Ford Mondeo Titanium 2,0 16V (2008) recenze

uskutečněnírychlostirok výstavbyRok nákupuKM-mode, při nákupuNajeto poslední
Mondeo 2.0 16V Titanium
5, Ruční
2008
2009
5 km
187000 km
Průměrný čtenář Hodnocení: 8.0 Disclaimer MyReview

Popisy a komentáře v sekci Myreview vozu na základě osobních názorů a zkušeností uživatelů. Sanoma Media Netherlands BV ( ‚Sanoma‘) nemůže být zodpovědný za obsah nebo možných následků. V Myreview bude vůz umístěn dobré i špatné zkušenosti. Editoři mohou výrazy, které nesplňují pravidla chování nebo nezákonného upravit nebo odstranit za všech okolností.

To není povoleno bez souhlasu Sanoma používat informace pro Myreview Auto nebo šířit prostřednictvím jiných médií.

první dojmy

 • 2000 km
 • 27 leden 2009 15:53

Mezi všemi násilí diesel benzinové verze jsou, co vysévat řídce. Z tohoto důvodu se mi zdálo (jak jsem viděl v jiném recenzenta) pěkný nápad znovu diskutovat o verzi benzín.

Pak loni můj S40 konec jejího pronájmu přiblížil, začal jsem hledat náhradu, která by byla levnější, protože leasingové normy stanou poněkud přísnější. S40 byl nádherný vůz (viz mé další recenze), ale nové Volvo prostě nebylo.

Mé oči spočinuly na New Laguna, ale bohužel neseděl můj standardní nájemní Passat jeden. Můj kolega jel a jízda spokojenost v Mondeo a my jednou vyměnili několik dní auto, takže jsem mohl vidět, jak Mondeo držel.

Že rozhodně nebyl zklamáním. Dlouhý příběh, povídka: Objednal jsem si pětidveřový Mondeo Titanium verzi, s 2-litrovým benzínovým motorem v barvě Sea Grey (tmavě šedá modrá), doplněné o parkovací senzor (mírné) a odnímatelným tažným zařízením (skryté velmi pěkně).

Já jsem teď tři týdny a dobrých 2.000 kilometrů sedět. Je třeba říci: dvou-litrový zážehový motor je pěkné, ale žádný zázrak. 2-litrový Volvo diesel v lustte ‚m syrové. Na druhou stranu tento vůz zve méně na pevný disk, který má opět své výhody.

Vůz má ‚pouze‘ pět převodových stupňů a jedna šestina by neměl být naštvaný Vlastně si myslím, upřímně řečeno, myslím, že je nutností pro vozy v této třídě. Pokud chcete, hodně plynu „Opravdu dopředu, ale budete muset udělat hodně rychlosti, než to opravdu přichází skrze slyšení. Od 100 do 120 ° C v pátém rychlostním stupni je trapné pomalé. Od 130 do 160 ve stejném pátý rychlostní stupeň se děje v pořádku. Přepnout zpět na tak čtvrtá, ale nemohl dostat ke snížení samo o sobě slyšel hlasité a jasné. Co si myslím o tom teď? Motor dělá svou práci, aniž by byl velkolepý a někdy až příliš mnoho hluku.

Mimochodem, chtěl bych dodat, že mám pocit, že auto je nyní začínají vstupovat volný průchod, vždycky běží lépe. Ať už je to proto, že mám více zvyknout (a tudíž v mé hlavě), nebo že takový motor je opravdu příjemná procházka? Nemám ponětí.

Jezdím kilometr nebo 160-180 denně a téměř všechny dálniční kilometry. K dispozici jsou také nyní dosáhla asi 8,4 na 100 km některé komunikace mezi kilometry (A9, A10, A1 .... povzdech), ale spotřeba. Myslím, že to může ještě dále klesat.

Mám Titanium verze se standardním Ford radio (6000CD), to bohužel nehraje MP3 CD ven, ale spojení v odkládací schránce vám umožní připojit postavu MP3 přehrávání. Ten jsem udělal. Díla pěkné, bohužel nemůžete ovládat svůj MP3 přehrávač přes rádio a vy budete muset dát své rádio pro rozdělení (15 nebo 16, zatímco normální 5 nebo 6 dost) něco slyšet, když se vrátíš zap rádia budete řídit téměř sklon proti terorismu.

Mezi rychloměrem a otáčkoměrem je obrazovka, můžete přesvědčit, jaké informace. Je to skvělý nápad, ale je škoda, že Ford je již hotovo. Abych řekl pravdu, že obrazovka je docela k ničemu. Jsem tu a tam četl, že lidé se při jízdě za tmy, což nechci, ale musím ti něco představit obtěžovat s ohledem na obrazovce. Můžete ztlumit světlo, ale nevýhoda je, že vypnete všechny palubní desky osvětlení. Kromě toho můžete také ztlumit okolních světelných diod, které vyzařují měkké červené světlo na středové konzole. Velmi cool Myslím, že! Viděl jsem jen přáteli, kteří mají Passat.

Hliníkový povrch přístrojové desky najdu velmi krásné.

Vůz je, jak by se dalo očekávat mimořádně prostorné parkoviště najdu někdy vzrušující (umístěné za není extra) a parkovací senzor zdá má k dispozici, znovu musím vrátit k prodejci, musí být možná něco upravit.

Až budu mít nějaké další km sedět, budu psát aktualizaci. Chcete-li vědět něco konkrétního, já vím.


rozloučení Mondeo

 • 187000 km
 • 11.03.2013 14:41

Poté, co skoro 190,000 km v posledních letech, zejména v Nizozemsku, ale i v Alpách, Itálii, Francii atd atd blížil jeho konec naší doby s tímto vozem. po všech těch kilometrů mé dojmy z tohoto vozu jsou následující:

Plusy:
1. Grip je vynikající, kromě mých nejlepších zkušeností s vozy této velikosti.
2. prostor, prostor a další prostor. Mezitím, všechno a nic nesena věc. Zadní sedadlo ploché a voldouwen ale.
3. Ideální pro dlouhé vzdálenosti, příliš komfortní na menších silnicích.
4. Šlo o pronájem auta, ale myslím, že poměr cena / kvalita je v pořádku. Pro 27k dostanete spoustu vozu.
5. Naše verze měla vyhřívané přední sklo, takže vše, co jsem musel seškrábat přední sklo Corsa mé přítelkyně ráno
6. všeobecný. Ať už po dálnici nebo kozí cestě nahoru po Gorges du Verdon tratě: kamkoliv budete cítit pohodlně s tímto vozem. Pracuje bez námahy na hoře a přesně řítí ze zase tam.

mořské panny
1. tempomat dvakrát odešel kus. Poté, co udělal okamžitě a poslední věc, kterou někdy zpět pětkrát do garáže, rozebrat a know-I-mnoho věcí, ale my jsme přesto nedošlo cc více od minulého léta. Není hezké a docela ostuda, že to nemohlo být provedeno.
2. Sound. Není to super-tichý auta: motor je bzučící a co vítr můžete pořádně slyšet. Je ale přirozené, že vaše srovnání, ale pokud jste zvyklí na klidném vozu, než je spolknout.

Nechceme kupovat nové, ale teď se vůz od pólu (A3 Sportback 2011). Pokud bych mohl koupit a pak by to asi bylo ohnisko řídit auto (v případě, že počasí by mělo být alespoň Ford) něco levnější a agregace jo

4.0
 • comfort 4.0
 • výkon 3,0
 • spolehlivost 4.0
 • náklady 4.0
 • Koupili byste si auto od této značky? možná

Dejte svůj názor na styl psaní a použitelnost. Nejméně pět obdržela hodnocení, zobrazí se průměrné hodnocení.

 • špatný
 • nedostatečný
 • dost
 • dobrý
 • vynikající