobních názorů a zkušeností uživatelů. Sanoma Media Netherlands BV ( ‚Sanoma‘) nemůže být zodpovědný za obsah nebo možných následků. V Myreview bude vůz umístěn dobré i špatné zkušenosti. Editoři mohou výrazy, které nesplňují pravidla chování nebo nezákonného upravit nebo odstranit za všech okolností.

To není povoleno bez souhlasu Sanoma používat informace pro Myreview Auto nebo šířit prostřednictvím jiných médií.

Bylo by zimu?

 • 6170 km
 • 01.04.2014 22:52

14. února 2014. Zřejmě zvykem při dodávce nového vozu; zjevení. Je to vzrušující, nebo si udělali správnou barvu / výbava. Naštěstí, bílá s koňakem (nebo jak se může název rovněž barva) kožené čalounění a sportovní sedadla. Po 20 letech pakkum sousto konečně Volvo. Volba (druhá ruka) Volvo v 80-90 letech byla v důsledku postupného zvyšování povědomí o bezpečnosti a skvělých míst. 340, 360 (2 x) a 440 (2x). Nájemní smlouva byla Volvo ‚jen‘ drahé. Nyní přírůstkem o 20% na nové D4-V60 motor a osmistupňová automatická. Jak by to spustit? Stejně jako v předchozím autě (50 I nařídil V60 jak to bylo ze složky, protože tam nebyl, když jsem potřeboval koupit novou. Nicméně testován v přibližně ekvivalentním V60, ale myslím, že krátká.
Vzhledem k tomu, Skoro se bojím psát, manipulaci a řízení odezva V60 není bez poskvrny! Mohl bych řídit jednou rukou Mondeo 508 a na to, že budete muset zůstat ve střehu na V60. Speciálně pro ‚jam‘ a podélnými drážkami. Pak v případě, že V60 cítí doslova najít svou vlastní cestu. Pokud jste v současné době zrychluje to je šok: Co to znamená?
Může se stát, že nemám ponětí, k čemu se posílá na 508 a Mondeo (ačkoli, TopGear ocenil manipulaci s Mondeo). Možná současná zima dělá divný. „Možná, že prostě není konzistentní“ řekl jeden. Budu prezentovat opět prodejci.
Jezdím verzi Summum, kde jsou standardní téměř všechny zvonky a píšťalky. Kromě toho jsou zde sportovní sedadla, střešní nosiče a antiverblindingszijspiegels. Dále bylo dohodnuto, demontovatelným tažným zařízením. Elektricky nastavitelná kožená Sportovní sedadla jsou opravdu dokonale. Potěšení! Umístění za volantem je v pořádku, i když moje děti asi sedí myslet jinak, protože mé místo je v nejvyšší poloze. Dot pozor: v případě, že volba sedadlo ‚on‘, okamžitě ohřívá full house. A to je opravdu horko. Proč ne něžně nadával jeden?
Přístrojová deska před vámi a mediální centrum ve středu jsou zcela digitální. Nevýhodou :. les (sumenu, kde se vaše první týden nebo sladké lze snadno najít svou cestu a nastavena tak chvíli trvalo, pro boční zrcátka inklapten na výjezdu auto a potřeboval jsem jeden ze tří knih do provozu TMC off. A nemohl jsem najít vypínač dešťový senzor (stiskněte tlačítko na pravé straně řídítek). No, oni mají všechny výhody nevýhodu.
Přístrojová deska se jmenuje tři témata; Elegance, Eco a Power. Používám Eco, protože to může být čten nejvýznamnější informaci. Ve skutečnosti je to sport řídit sportovní úsporné. Jsem tak zpátky. Zbývající dvě témata přidat nějaké barvy. Power má jakousi wattmetru. Vydáte-li se plyn až na metr, spíše wiedes. Ale jak velkou moc? Tak to nepřidalo. A Elegance? Možná, že ve staré 940?
Na centru médií pomocí tlačítka MyCar (okamžik a můžete zapojit do vašeho notebooku, který dělá vše, co pro vás ....) Pro vyvolání nabídky spotřebu posledních kilometru / posledních 5 kilometrů představuje spotřebu v diagramu. Podívejte se, je tu něco o tom. To byste se divit, kolik spálil dieselový motor studený, jak klidný vyjedete! Nechápejte pod 10 l / 100 km.
Media Center dostane mi 10. To je hlavně kvůli kombinaci s velmi chytrý zvrat dojem kolečka na volantu, kde je všechno pod kontrolou. Výborně. Rádio zvuk je vynikající, odehrávající se v pohodě pomocí ekvalizéru. Nechci poslouchat veškerou hudbu z externího přehrávače (am Radio 1 a BNR ventilátor), ale objem nemůže vám docela hlasitě bez zkreslení. Telefon (oldie Samsung SII) je bez problémů rozpoznána a provoz je tak jednoduché, jak dobře, pokud máte telefon v ruce. Žádné nepříjemné ozvěny při volání; perfektní zvuk. Jaká úleva oproti že šťourat se v 508!
Navigace funguje dobře, a to zejména s řečí. Hanba o kartách. I těžce přednost a la karty Michelin. Dálnice je červená / žlutá, červená silnice, D-road žlutá, zelená cestovního ruchu a zbytek bílý nebo pomlčka. Pastelové barvy ... .mwhoa.
Ach ano, motor a osmistupňová automatická. Málem bych zapomněla ... .. neuvěřitelné množství energie. V žádném okamžiku budete řídit bez povšimnutí vaší licence. hluk motoru, hluk větru? Co to je? Nicméně, stroj má zřejmě nějaké potíže s výběrem prvních dvou ozubených kol v dopravě a značné zrychlení. První ozubené kolo měl tolik energie, jak lze dobře vynechat, myslím. A ach ano, start-stop se můžete obrátit lépe v městském provozu s dorazovým mnoha sekvenčně / disku. Pak start-stop prostě dráždí.
Spotřeba: po 6000 kilometrech okolo 5,5 l / 100 km. Byste měli dělat to nejlepší pro. Mi připadá otevřeně při 20% auto na a ve srovnání s 508. Jsou to udělal bez větších obtíží horší.
Že ‚to nejlepší‘ příklad roll out na kruhové objezdy. Na 80-90 km / h můžete klidně 400 metrů před kruhovém objezdu uvolnění plynu. Brzda nemůže, pak si odskočit na kruhovém objezdu na 50 km / h, pak ¾ plného plynu s cílem urychlit ven příjemně rychle. Pokud neexistují žádné podélné drážky ....
Některé rarity. Tempomat. Každá jízda je třeba nejprve stisknout tlačítko na tempomatu a po +. Vůz bude pamatovat vaše preference pro tempomatu není. Trochu smutné. Na 2 + 2 tlačítka sedět jen špatné pro tempomatu. Tlačítka on-off byli na místě činu z + - sedět, o něco lepší pro palcem. A kupodivu, 1x na + nebo - tisk je pět kilometrů nahoru / dolů. + Nebo - držet trochu déle je jeden kilometr nahoru / dolů. Pouze „to, co je něco“? Proč ne zvrátit?
Mám ve skutečnosti již dnes (f) linke trhlinu v předním skle (čelní sklo s vytápěním, dobrou když . Vyčkejte po dobu 2 týdnů na novou, neboť přišli celou cestu ze Švédska.
Měl jsem dát postavu, je nyní 7,5. To je způsobeno především na chování manipulace / řízení. Snap ani Wouter Karsen z Autoblog ve svém testu nic píše / říká. Přesto by zimu ... ..? A pádla za volantem? Není moje ačkoli.

Bylo to v zimě

 • 13000 km
 • 18. května 2014 22:47

3 týdny letní pneumatiky pod ním. K mému překvapení a štěstí poslat auto nyní správně! Procházení nesrovnalostí také se stal mnohem méně. Nyní se strana je opravdu jen začít! Každá rampa a dlouhá křivka (a existuje mnoho na dálniční síti) je nyní kopat. Zůstává být opatrní, protože má vůz, který bude odeslán. Může to znít šíleně, ale posledních 508 vozy byly Mondeo a když na to přijde mnohem hezčí, přátelštější, plenky (?).
Ale balíček mého srdce. Bál se, že pronajal kočku v tašce. Tak to ne. Někteří se vrátili v Dortmundu a zažít to, co dělá na 200. nic zvláštního! Téměř žádná dodatečná hluk větru a tak stabilní jako cokoliv jiného. Brzdy se daří skvěle. Je to, že jste není zvyklý na takové rychlosti, ale zvyknout bude stát žádné potíže. Mé hodnocení je 8,5. Čím je pravděpodobně ne. Podrobnosti jsou uvedeny výše, jsou důvodem.
Pojď trochu at. Tyto cestovní mapy rozhodně nejsou aktuální. Změny před více než rokem, můžete však očekávat začleněny do karet. V tomto ohledu, můžete také obrátit na Google maps na vašem smartphonu. Stroj má problémy s dopravou, první převodový stupeň by mohl být právě vynechána stejně. V ostrém brzdění krátce před odkladné cítit nepříjemné podřazování automatické, jako kdyby dostal trochu postrčit. Mám stále pocit, nechat se s prodejcem. Dealer byl trochu v šoku po mém blogu, ale trvalo na sport. Tak jsem v průměru tři hodiny denně v autě a pak některé věci vyniknout. Stejně jako skutečnost, že skutečně zůstat zavřené všechny dveře, jak si automaticky nastavena do uzamčeného stavu (kromě řidiče). Když se dostanete k vyzvednutí něco jen zadní nebo zezadu, máte nebo budete potřebovat klíč, nebo si nejprve stiskněte uvolňovací páčku na dveře.

Spotřeba se nezměnil, nebo možná to udělal. Jsem lepší pneumatiky (Pirelli), které urychlí odolnější, ale spotřeba je asi 5,4 l / 100 km. Je to dobré? 508 udělal to samé a já jsem kopal pravidelně hlouběji. Chápu tedy 20% vůbec ne. Bude snad dát méně emisí, ale směrem k 5,0, jsem vlastně očekával.

Cestou vidím pozoruhodně málo D4 je. Ale hodně D6. Co krize?

Na konci května do Španělska a pravděpodobně na cestě karavanu zpátky domů. Zajímá vás, jak se s tím vypořádat.

V60 ještě jako to lepší

 • 21250 km
 • 07.07.2014 23:00

Nejdůležitější zkušenosti, neboť v předchozím blogu, cesta nahoru a dolů do Španělska. Na cestě, jsem se začal vážně pochybovat o židli. Po hodině či dvou jsem začal mít místo v mém rameni. Na první zastávce nejlepší rachotí bolestivý pocit. Aby se vrátil po hodině. Dlouhý příběh krátký, jsem si konečně uvědomil, že to není křeslo, ale na zádech; stresující místo. Masírováním zmizel. Na zpáteční cestě zase hrozil, ale jen proto, aby správně sedět na sedadle, na místě zmizel jako sníh na slunci. Jinými slovy: Co dobrého sedadla!

Mám jen několik minut jízdy autem do karavanu (10 km), jako karavana prodávané ve Španělsku. Auto ukazuje téměř nic, že ​​je za (asi 1000 kg), tak něco. Nicméně, spotřeba stoupá. No, to je logické, pokud budete mít plyn stejně jako bez karavanu.

Spotřeba pokračuje kolem 5,3 / 5,4 l / 100 km. Kdybych vyvine veškeré úsilí by bylo 5,2 až 5,1, ale pak si legraci z hraní s mocí odtamtud. Vložte dálnici například; Muž, co člověk je to vynikající!
Vzhledem k tomu, plat šéfa, nemám velké problémy. Pojďme se vrátit, kdykoli je to možné, a občas nádrž jednou jsem s bílým čerpadlem.

Klimatizace dělá víc než dobře. Co fouká chladný, že bin. Jsem na vnitřní teplotu až 3, 4 stupňů pod venkovní teploty, jinak je to opravdu není příjemné.
To, co je zarážející fakt je, kolik tepla uvolní motoru do interiéru. Zpět v Nizozemsku kolem půlnoci venku 12 stupňů (BRRRRRR). Zarážka 20 minut, nicméně, ochladí auto off.

Na cestě bylo naloženo dole vůz dozadu. Nevšiml jsem si něco v manipulaci nebo konzumaci. Ve Francii jel neustále uklizený 130. Poprvé, nejezděte mého manžela. Říká něco o pohodlí auta!

Dealer udělal aktualizaci softwaru pro stroj, ale to není dal drn na hrázi. Příležitostně, prodejní automat bokt při řazení v nízkých ozubených kol (2 a 3 I podezření). U dalšího kola, které mohou mít jiný pohled na.

Další ergernisje; elektronická parkovací brzda commerce. To je nalevo od volantu dno. Přesto, že bych měla aktivovat u (dále); tlačit nebo táhnout? Váš pocit řekne čerpat na začátku, ale zřejmě Švédsko mít jiný pocit.

Jsem se zmínil ve svém posledním blogu, že Divím se, že tolik D6 (V60 hybridy) na silnici. Moje překvapení, je pravda, že to auto stojí minimálně € 63,000 a tím i částka za pronájem je někde kolem roku 1200 (?). Trávím asi 900 ‚ale‘. Že má o 7% přírůstek je hezké, ale ne pro Jannen s víčkem.

Pneumatiky Pirelli Cinturato P7. Zatím se jim líbí vynikající. Úkolem je nyní (long) dálnice ohýbá, aby se co nejdříve. Sledujte (poslat) na tratě a vůz je přirozeně: vynikající!

Na 30.000 následující novou aktualizaci.

malý detail

 • 39000 km
 • 22.října 2014 22:53

nyní Přibližně 39000km (22-10-2014). Dvakrát (1x až 1x 30000 30000 km) byla porucha motoru v autorizovaném. Dvakrát senzor kyslíku, za 1x 1x zpět, pokud jsem správně pochopil. Podruhé jsem byl naštvaný, je to, že to bylo jen po přelomu 30000. "Věděli, že nelze ovládat jednou během tahu"? "Chyby nelze předvídat", Ne, já to chápu, ale právě naopak, pokud je 30,000 mít takovou chybu ..... oh nevadí. Jsou velmi laskavý k prodejci. Získat pokaždé s jiným typem Volvo.

V posledním storingsverhelping je aktualizován navigace (pouze 2 GB!). Nemám ponětí, co se zlepšení, pokud již neexistuje. V cestě do obce po dobu delší než jeden rok částečně zastaralý, ale pořád veselá uvedeno. Dokonce i dnes v centru Alphen aan den Rijn byl navigaci jako ztracený, zatímco silnice nevypadal nové. To je jedno.
Zajímalo by mě, jak dlouho trvá, než všechna auta mají standardní Mapy Google, včetně Street View. Chytrý software, který společnosti Google.

Tam se opět provádí aktualizaci zařízení. Tyto ‚kozy‘ se v nízké rychlosti je nyní téměř pryč. Velmi zřídka tlumivky software je někdy, ale s mnohem menším ‚Kedeng‘ ve vězení jako výsledek.

Spotřeba: agitace je závislá na sešlápnutí pedálu plynu (duhuh) a poměr městské nebo dálniční dopravy (opět duhuh): mezi 5,1 a 5,5 l / 100 km. Věděli, že se postupně poněkud ekonomická očekávání, ale ano, bude to také urychlí tak rychle, idiote!

Jo, ještě jedna zlepšení bod. V případě, že navigace je na je nikde být viděn na displejích jsou přizpůsobeny jakékoliv rozhlasové stanice. Ale kontinuální záznam: Auto klimatu ‚nebo tak něco.

A to jsem se dozvěděl dnes: Psaní adresy (pokud si nejste jisti názvem ulice, ale ví, že iniciály). Můžete také zadat pomocí klávesnice na konzole. Pracuje rychleji a snadněji než s scrollwheel. Protože jste stále běží ve špatném směru.

Brzy počasí zimní pneumatiky. Jsem velmi zvědavý, vzhledem ke zkušenostem v únoru / březnu ...

Celkově vzato, V60 stále splňuje moje očekávání. Ačkoli dobrých míst k sezení za mnou jedna hodina oznámit, že mám špatný přístup ..... (onemocnění, na zádech).

Až 50.000 kilometrů, myslím, že od poloviny ledna.

Co je dobré.

 • 56600 km
 • 23 únor 2015 23:24

Čas letí. Zvlášť pokud jste trochu starší. Již jeden rok a před dvěma týdny, že tkanina z V60 byl vypracován. A 56600 kilometrů. Ne tak docela hladce a pak spadne trochu zklamáním. Pro Volvo.

Před měsícem, GPS ne. Ta myšlenka řídil auto v Londýně. Vyhledávat nabídky pro kalibrační funkci. Nada. Přečtěte si manuál, vůbec nic. Volvo ale hovor; „Pravděpodobně anténa, přišel zastavit. Wow, po roce? Ok, udělal schůzku, dostanete tam, uh jo líto, anténa v externím skladě. Zářící, Volvo, jestli jsem nějak nemůže stát, že je povyk v kombinaci s něčím jednoduchým nemůže udržet.
V každém případě, den poté, co nové antény a jeli jsme v Holandsku. A čisté auto. Myslí si.

zimní pneumatiky
Ve skutečnosti žádná špatná zkušenost více zkušeností se zimními pneumatikami. Asi jsem se cítit lépe na V60. Nebo bych přijmout to, co auto dělá. Vlhkou zatáčení zrychlení se někdy uklouznutí pásy a ano, že někdy „dívat se“ dělá to vzrušující.

spotřeba
No úspornější auta, to určitě ne. Nejsem pod 5,6 l / 100 km. Toto zrychlení také na každém semaforu. Tak návykový, že osoba, která má dát ještě jeden metr vedení, pak ‚derop a derover. Spotřeba nebo létat >30 l / 100 km, takže hodně vysvětluje. Delicious i stroj.


Zimních podmínkách.
Co je to radost vyhřívaným předním sklem a vyhřívanými předními sedadly (Pozice 3 je velice horké!). Normálně jsem nikdy nezačne auto volnoběh, ale čelní sklo topení mám udělat výjimku. Nebo to má začít bez? Pro studu, test příště to.
Ale jeden nadeeltje že vyhřívané přední sklo. Pokud je pevně zavřené mlha, vaše oči nemají nic soustředit se na, takže se zaměřují na drátech v čelním skle. Zaměřte se proto rychle na zadní části jiného vozidla.

Co dál?
Dále, ve skutečnosti rarity. Dostal jsem řadu pozitivních komentářů o bílém provedení s koňakem barvy koženého čalounění (vím, že oficiální název barvy). Zvlášť, když, který byl právě promyje, že je obraz. Ale kdo jsem já

2. generální opravy.

Síla byla 3,5 let!

 • 162500 km
 • 27.září 2017 10:17

Po 3,5 letech dobré urychlením Nizozemsko a několik evropských zemí gecrost, loučení tam byl. Ukončení smlouvy. Se stejně těžkým srdcem.
Back Reading jsou malé věci, které občas zničené náladu. Ale poslední 110.000 km vlastně šel hladce znovu. V jednom incidentu později. Až do plátěného opotřebované pneumatiky (vnitřní strana), která má trhliny v důsledku. Datum a stav tachometru jsem ztratil. Naštěstí se stalo na pomalém kruhový objezd. Cirkus, který přišel a pak budu jen šetřit. Volvo tvrdil, že to nebylo v pneumatikách. Schei hladkost říkat ven.
Nastup do auta byl vyhozen čerpadlo nastavený stále volně v zádech. Který zavřel dveře. Povyku ruky Volvo konečně probudil. Od té doby se žádné další problémy s dílnou.

konečný závěr
Motorem a automatickou převodovkou 10 a 9. No 10 pro automatické tlumivky někdy při vysunutém plyn Jezdit pryč není příliš hladká. Ale můžu někdo doporučit D4: FABELTASTISCH!

Spotřeba: 5,5 l / 100 km. Ve zpětném pohledu, není špatné vzhledem k tomu sílu a můj styl jízdy. Mimo vrchol byla pořízena na plné obrátky každý nájezd na dálnici. Vzhledem k tomu, že může. Na konci rampy činí 120 ++ hračka. Předjíždění na dvouproudové silnice je / jsou bezstarostné.

Komfort: 10. Ve skutečnosti, 8 pro vstup a výstup je (bylo) příliš nízká pro mě mým zády zmítá. Ale auto nemůže nic dělat. Židle jsou 10. Mínus je z důvodu hladké kůže. Přes sportovní sedadla máte rovnátka v dlouhých rychlých zatáčkách. "Část z toho"Myslím, že. Paměť nastavení sedadla kombinace nastavení zrcadlo by mělo být standardem na každém autě. Vyhřívané přední sklo je ideální!
Jízdní vlastnosti: 9 Auto chce „vzhled“ a to zejména v podélné drážky. Požadavek Vol zrychlení je v mokrém zvlákňování v pořadí pro pneumatiky.

Snadnost: 9. č.10 kvůli nějaké maličkosti. Elektronická parkovací brzda, např. Po 3,5 letech stále není zvyklý na nelogických; tlačí a tahání je pryč. tempomat; Jedním kliknutím je 5 km tvrdší nebo měkčí, držet 1 km. Naopak logické. Ale kolečko na volantu, který jen o něco může být provozován na obrazovce je 10+.

Takže další služební vůz je opět V60-D4? Eeuuh no. Vysoký in-prion činnost byla 1. Motor a automatická 2. Takže budete brzy zjistíte, když SUV / MPV. XC60 bohužel nevejde svůj rozpočet a XC40 je tu ještě není. Volba Ukázalo se omezuje na druhou BMW a Hyundai Tucson. To byl poslední. následovat hodnocení.

Přeji další jezdec v V60-D4 spoustu legrace. Byl jsem dost opatrný s ním.

4.0
 • comfort 4.0
 • výkon 5,0
 • spolehlivost 4.0
 • stálo 3.0
 • Koupili byste si auto od této značky? ano

Dejte svůj názor na styl psaní a použitelnost. Nejméně pět obdržela hodnocení, zobrazí se průměrné hodnocení.

 • špatný
 • nedostatečný
 • dost
 • dobrý
 • vynikající