Opel Ampera (2012) recenze

19uskutečněnírychlostirok výstavbyRok nákupuKM-mode, při nákupuNajeto poslední
Ampera
1 automatická převodovka
2012
2012
27 km
52300 km
Průměrný čtenář Hodnocení: 8.2 Disclaimer MyReview

Popisy a komentáře v sekci Myreview vozu na základě osobních názorů a zkušeností uživatelů. Sanoma Media Netherlands BV ( ‚Sanoma‘) nemůže být zodpovědný za obsah nebo možných následků. V Myreview bude vůz umístěn dobré i špatné zkušenosti. Editoři mohou výrazy, které nesplňují pravidla chování nebo nezákonného upravit nebo odstranit za všech okolností.

To není povoleno bez souhlasu Sanoma používat informace pro Myreview Auto nebo šířit prostřednictvím jiných médií.

 • 1885 km
 • 04.5.2012 07:43

Mé zkušenosti s Ampera:

rozsah

Teoretický rozsah 83 km je opravdu velmi teoretické, ale ponuré zprávy, které jsem četl tak daleko, nebyl se mnou pořadí. Můj nejhorší skóre je 55 km, a můj nejlepší 75. Přiznám se: pevný jezdec, já ne, tak jsem měl. To často nepřesahuje 100 km / h, budete mít zelenou zeměkouli stále pěkně ve středu. Semaforu sprint Přiznám mám dělat, když je v jejích silách, což je jistě jeden z nejkrásnějších jevů elektrických vozidel svištět off co nejdříve bez zásahu uživatele.

Můj kilometrů je 1885 km a hned jsem použil jen 26,5 litrů benzinu a 200 kWh (pěkný podávány díky Loloo), vede poplatek ve výši cca 22,5 litrů benzinu, celkem 49 litrů, a tudíž "spotřeba" přibližně 1:33. Můj dojíždění vzdálenost je také tam a zpět 60 km, ideální pro toto auto
Tam byl v automobilových časopisech se obávají, že řidiči by nezmizí elektricky, ale vyskytují příliš krátce. Hnací je vynikající, benzín je určitě slyšet nepříjemné hučení v pozadí, mnohem méně příjemné!

Zvyky a zlozvyky:

-Byl jsem první zákazník silniční Ampera: rychloupínací vstupní systém nefungoval s klíčem v kufru ... Podle AP by nemělo být tak. Bezpečnost vozu je velmi dobrá. Po hodině asistenční vzdal!
-Zpětná kamera: mnohem méně užitečný, než v mém Lexus RX 400. Tam byste měli průvodců, kteří uvedli omezení automobilu, takže jste úplně na fotoaparát může důvěřovat. Když se Ampera máte stále dívat do zrcadla, se mine.
-Jste zavřený dost pevně v místech, ale myslím, že jsou stále ještě příliš tvrdý, a ne dostatečně prostorná nastavitelná. Nastavení axiální řízení by měl výstružníku.
-Payload: tam byli všichni strašidelné příběhy o užitečnou hmotností 280 kg, ale jízda na 300 km se čtyřmi dospělými a jejich zavazadla víkendu proběhl bez zádrhelů. Nosnost je tedy 365 kg a zavazadlový prostor se hodí i přes svou kapacitou pouhých 301 litrů.
-Spotřeba paliva: cca 01:18, takže není špatné auto 1700 kg!
-Musíte stavět nabíjecí rutinních operací. Dvakrát šel ráno do 6:45 na poplach, protože jsem vytáhl zástrčku bez otevření auto ...
-Uživatelský manuál je důležité, aby tam je tolik sada, která trvá delší dobu, než je vše jasné a dostanete nejjednodušší nastavení, které máte.
-Nedostatek dešťovým senzorem je definitivní minout.
-Provoz na středové konzole se zvyknout, ale pak potíže.
-Pevný disk je ideeal. Dal jsem všechny své CD na pevný disk, takže vždy hudbu na ruce bez trapného zmatku.
-Škrábání spoiler klapku nad prahy: Byl jsem úplně na to zvyklí a držet mě, proč ne, a nakonec řekl okolostojící něco od vás! Mimochodem ještě neměl žádné problémy s lidmi, nechcete slyšet. Pneumatiky obšťastnit dost hluku ...

závěr:
Po Lexus je to krok zpět, ale auto pro mě velkým potěšením a klidný jezdci úspěšné elektrických vozidel s dostatečným rozsahem pro mnoho jízd. Žádné auto pro lidi, kteří potřebují řídit velké vzdálenosti každý den.

Americký vybudovat kvalitní

 • 7618 km
 • 19.srpna 2012 12:28

aktualizovat 19-08-2012

Najeto již 7618 km
Použitý plyn: 117 litrů,
Takže asi 1,6 l / 100 km

Zatím vůbec spokojeni s Ampera, ale spolehlivost však utrpěli důlek. akkefietjes od předchozí revize:

6000 km:
-kryt konektoru nabíjení neotevře, způsobit kroucený kabel, zřejmě výrobní vadu.
-CD přijít s obtížemi ze slotu Příčina: CD přehrávač je namontován příliš nízká, a proto nemá nárok na slotu opět výrobní vada

7000:
Získat kabel ze zásuvky v automobilu, způsobit: kontakt konektoru kabelu je plasticky tavil, takže se fúzuje do auta! kabel do auta a nahradit konektor, protože žádný další potíže.

Řidičské je ještě léčit, pokud jízda nebude trvat příliš dlouho, po hodině jsem se držet víc o tom na židli, čas na polštářek ...

A-sloupku významně se objeví ve velikosti, a tak poskytuje významné mrtvého úhlu, má za následek: 1 s ohnutým kolo zadního kola a malé škrábance na předním nárazníku.

Průměrná el. sahají více než 70 km a nejdelší elektrický pohon: 84.2 km úplně v interiéru. Ale dejte baterie ještě vzhůru 10,0 kWh off, doufejme, že není menší.

dovolená

 • 10780 km
 • 27.září 2012 20:11

Velkou výhodou tohoto Ampera: jste všude, kam jít, jak daleko také. V tomto případě, "ale" 600 km na jedno nabití a tankování bylo vybrat místo určení, Schwerin v severovýchodním Německu, snadný. S jakýmkoliv způsobem, a to bylo vše, zavazadla (včetně golfové bagy) do zad a dostat se na zadním sedadle, které prodlužovací šňůry a pak tam s rychlostí 130 km / h na jevišti. Vůz se dodává uklidňující pocit, že tohle a vyšší rychlosti. Tyto motory purrs, tam klidně na útěku. Rychlost je a zůstává relativně nízký, takže máte pocit, že řídíte velké auto. Nepřidávejte plyn příliš těžké, protože on řve.

V hotelu se trochu úsilí najít nabíjecí bod, ale nakonec jsem dostal místo v garáži, kde bylo rozšíření skončil, tak jsem - placené i když - mohl dobít.

Nakonec, asi 1600 km poháněn v průměru o více než 1:17 na benzín. Je zřejmé, že rozsah 500 km Opel slibů může být velmi snadno překonaný.

Jediný problém na silnici: rádio blokována dopravní informace. Teprve poté, co třikrát a zase promění vůz hestelde softwaru.

Spotřeba v průběhu životnosti je stále 1,9 l / 100 km a se zúčastní pouze klesat, i když jsem si všimla, že se snížením teploty snižuje rozsah a 60 km brzy jsem odhodit obtížné v zimní den získat zcela el. Zimní Zkušenosti později.

spolehlivost narušena

 • 16000 km
 • 28 prosinec 2012 19:20

Až do teď jsem byl poměrně mírný podle mého názoru na spolehlivost, ale nyní několik negativních zkušeností se opět dodává, že integrita jen lze označit za špatný. Vady byly následující:

-Poté, co dříve bylo gerepareed dveře zavazadlového prostoru pro nabíjecí kabel, to opět způsobeno problémy. Ačkoli to ještě otevřené, ale měl jsem stejný tlak na mém tlačítko hřebík vypáčit dveře, velmi nemotorný. Operace byla kompletně vyměnit.

-Senzor na pravé zadní reagovat, takže auto prostě "keyless" 3 přes dveře je možné otevřít.

-Nabíječka má ducha, takže mám trochu času vynucené kolem na benzín. První návštěva u prodejce vydal zprávu: pevná! Ale přišel domů odhalilo nic měnit a požaduje návrat návštěvě do garáže. Pak se ukázalo, že nabíječka je vadná a samozřejmě tato položka byl vyprodán tak týden na benzín jízdy požadované. Další štěstí, že spalovací motor v něm, protože jinak jsem se často zcela nepohyblivý.

O dočasné elektrické problémy s rádiovou navigaci a nebudu mít ....

Stručně řečeno, pokud se (správně) dělat pořád jsem se těší, ale podráždění významně zvyšuje, je to také celý přechod od červeném koberci léčby Lexus, takže jsem neviděl auto za pět let v průměru o jeden garáže návštěvy měsíc!

Všechny bolesti zmizely

 • 26450 km
 • 9.7.2013 23:05

Vzhledem k předchozí zprávě, jsem jel po celé měsíce bez jakéhokoliv problému. Zřejmě počáteční obtíže jsou nyní mimo. Nicméně, kryt konektoru konektoru zůstává občasný servítky a bude potřebovat nějakou pomoc při pod širým nebem.
Údržba po 1 roce byl velmi skromný nákladů (přibližně 125 EUR), což vám ušetří benzin ne ...
Elektrický rozsah je nyní zpět na původní hodnotu, a vzal jsem na dovolené, jednou 84 km silnic.
Bez problémů se dostal do Francie: 1000 km zpáteční pokaždé pouze 1x palivo. Průměrná 01:16 při rychlosti kolem 130 km / h. Lokálně tam byl (časté) vývod k dispozici, takže jsem mohl účtovat prodlužovací kabel, takže jsem mohl také těšit hnací síla ve Francii. Nabíjecí Poláci lze samozřejmě zapomenout, i když jsem si všiml Nissan Leaf.
Při dlouhých cestách, zjistíte, že místa nejsou pohodlné. Na každém kroku si zlomíte vylomeny, podložka zajistí, že váš zadek dotkne není úplně fér. Úhlová nastavení sedadla je příliš nízká a sedlo je příliš krátký, což podporuje vaše stehna je malý a opravdu jen vaše hýždě rukou.
Stále nepříjemná událost: po dálnici na 100 km / h hit cihel nebo podobné. Naštěstí dopadl na čelní sklo na straně spolujezdce a pouze stěrač a poškozen. Žádné další škody. Skleněná tabule se lokálně promáčknutý 2 cm, ale žádná díra a velká část panelu neporušený. Ať žije moderního vozu oken!

"Téměř všechny tyto počáteční obtíže mizí"

 • 37650 km
 • 30.listopadu 2013 21:37

Poté, co jsem udělal v mé předchozí zprávy, že všechny bolesti byly pryč, je 33 000 km kabel opět pojistkou. Stejný burly ANWB mu také dostal tentokrát opět prudce od sebe. Teď mám nový typ nabíjecí kabel, a problém by nyní měla být navždy ztraceny. Pro zbytek, žádné abnormality. Po 37.000 km, životnosti motoru ještě při 60%. Zajímá vás, co oni později dělat v příštím kole.
Věděli spolehlivost vozu znovu aktualizován, protože kabel po správně dělá vše pro to, aby stále velmi spokojen, i když to bylo ještě spolknout po zkoušce pohon Tesla Model S. Zjistil jsem, že Ampera rychle přečetl, ale po modelu S, tento vůz nezdálo se vyjít ze svého místa, což je to, co Tesla krev rychle! No, tak jako tak trochu trpělivosti s Ampera, dokud existuje více dobíjecích stanic ....

Obnovena důvěra ve spolehlivost

 • 52300 km
 • 22.srpna 2014 12:48

Já jsem teď prošel 50.000 km a všechny časy bez jakýchkoliv nehod. Také zhoršení baterií je nic vytknout. Dokonce jsem založila dvě nové rekordy: 85 km na jeden úsek na bateriích a jednou dokonce 91 km na cestu 400 km, což jsem jen baterie zapnutý jako je rychlost snížena. Nevím, jestli jsou baterie pak možná ještě jednou, co nabíjení, když motor je zapojen. Celkově vzato jsem ještě si jízdu elektrické, dokonce natolik, že jsem se přihlásil k Tesla Model X. To chvíli trvá, takže v současné době jako Ampera. Zajímá vás, co to přinese brzy ..

4.5
 • comfort 4.0
 • výkon 5,0
 • spolehlivost 4.0
 • stálo 5,0
 • Koupili byste si auto od této značky? ano

Dejte svůj názor na styl psaní a použitelnost. Nejméně pět obdržela hodnocení, zobrazí se průměrné hodnocení.

 • špatný
 • nedostatečný
 • dost
 • dobrý
 • vynikající