Mazda Premacy 1.8hp Exclusive (2000) recenze

uskutečněnírychlostirok výstavbyRok nákupuKM-mode, při nákupuNajeto poslední
Premacy 1.8hp Exclusive
5, Ruční
2000
2005
15000 km
38000 km
Průměrný čtenář Hodnocení: 7.2 Disclaimer MyReview

Popisy a komentáře v sekci Myreview vozu na základě osobních názorů a zkušeností uživatelů. Sanoma Media Netherlands BV ( ‚Sanoma‘) nemůže být zodpovědný za obsah nebo možných následků. V Myreview bude vůz umístěn dobré i špatné zkušenosti. Editoři mohou výrazy, které nesplňují pravidla chování nebo nezákonného upravit nebo odstranit za všech okolností.

To není povoleno bez souhlasu Sanoma používat informace pro Myreview Auto nebo šířit prostřednictvím jiných médií.

ZKUŠENOSTI

 • 25 prosinec 2005 00:00

Premacy jsme koupili od rodinného příslušníka, a to zejména proto, že to byla dobrá příležitost k přesunu do podstatně většího vozu. Jako náhradní vozidlo pro náš automobilový koníček splňuje výše pokuty Premacy, ačkoli trakci prostě příliš nízká pro velký karavan.

Řidičské Premacy není šokující dynamické. Je to odvážný podnik, který někteří rychlost naklánění v zatáčkách a celkově jezdit rozumně předvídatelné. Dlouhé oblouky, jak jste přišel na on-a východy bude trvat pěknou rychlostí. Regulace prokluzu zřídka zasahuje pouze tehdy, pokud opravdu kluzké vozovce. Co se může také provést tento vůz je uvolněná kilometrů. Long dlouhé vzdálenosti vylezete v žádném okamžiku.

@ 75,000 km: už přiměly několik dalších vozů (Scenic, Zafira) a nemám dělat spravedlnost na manipulaci s Premacy výše cit. Dobrá věc, pokud máte rádi dobré jízdy a udělá z vlastní, ale musí nosit rodinném: testovací jízdu. Zejména ve srovnání s konkurencí.

Všechno, co si můžete myslet, můžete připojit. Máme kompletní motor dumpingové zpět, které jsou připojeny k očím ve spodní části trupu a pohonu. Všichni vaši přátelé mohou pak také to, nebo samozřejmě tři miláčky dětí. Nujã.

@ 75,000km: jsme uspořádány gumovou podložku na trupu, protože je to všechno docela nakažlivý.

PROBLÉMY

 • 25 prosinec 2005 00:00

Klasický Premacy problém s anti-rámy pro ještě vychovává svou hlavu na nás. Kaučuky tyčí, které mají vydržet hodně, a
získat popraskání. Je to také není příliš vzrušující. V pořadí, mohou objednat pro E35 nové tyče Nipparts a montáž.

@ 75,000km: ještě není nahrazena, mazání dostatečně malý světle.

Přímo za volantem v zavazadlovém prostoru je poklop. V některých jiných případech byla voda. Když ne my.

Interiér je šedá. Tam můžete vidět hodně. Pravidelné čištění as, a naštěstí to jednoduché.

Spotřeba tohoto vozu je okolo 01:12. Myslet na dlouhé úseky dálnice, který je poháněn rozumné. Hieer bude skutečně muset vzít motorovou naftu, která je úspornější. Obrátíme-li klimatizaci Přijíždíme 1:13; ale nic víc.

@ 75,000 km: Vůz řídí spíš jako nová. Dobrá věc. Klimatizace měl problémy hodně špíny trochu studený vzduch a hodně hluku. Tam je věc, kterou je třeba nahradit; předchozí majitel zřejmě nezajímalo (nebo v garáži, kde bylo auto za údržbu nemá nevšiml).

@ 100.000: vyměnit za menší auto na přívěsu, který jsme si mysleli bychom měli čerpat to může mít. Abych to shrnul, řízený spolu s ní jemné, chladné nádrže. Velmi vhodné pro dlouhé vzdálenosti a mnoho řidičů. Sin prodat, ale ano, je to stále vůz a ne tažné vozidlo.

4.0
 • comfort 4.0
 • výkon 4,0
 • spolehlivost 4.0
 • stálo 3.0
 • Koupili byste si auto od této značky? ano

Dejte svůj názor na styl psaní a použitelnost. Nejméně pět obdržela hodnocení, zobrazí se průměrné hodnocení.

 • špatný
 • nedostatečný
 • dost
 • dobrý
 • vynikající