Dacia Logan MCV TCE 90 Bi-Fuel laureát (2017) recenze

uskutečněnírychlostirok výstavbyRok nákupuNajeto poslední
Logan MCV TCE 90 Bi-Fuel Laureát
5, Ruční
2017
2017
1500 km
Průměrný čtenář Hodnocení: 7.5 Disclaimer MyReview

Popisy a komentáře v sekci Myreview vozu na základě osobních názorů a zkušeností uživatelů. Sanoma Media Netherlands BV ( ‚Sanoma‘) nemůže být zodpovědný za obsah nebo možných následků. V Myreview bude vůz umístěn dobré i špatné zkušenosti. Editoři mohou výrazy, které nesplňují pravidla chování nebo nezákonného upravit nebo odstranit za všech okolností.

To není povoleno bez souhlasu Sanoma používat informace pro Myreview Auto nebo šířit prostřednictvím jiných médií.

první zkušenosti

 • 1500 km
 • 07.02.2017 13:31

Po třech letech a cca 58k km hádka mít ujetí Logan MCV TCE Prestige (2013) (viz také zkontrolovat AW), to obchoduje v Q3.2016 Logan MCV BiFuel laureát. Verzi LPG tak i levnější než verze benzinu. Opravdu neuvěřitelné. dodávány v 1. týdnu v roce 2017.

Úvodní připomínky, rovněž z předchozí verze 2013:
- stále učí objednal ještě na poslední chvíli. Je pak ne, a to zejména za cenu. Nyní ještě snadnější udržovat v čistotě, jako prach.

- Zařízení, volant a palubní deska je kvalitnější v porovnání s předchozí verzí. Nyní s ESP, start / stop a PDC.

- Po 1.100km jízdě na LPG. Nyní 2 x LPG tankovat a odměřená spotřeba. 1: 12,27 LPG asi 60/40 městské / dálnici. Naše předchozí Logan eco mode používat asi 1: 14,7. LPG palivo jde do cca 29 litrů. Booklet, ukazuje asi 32 použitelný obsah.

- V GB LPG 0,66 / l. V Belgii LPG paliva 0,39 / L. Naštěstí žijeme na hranici. Při doplňování paliva v NL pomocí dodaného bradavku. Po použití se bradavka byla tak pevně, že to nebylo vytočené ven. Jel domů bradavku a uvnitř víka zásobníku pootevřená. Doma s dobrými rukavice s obtížemi odšroubovat. Takže standardní bezstarostný z trubkového klíče pro příště.

- Bifuelversie Je to prostě jeden z nejúspornějších vozů řídit. Třída-ceny, když je vůz v pokud jde o velikost, ve skutečnosti, v B-C je třídy. MMR od 33 do 54 eur za měsíc. Ale náklady na pohonné hmoty ve srovnání s benzínem 1/3. Zda benzín / LPG EN nebo EN v porovnání. Tyto 21 eur více MRB jste již s několika tisíc kilometrů za rok.

- chod motoru na LPG stejně jako benzin. Všimli jsme si, žádný rozdíl v běžném používání. Zrychlení se zdá Idem. Spuštění a první km jsou vždy na benzin, ale poté, co aut. přepnout na LPG, což je naprosto ne nápadné. Uvidíte pouze světla na tlačítka LPG.

- Start Stop nevšiml. Může to být způsobeno nízkou venkovní teplotu (to nebude fungovat), nebo použít LPG, nebo skutečnost, že jsme se téměř nikdy dosáhnout spojovací / semaforů / kolotoč prodlevy v neutrální poloze. Protože nejsme úplně pozadu.

- Funkce kopec hold slabší než naše předchozí verze. Vůz se hodí na místech stále dolů, pokud nechcete čekat.


4.0
 • comfort 3.0
 • výkon 4,0
 • spolehlivost 3.0
 • stálo 5,0
 • Koupili byste si auto od této značky? ano

Dejte svůj názor na styl psaní a použitelnost. Nejméně pět obdržela hodnocení, zobrazí se průměrné hodnocení.

 • špatný
 • nedostatečný
 • dost
 • dobrý
 • vynikající