Volvo V70 D4 + Nordic (2014) recenze

5uskutečněnírychlostirok výstavbyRok nákupuKM-mode, při nákupuNajeto poslední
V70 D4 Nordic +
6. Ruční
2014
2014
17 km
28000 km
Průměrný čtenář Hodnocení: 7.2 Disclaimer MyReview

Popisy a komentáře v sekci Myreview vozu na základě osobních názorů a zkušeností uživatelů. Sanoma Media Netherlands BV ( ‚Sanoma‘) nemůže být zodpovědný za obsah nebo možných následků. V Myreview bude vůz umístěn dobré i špatné zkušenosti. Editoři mohou výrazy, které nesplňují pravidla chování nebo nezákonného upravit nebo odstranit za všech okolností.

To není povoleno bez souhlasu Sanoma používat informace pro Myreview Auto nebo šířit prostřednictvím jiných médií.

první zpráva

 • 2100 km
 • 30 leden 2014 22:18

Mercedes-Benz E 200 CGI Avantgarde majetek přešel do plně naložené Volvo V70 D4 s přídavkem 20%. Že to dělá rozdíl; několik tisíc eur nižší katalogovou cenou a nižší agregací. Nebo z automatického na manuální převodovkou (druhé 20%). Který byl zvykat. Ale s dalšími možnostmi a také od benzínu k naftě.

Pomocník byl fantastický vůz, ale ve verzi Avantgarde trochu ztuhlý. Vzhledem k tomu, Volvo dělá rozhodně lepší. Co hladkou „jízdu“. A židle jsou perfektní. Kůže, samozřejmě. A samozřejmě sedadla. Sedadlo je o něco vyšší v Volvo, máte větší ‚‘ než automobilem. Pomocník je hlubší, ale zhasne opět prostě jednodušší v Volvo. Pěkný navíc: seřiditelná sedadla s pamětí. Například několik ředitelé mají nasměrovat jejich správné místo.

Dlouhá řidič všimne, že se přední kolo řídit Volvo. Kola jsou o něco více, a to dává menší prostor pro levou nohu. Vzhledem k tomu, Merc stále nabízí několik dalších centimetrů.

Opravdu dobře v ohřívači řízení na Volvo. Relativně rychlý řídítka teple za chladných ránech. Netřeba řekne. A ve skutečnosti to je vše. Ale to, co je příjemné! Vysoce doporučeno.

Volvo On Call také na palubě. Prostřednictvím aplikace slouží ke čtení všech druhů dat, včetně umístění do auta. Patří. ovládání dveří a programovat topení. Automatická trasa umožňuje rozlišit soukromé i obchodní cesty. Pěkný extra. Bezpečné Myšlenka, že Volvo sama volá záchrannou službu, když má jeho driver'm vrásčitá ...

Tento týden se poprvé ohřívače. Dodatečný standard v balení Nordic +. Za větrného rána vrieze chladu je již dobrý v autě. Jen jedna minuta, vyhřívané přední sklo a řídit ... ale. Ijkrabber zůstávají v přihrádce!

Motor je léčit. Co tah. Delicious, který vlny točivého momentu. A klid! 120 na plavbu s 1800 otáček za minutu. U prvního 2000 km v průměru 6,4 l jel 100 km. To bude ještě nějaký úsporný. Stejně tlustý 1000 km na řízení tanku. Řekli mi bude chybět u čerpacích stanic! Ve srovnání s Merc dělá Volvo na zdánlivě klidnější. Tento dojem je vytvořen výkonu motoru a nízkých otáčkách. Pomocník je co hitsiger. Ale v praxi stejně rychle, ale s jinou zkušenost. Řazení nahoru hladce, ale samozřejmě nabízí více práce, ale větší kontrolu než automatické (a pomalé!) 5-bin v Merc.

Protokol tak daleko:
Kolem 500 km: samotný navigační systém, závisí na. Resetování není možné při jízdě. Zastavit, spustit off motor a znovu zapnout. Problém je vyřešen, pak nedošlo.

Kolem 1500 km: instalován ochranný pásek na nárazníku. V faceliftu je zabit, standardní plastový pásek. A to je škoda, co v případě, že je více než 10 cm krásně maloval nárazníky v přední části zavazadlového prostoru. Že výzvy k poškození laku. A pes byl také stravování poprvé.

Kolem 1900 km: jedna malá myš se zdá být někde v palubní desce. Tedy něco pípá. Slyšet při spuštění, při jízdě přes velké nerovnosti a vypínání motoru. Zdá se, že častěji slyšet vrzání. Otravné. podívejte se sem.

Je třeba pokračovat.

aktualizace 1

 • 28000 km
 • 04.09.2014 22:40

D4 je již velmi blízko 30.000 km. Skoro čas pro první služby (mimochodem, neměl kapku oleje nutná) a rozhodně čas pro aktualizaci.

Dobrá zpráva: myši v přístrojové desce jsou pryč! Dealer Svala Almere neměl čas našel příčinu: řadicí tyč praskal proti vnitřnímu práce. S čím dělat práci, která byla rychle odstraněna. A zbytek byl vrácen! Pak neměl technický problém ještě.

Spotřeba paliva je lehce klesla na zhruba 5,9 litru na 100 km. Pěkný skóre. A když se karavana byla 1500 kilogramů na řadu výletů do háku. Nizozemsko, do Berlína a Toskánska. Nyní, po více než 28.000 kilometrů a bez karavanu spotřebu 6,9 litru. A samozřejmě, v příštích několika měsících opět klesla, protože tam není nic víc k účasti na háček.

Klady vozu: velký Sedadla, interiér klid rychlostí dálnice, vynikající zvuk, medvěd přívěsu traktoru.

Jak použít: poněkud vysoké pozice sezení vzhledem k čelní sklo (zvláště problematické pro vysoce namontovaných semaforů). Provoz telefonu / navigace / rádio / médií je tu a tam nelogické.

zvyknout obtížné: centrální zamykání odblokování po ujetí vyžaduje stisknutí tlačítka (není automaticky otevřít dveře řidiče, zadní dveře nejsou automaticky uzamkne po otevření centrálně zamčenými dveřmi Počasí opět stiskněte zámek na dálkovém ovladači ..!
Nejasné jízdní pokyny navigačního systému na křižovatkách a výjezdech. To již poskytlo některé další (nežádoucí) památek.

Celkový výsledek dosud k jízdě, spolehlivost, spokojenosti, zkušeností, praktického použití: 8,5!

4.5
 • komfort 5,0
 • výkon 4,0
 • spolehlivost 4.0
 • náklady 4.0
 • Koupili byste si auto od této značky? možná

Dejte svůj názor na styl psaní a použitelnost. Nejméně pět obdržela hodnocení, zobrazí se průměrné hodnocení.

 • špatný
 • nedostatečný
 • dost
 • dobrý
 • vynikající