Škoda Fabia 1.4 Comfort 68pk (2001) recenze

1uskutečněnírychlostirok výstavbyRok nákupuKM-mode, při nákupuNajeto poslední
Fabia 1.4 Comfort 68pk
5, Ruční
2001
2012
113000 km
140000 km
Průměrný čtenář Hodnocení: 7.5 Disclaimer MyReview

Popisy a komentáře v sekci Myreview vozu na základě osobních názorů a zkušeností uživatelů. Sanoma Media Netherlands BV ( ‚Sanoma‘) nemůže být zodpovědný za obsah nebo možných následků. V Myreview bude vůz umístěn dobré i špatné zkušenosti. Editoři mohou výrazy, které nesplňují pravidla chování nebo nezákonného upravit nebo odstranit za všech okolností.

To není povoleno bez souhlasu Sanoma používat informace pro Myreview Auto nebo šířit prostřednictvím jiných médií.

zcela jiná

 • 113000 km
 • 29.července 2012 00:31

Ve srovnání s předchozími mých vozů Škoda Fabia je velmi odlišný typ auta, protože jsem vždycky řídil velká auta (S40, V40, Mégane), to je opět velký krok.

Po špatných zkušenostech s Mégane a protože má stále poměrně vysoký kilometrový výkon, jsem hledal více spolehlivé vozidlo s nižším počtem najetých kilometrů.

Pro pevné, moderní a cenově nejdostupnější auto budete automaticky z Škoda. Myslím, že je to skvělý a nadčasový model a střízlivý interiér apeluje na mě, nemám rád honosné panelů.

Když jsem poprvé řídil Škoda byla velmi odlišná pro mě, přepínání byl hrubší, ale přímější a nutí dno jsem našel dost velký pro MPI motor 1.4.

Ten byl také s nízkým počtem najetých kilometrů, proč jsem šel za Fabia. Tento typ motoru je starší (něco onzuinigere) typ motoru je stále původní Skoda, ale to, co je zejména lepší z hlediska nákladů, je distribuční síť je. To ušetří spoustu údržbu, protože nahrazení d pásu není levná.

První kilometry

 • 113711 km
 • 30.července 2012 22:13

Nyní se minulý týden ještě hodně kilometrů s Fabia a nemají nic než chválu pro auta, a to jak výkon a spotřeba paliva najdu upraveně.

Na některých dálkových získám spotřebou kolem 6.0L / 100km, ale s 9 z 10 krát tempomatu a klimatizace. Tempomat je opravdu velmi snadné použití, pro mě to je vždy, a tak se opravdu ostrý.

Co se týče výkonu, Fabia může docela dobře držet krok s provozem, ještě lépe podle mého názoru než Megane a V40. Tento dokument, zatímco Fabia je poměrně pomalý.

Zatím jsem měl hloupý problém s olejovou měrkou. Poté, co jsem zkontrolovat hladinu oleje mám měrku jen pár centimetrů příliš krátká je tlačen, takže tlak oleje světlo začalo hořet. Poté měrku oleje tlačil i já ne, ale naštěstí zprávu!

Pokud jde o komfort, jsem jen pozitivní pro pozastavení a jsou sedadla správně naladěn, chvíli trvalo, než jsem našel správné židle.

Až do teď, určitě nebudete litovat koupi vozu.

První Dovolená Rakousko

 • 116500 km
 • 10.09.2012 19:54

Teď, když o prázdninách začala Fabia musel opravdu dokázat, neboť v tomto roce bylo dohodnuté rakouské Tyrolsko.

Těsně před svátky jsem už strach, protože lehký olej začal blikat. Já sám jsem četl, že asi ještě senzor tlaku oleje je rozbité a nemám se mě bát. Kromě toho se teplota vozu zůstává stabilní a stále má dostatek energie.

(Na cestě do Rakouska)
Na německých dálnicích, vůz se choval dobře, i když je třeba poznamenat, že auto má stále méně energie jako zbytek uživatelů dálnic. Poté, co do rychlosti, když běží v pohodě, ale rychleji než 160km / h, že ve skutečnosti není, ale musím říct, že i když tam byli tři dospělí s plnou režii, takže to je, že rychlost opět poměrně ostře.

V chatě který byl náš cíl na asi 1000 m nadmořské výšky, aby se tam dostat museli jsme čelit asi 5 km dlouhých ostrých zatáček a úzkých horských silnicích. Opět platí, že Fabia udělala dobře, i když to trvá déle erekce přirozeně.

Byl jistě nepříjemné blikání olejová lampa, ale v jednu chvíli už jsem byl zvyklý na vrzání a záblesk světla.

(Během prázdnin)
Když jsme chtěli jít ve večerních hodinách zpět k chatě autem náhle pravé okno auta nezavře. Otočit tak, aby mechanismus byl rozbit.

Na druhý den, což odpovídá ‚servisu‘ hnací Škoda a že opravy by mohlo být provedeno okamžitě. Opravdu velký kompliment, protože jelikož byla garáž dost vzdálený, máme výtah do města, které bylo o pár kilometrů dál: Landeck. To by se očekávat, že tak rychle, tady v Holandsku. O tři hodiny později jsme byli znovu volal, že vůz byl připraven a oni nás opět zvedl.

Celkové škody: € 200, -

Z toho moc nevím, ale vím, že rozbité okno mechanismus se vyskytují častěji ve vozidlech od VAG.

(Back v Nizozemsku)
Přes příkrovem nakonec nahrazovat mechanismus okno odhalilo vadný snímač tlaku oleje naštěstí způsobuje upozornění. Po nějaké obrazy vidět na Škoda Forum mají Šel jsem do obchodu místních částí a koupil jsem si snímač tlaku oleje. Nahrazení bylo poměrně jednoduché a opravdu nevyžaduje žádné technické znalosti. Pouze zástrčka byla volná a snímač mohl dopadnout tak.

Celkové škody: € 20 -

Po této opravě Skoda jel jako nové, bez oznámení.

unikající radiátor

 • 117500 km
 • 10.09.2012 20:03

Po mnoho jemných dojíždějící kilometrů začal na nejteplejší den v roce vypálit ukazatel chladicí kapaliny.

Zprvu jsem si myslel, že hladina kapaliny byla prostě příliš nízký a bylo to. Poté, co jsem naplnil ji z nouzového voda světlo zhaslo znovu.

Jakmile domov, vidím, že voda je stejně tvrdě dostal pod. Tak jsem hned myslel na děravé hadice.

Po malý průzkum vypadalo jako voda, takže hned přišel do chladiče z hadice pro náklady na dodávku nebude tak vysoká, nebo tak jsem si myslel.

Vzhledem k tomu, já nejsem tak technicky jdu demontovat polovinu vozu, přivedl jsem Fabia do opravy autoservisní Kuipers. Já sám mám dobré zkušenosti s ním, protože nemají usadit věci zbytečně.

Poté, co jsem si vzali auto, jsem byl povolán o hodinu později říká, že chladič je netěsný. Radiátor nevypadal tak dávno, který má být nahrazen, a pokud není správně nainstalován. Od volné šroubu nebo podobně Zdálo se, že otvor nebo opotřebované.

Celkové škody: € 225, -

Opět ve významném množství, ale to bylo také jednou, protože dlouhodobá jízda voda není tak dobrý pro motor.

hladké kilometrů

 • 123500 km
 • 18 leden 2013 11:32

Zatím nebyl nalezen žádný problém. Auto začíná vždy, bez ohledu na teplotu. Nicméně, nedostatek ABS nebo ztrátě, ale ve velmi klidné jízdě není příliš nápadné.

první milník

 • 130000 km
 • 15.června 2013 21:08

Prvním milníkem byl vyroben pro mě zatím nic špatného. Nicméně, auto by mělo být brzy testován na STK a já mu dám pravou zatáčku. Zajímalo by mě, jestli projde STK, když mám dostatek důvěry ve!

Fold pneumatiky a kola ložisko

 • 140000 km
 • 08.06.2014 13:35

Začátkem letošního roku měl výbuch by příliš vysoké chodníku, byl výsledkem čistá nová kapela, která byla přerušena, ale po několika týdnech, hluk ložiska kola začala taky. Podle autě to nemůže ublížit, ale další testy bude opravdu potřeba aktualizovat. Pořád běží jako obvykle.

4.0
 • comfort 4.0
 • výkon 3,0
 • spolehlivost 5.0
 • stálo 3.0
 • Koupili byste si auto od této značky? ano

Dejte svůj názor na styl psaní a použitelnost. Nejméně pět obdržela hodnocení, zobrazí se průměrné hodnocení.

 • špatný
 • nedostatečný
 • dost
 • dobrý
 • vynikající