Fiat Stilo 2.4 20V Abarth Selespeed (2002) recenze

2uskutečněnírychlostirok výstavbyRok nákupuKM-mode, při nákupuNajeto poslední
Stilo 2.4 20V Abarth Selespeed
5, Semi-Automatic
2002
2014
123000 km
137000 km
Průměrný čtenář Hodnocení: 2.5 Disclaimer MyReview

Popisy a komentáře v sekci Myreview vozu na základě osobních názorů a zkušeností uživatelů. Sanoma Media Netherlands BV ( ‚Sanoma‘) nemůže být zodpovědný za obsah nebo možných následků. V Myreview bude vůz umístěn dobré i špatné zkušenosti. Editoři mohou výrazy, které nesplňují pravidla chování nebo nezákonného upravit nebo odstranit za všech okolností.

To není povoleno bez souhlasu Sanoma používat informace pro Myreview Auto nebo šířit prostřednictvím jiných médií.

Krátké a sladké

 • 123000 km
 • 10.09.2014 23:32

Než začnu tuto recenzi, musím nejprve ukazují, že to není moje první Stilo Abarth a tak jsem přesně věděl, co jsem se dostal do. To je také důvod, proč jsem měl vůz tak krátkou (5 měsíců).

Koupil jsem si tento vůz v dubnu 2014. To byl jeden z prvních, v květnu roku 2002 byl vůz dal za první registraci. Navzdory věku měla tato nehorázná lež šel jen 123dkm a podíval se dovnitř a ven v pohodě. Historie údržby byl znám a kontrola NAP přišel jako logicky z autobusu, aby byl prodej rychle zařídit. Měl jsem předtím od roku 2006 do roku 2008, což je Stilo Abarth, který jsem bohužel kvůli okolnostem, pak musel prodat. Nyní o šest let později ještě stále lechtal, a když jsem měl příležitost jen jiný znovu.

Ve skutečnosti, to bylo opravdu divné, přišel jsem z Citroen C5 break nafty, která byla hnací silou při naší rodiny, protože máme dvě malé děti. Ale děti jsou dost staří na vylézt do zad a nepotřebujeme kočárek, takže jsme opět mohli něco hezčí, rychlejší a sportovnější jízdu. Upřímně řečeno to bylo i moje žena, která přišla s nápadem: "Abarth, které jste kdysi řídil přesto velmi jemné .." Doslova 24 hodin po vyslovení těchto slov jsem byl zase vlastníkem nějakého italského krásy.

Je to také skvělé auto, tak pevně, a to zejména na cestách, pohodlnými židlemi a všechny pomůcky, které byly k dispozici tam v roce 2002. Samozřejmě, že navigace je beznadějně zastaralá, ale stále vypadá velmi pěkně a například navíc barevným displejem mezi přepážkách je vždy příjemné téma pro cestující. A pak je tu motor a převodovka samozřejmě. Myslím, že jsem nikdy neslyšel nikoho říct, že si nic jiného než pěti válci a Stilo Abarth je samozřejmě v ničem neliší. Velký 2.4 poskytuje dostatek točivého momentu pro křižování líní, ale s škrticí dno kaší on řve a stoupá ve velmi krátkém čase a při rychlostech, kde se stanete závratě. Podle knihy, nejvyšší rychlost 215 km / h, ale 235 se dostane snadno. Mnozí lidé nebyli schopni mluvit, ale Selespeed převodovky, ale já myslel, že to byla vynikající spolupráce s motorem. Pro sportovní jízdu vám dobrý skutek s pádly pod volantem, a žít / pracovní dopravního necháte stroj dělat práci. V obou režimech se mění plynule a bez podivné dovádění převodovky, ale pokud ano, pak tam může být někdy problém s zásobníku.

Ale bohužel, že všechny dobré nemůže trvat dlouho na to, abychom používali kombinaci vysoké benzínu a ještě nedostatek zadních dveří, které se rozhodnou vzít auto k prodeji. V žádném okamžiku tam byl chlapec, který chtěl koupit auto za dvojnásobek toho, co jsem zaplatil za to ani tak byl exit Stilo.

Vrátíme-li se vady (proto, že stále stojí známý)

14.000 km, která jsem řídil auto
- stabilizátor bar nahrazuje mezi tlumiči
- kormidelna se nahrazuje
- auto je vyrovnán vzhledem k úhlu obrušování pásy
- byly nahrazeny, pružiny pro snížení pružiny (původní byly rozděleny)
- je naplněna klimatizaci a jsem nahradil nový ovladač pro teplé / studené mixéru
- nahradil třmenu právo
a tam je samozřejmě zavazuje k pravidelné údržby, jako je nahrazování brzdových destiček, olejových filtrů a svíček nahrazeny a vybaveny nové pneumatiky

Spotřeba oleje se asi 1 litr na 4000 km, což je docela hezké pro Abarth. Rozvodový řemen se stalo předtím, než jsem ho koupil (na 104dkm), a proto ještě 25dkm. Nicméně, to je práce více než 1000 eur, pokud si ji nechat v garáži, protože motor musí oficiálně ven. Nejpohodlnější kluci to ale odstraněním uchycení motoru na straně převodovky a pak stačí v.

Celkově je to stále velmi pěkný vůz, který nabízí pohodlí horské a potěšení z jízdy na to, co si zaplatí. Oni nejsou nezranitelní, ale díly jsou cenově dostupné a snadno ovladatelné nástroje může udělat hodně sami. Četl jsem spoustu negativních věcí o jeho předání a airbag senzory dostali oba šťastně neměl žádné problémy.

4.0
 • komfort 5,0
 • výkon 5,0
 • spolehlivost 3.0
 • náklady 2.0
 • Koupili byste si auto od této značky? ano

Dejte svůj názor na styl psaní a použitelnost. Nejméně pět obdržela hodnocení, zobrazí se průměrné hodnocení.

 • špatný
 • nedostatečný
 • dost
 • dobrý
 • vynikající