Mercedes-Benz CLA Shooting Brake 180 (2017) recenze

5uskutečněnírychlostirok výstavbyRok nákupuNajeto poslední
CLA 180 natáčení brzdy
7, Automatická dvouspojková
2017
2017
5 km
Disclaimer MyReview

Popisy a komentáře v sekci Myreview vozu na základě osobních názorů a zkušeností uživatelů. Sanoma Media Netherlands BV ( ‚Sanoma‘) nemůže být zodpovědný za obsah nebo možných následků. V Myreview bude vůz umístěn dobré i špatné zkušenosti. Editoři mohou výrazy, které nesplňují pravidla chování nebo nezákonného upravit nebo odstranit za všech okolností.

To není povoleno bez souhlasu Sanoma používat informace pro Myreview Auto nebo šířit prostřednictvím jiných médií.

Možnost ...

 • 5 km
 • 21 únor 2017 10:47

Mercedes CLA Shooting Brake, kdo by si myslel, ..... Upřímně ne. To by byl německý vůz, který byl téměř 100% jistý, ale Benz, no to by nemělo být první, kdo přišel ke mně. Byl někdy poznamenal, když chci řídit Mercedes nebo zavolejte mi taxíka nebo spíše hvězdou v předním skle nebo na kapotě, ale teď tam je ještě jeden. Ve skutečnosti, auto je stále v autorizovaném a bude premiéra 14.března bude vybral mě.

Proč stále Mercedes? Ve skutečnosti je to trochu náhoda. jsem hledal náhradu za mé Audi A3 Sportback (viz recenze). tohle auto líbí, nebo ne? Naopak, jeden z mých nejlepších automobilů v aktuálním stavu a bez větších problémů s ním. Udělal jsem užší pro sebe, pokud jde o autech. Facelift Audi A3 Sportback, Opel Astra SW, VW Passat SW nebo počkat na nový Opel Insignia.

VW Passat, krátce zaváhal, velmi krátký, není ošklivé auto, a to zejména ve verzi R-Line, ale pořád je to dopravní prostředek, který věc vám přináší emoce z bodu A do bodu B. Jako FIG tisíce lidí. Ale je to kousky lepší než jeho předchůdce, ale ne.

Opel Astra SW, říkají jednu věc, Opel je opravdu dobrý zaneprázdněn v poslední době. Modely dávat pozor inovativní, GM má hodně peněz investovaných do technologie, nové motory, nové převodovky, snížení tělesné hmotnosti a že se vyplácí, mohou opět soutěžit s konkurencí. Zatím ho to stát. Infotainment technicky stále zůstává trochu pozadu, BIS není tak pěkné, jak to může být, žádný zvukový systém k dispozici a linka balíček OPC aby rozlišoval tam trochu dosud.

Čekání na Opel Insignia, mimořádně pěkné auto na obrázcích, ale prostě trvá příliš dlouho, aby mě.

Ok než A3 zůstává. Citát dělali, Proline S balíček, stejné možnosti jako aktuální auto, dodal jen LED matrici, virtuální kokpit a Apple carplay. Pouze barva .... A paleta barev A3 není nijak ohromující. Vybrat svůj třetí Daytona? Nebo je tam víc. Cosmos modrá, nová barva. Ok platidlo odejít, hledám Cosmos Modré A3 Nizozemsko. Poté, co našel při hledání na sobě a za tímto prodejcem hledat. Obrázky na internetu není vždy tak bych ho viděl v reálném životě. Barva je top, ok pořadí poté. A do 21 dnů jsem byla finančně zcela opustit. Jsem pronájem jezdec, ale musel jsem shodit polovinu možnosti ... .. Její výpočet Proline S package, bla bla bla bla. Jel jsem holou A3. Nebyl zájem o diskuzi jsem pee tam, dostal email pak štěstí. No A3 tak.

Pak se podívej na Mercedes, ve skupině A třída by snad bylo něco. Jezdím terén Mercedes, wow, co je tam?!? No to nebylo auto 289,000 eur, to byla noc CLA Shooting Brake Edition !! Před 3,5 lety jste někdy podíval na CLA kupé, ale nic nenašel. Ale to .... Přiznejme si to, jsem muž SW, jsem zjistil, že téměř ve všech případech, tím lépe model více aut, takže se mi jednotky. Dělat ani Třída jsem sledoval chtěli zobrazit CLA Shooting Brake. The Night Edition byl speciální akční model, Mercedes, k dispozici pouze v černé a bílé, a tam mohl být nic konfigurovat, byly tlusté s sebou a věří, že existuje 450 Nizozemsko, sleva ... 6600 eur. Byl jsem závislý na pohledu na auto. Zajímavou věcí CLA Shooting Brake, který myslím, že je tam na každém rohu jednoho státního. Musíte se podívat na ně dolů na silnici. Mid CLA také měl plastickou operaci loni, takže počasí bylo v té době. Teprve potom přes noc vydání. Velmi velké auto, finančně velmi atraktivní sama Stýská se mi po určité možnosti ... .. centrál na DO, Harman Kardon a barvy .... Bílá, je velmi silná, ale já jsem téměř 100% jisté, že mě bude nudit po šesti měsících. A černá ... .. černé auto je malý, a CLA rozhodně není velké auto. Kromě nádherné linie jsou nakreslené černé prdeli pro každé auto, a CLA je krásně vypracovány pouze v černé barvě je vidíte nic víc. Ok, ale ne Night Edition.

Potom, co jsem měl docela ostře, co jsem chtěl všechno konfigurátor naučil od hlavy, Mercedes měl další akční balíček, Ambition balíček. Ok procházel okolo mého seznamu přání. Vkládá by měla být:
AMG linka
AMG Exclusive balíček
Ambition balíček (LED, Navi, Parkovací asistent, Mercedes Me)
panoramatická střecha
noční balíček
Harman Kardon
Displej 20,3 cm
Thermo Tronic
Automatická převodovka 7G-DCT
Keyless balíček Go
zrcadlo balíček
Světlo a Sight balíček
Okolní osvětlení ve 12 barvách
Demontovatelné tažné zařízení
No typové označení

A že to je příliš. Stav bez barvy na to zase bylo nejtěžší výběr, jako vždy. Bílá a černá spadl, viz výše. Červená je unilak ale nejsem krásná. Bazén Silver, šedý předmět na celém světě. Designo polární stříbro značné dodatečné náklady, ale to zůstane šedá. Orient Brown, speciální barvy, ale ne. Zůstal v podstatě hora šedé a modré přes Cavansite. Mountain šedá je velmi pěkný a nakonec se podobá Daytona Audi je stále vybral v mých očích pompézní Cavansite. Viděl barvu třídy E, ale nakonec vybrány a velmi šťastný.

Je navíc stala CLA 180 v kombinaci s 7-stupňovou automatickou převodovkou. Jedná se o 1,6 turbo blok s 122 koní a 200 Nm točivého momentu. Už krátce tázán CLA 200, ale za příplatek jsem byl nestojí za městem. Během testovací jízdu také jel v CLA 180, to není hot rod, ale je to v pohodě s provozem.

14. března Benz je načtena, budu pak jasnější obraz, abyste mohl psát a sdílet své první zkušenosti.

3.0
 • comfort 3.0
 • výkon 3,0
 • spolehlivost 3.0
 • stálo 3.0
 • Koupili byste si auto od této značky? možná

Dejte svůj názor na styl psaní a použitelnost. Nejméně pět obdržela hodnocení, zobrazí se průměrné hodnocení.

 • špatný
 • nedostatečný
 • dost
 • dobrý
 • vynikající