Peugeot 2008 Allure 1,6 VTi (2013) recenze

8uskutečněnírychlostirok výstavbyRok nákupuNajeto poslední
2008 Allure 1.6 VTi
5, Ruční
2013
2013
57000 km
Průměrný čtenář Hodnocení: 7.8 Disclaimer MyReview

Popisy a komentáře v sekci Myreview vozu na základě osobních názorů a zkušeností uživatelů. Sanoma Media Netherlands BV ( ‚Sanoma‘) nemůže být zodpovědný za obsah nebo možných následků. V Myreview bude vůz umístěn dobré i špatné zkušenosti. Editoři mohou výrazy, které nesplňují pravidla chování nebo nezákonného upravit nebo odstranit za všech okolností.

To není povoleno bez souhlasu Sanoma používat informace pro Myreview Auto nebo šířit prostřednictvím jiných médií.

První dojem

 • 754 km
 • 27.září 2013 23:39

V posledních letech se vybírá nový vůz docela snadné pro mě. Peugeot také v mých krásných autech, takže jsem přešel od 206 do 207SW a poslední z nich byl 308. Tentokrát to bylo jiné a určitě není předem jasný.

Užšího výběru byly Peugeot 2008 Renault Clio Estate a Renault Captur. Po dlouhém uvažování, stále si vybral v roce 2008 bylo rozhodující pro mě kvalita použitých materiálů, který v roce 2008 ve skutečnosti na mnohem vyšší úrovni než Clio / CAPTURE.

uskutečnění
Allure je navíc k dispozici dočasně Premiere normálně nejluxusnějším provedení. Všechno, co existuje, je a. Dešťový a světelný senzor, programovatelný tempomat, šest reproduktorů, komplexní palubní počítač s dotykovou obrazovkou, Climatronic do dvou zón, krásné chromovanými ráfky a šarží.

exteriér
Osobně považuji za rok 2008 elegantní vzhled. Dobře, existuje poměrně mnoho různých tvarů / řádků v těle, ale není zbytečná.

interiér
Tak tady v roce 2008 ve skutečnosti získal hodně bodů. Myslím, že je důležité, aby interiér je krásný a dobře skončil. To je ještě místo, kde značí roky. Žádné ošklivé široké švy, bez nadměrného lesku plastu, ale krásné materiály, které vyzařují kvalitu. Allure je pěkný trik. Nad hlavou je na obloze vzor proužků, která je osvětlená ve večerních hodinách. To má za následek v samostatném prostředí. Umístění nástrojů již bylo řečeno. Musíte ovládat své křeslo a nastaví se podíváte šikmo přes řídítka na pultech. Tak dlouho, dokud nebudete mít délku nebo plop obra Rotterdam je na obloze není cloud. Je to jiné, ale vy si rychle zvykne.

Motor / převodovka
Motor je starý známý, který také slouží v 308, a věřím, Citroën a další značky. Není to nejmodernější motor (1.6 VTi 120HP), ale kupodivu teď je klidnější než v 308. Zřejmě izolace lepší, nebo je tam opravdu něco změnit motor. Potřebuješ 6th udělat získat více klidu na palubě. A trigger pruhy není, ale nechcete kupovat za rok 2008. Spínání je Peugeot, občas trochu hakerig. Jsem po nepoužívají let Peugeot a horší pro mě.

Jak to jde? Pocházím z 308 a očekávala, že rok 2008 bude ještě jezdit méně. Opak je pravdou. Dobře, proud 308 je na kahánku, ale v roce 2008 jezdí opravdu dobře. Řízení je ze stavu techniky, a to díky malému kontrolou a to navzdory vyšší na nohou mu jízdních jako byste řídit 208 2008.

Napadá mě jen jedním zpomalení hospodářského růstu v této době a která se týká reproduktory. Které jsou nižší než ve svém předchozím 308. Brzy se opět hledá náhrada. Kromě toho, skvělé auto.

Vážení čtenáři, je to jen dojem z mých zkušeností roku 2008 v posledních třech týdnech. Podrobnější přehled jistě následovat.

Není důvod si stěžovat.

 • 1621 km
 • 02.11.2013 10:41

Jen trochu aktualizace. Budu vždy ocení auto.
Plochá podlaha a cesta zpět vede mnohem lépe než 308, kde bych mohl získat ploché podlaha zavazadlového prostoru s lehkostí. Pro mě je to praktické, že auto je vyšší a není parapet, protože jsem zvednout svého psa s lehkostí z kufru.
1.6 VTi Motor je stejný jako 308. Ne pruhy traktoru, ale dělá to, co má dělat, a dělá to dobře.
Pohodlí je opravdu na vysoké úrovni, a to samé platí až do cíle. Vše je jen velmi dobře dohromady.
Chcete-li se nedívám. Není žádný důvod, abych se koupit auto, nebo odejít.
Jízdních vlastností vozidla je v pořádku, ale neměli byste mít vysokorychlostní čtyřlístku průběh. Hill Assist je opravdu užitečné, když není příliš strmý nebo afritjes.
Interiér je opravdu hodně klidnější než 308 jsem měl.
Je tam něco negativní? Ano, police je drak věc.

Fine vůz s jediným bodem kritiky

 • 7570 km
 • 12. května 2014 16:48

Mezitím jsem jel několik dalších kilometrů a já jsem stále velmi spokojen. Co se líbí a co ne?

+ Ovládání odpověď. Řízení je radost.
+ Prima židle už o něco delší sezení bylo příjemné.
+ Fine dokončení celého vozu.
+ Krásné materiály.
+ Příjemná 1.6vti engine
+ Vyšší sedadlo.
+ Více než dostatek prostoru pro cestující.
+ Přiměřená kufr.

- Trapné police.
- Bezcenné reproduktory (JBL vždy objednat doplňkové balíček, který jsem dělal ne).
- Spínání není příliš příjemné.
- Automatická klimatizace je nutné nastavit na každou zónu. Tlačítko Mono není.
- Uzávěr palivové nádrže s klíčem starý.

Zatím jsou srovnatelné

 • 13500 km
 • 05.09.2014 14:49

Měsíc nebo dva nedávno jsem sloužil jako host editor pro AutoWeek. šli jsme testů CAPTURE / Duster / Cactus. Pro mě jednou velkou příležitost srovnat tři s mým 2008. CAPTURE byl během testování mé oblíbené. Verze Helly Hansen je jen o málo lepší než verze Dynamique. Maarrrrrr, za všechno, co jsem chtěl prohodit s mým 2008 by mohl být o něco dražší a nemusí mít takovou propracovaný motor, ale oceňuji kvalitu materiálu v roce 2008 opravdu velice líto.

Ale jak se ti líbí 2008 k dnešnímu dni po 13500km? Během jednoho roku měli první auto poruchu. Teplota byla rozbita příčinou nesprávné hodnoty byly předány. Interference je elegantně vyřešit během jednoho dne. Navíc neměl problém s autem. A jel do Štrasburku, co bylo jen nádherné výlety. Motor je opravdu tichý, ale je pravdou, takže bych neměl stěžovat. Jste vlastně chybět 6. rychlostní stupeň. Možná, že nový tříválcový pochází z roku 308 rovněž do roku 2008.

Sedadla jsou velké a poskytují dostatečnou boční oporu (1,73 Jsem střední postavy). Pohled na přístrojové desce je v pořádku. Dívám se přes za volantem elektroměrů a všechno vidí.

Radím nikdo umístit pás z nerezové oceli v horní části zadního nárazníku. Tvar pásu není stejná jako nárazníku tak, aby se pás nikdy zůstane dlouho. Jediným řešením je, aby se pás opatřený slepé nýty.

prakticky bezchybný

 • 20000 km
 • 10.03.2015 14:46

V posledních měsících se Peu se porouchal 1x. Snímač teploty zhroutila dojem, že motor byl vaření. Mimochodem, ukázalo se, že běžný problém u některých modelů. To neznamená, že je méně nepříjemné, protože jsem ještě musel konzultovat Peugeot asistence, než budou moci jet domů.

Dále, auto jede v pohodě. V posledních měsících se dostal do Francie, Německa a Lucemburska, a já jsem měl rád v pořádku.

Mezitím jsem nahradil všechny vnitřní osvětlení s bílým LED osvětlením. To je ještě mnohem lépe a poskytují lepší světlo.

Všichni ve všech vynikající vůz, který funguje velmi dobře.

Báječné auto!

 • 57000 km
 • 18.července 2016 11:56

Bylo to, že jsem napsal recenzi před chvílí. Ale protože turn přichází 60,000km, ale myslel, že by bylo hezké sdílet své zkušenosti.

No, mohu být stručná. Tyto auto jede jako kouzlo, každá cesta je radost. Tam nejsou nějaké závady? Oh, říkám maličkosti:

1) Tu a tam hraje rádio tiše zůstává, že jste ji vypnuli.
2) Utěrky šok při nízkých rychlostech. Mohl by stálo v důsledku používání Rain-X, stěrače jsou čisté a jen pár měsíců.
3) 1 hubice na čelní sklo se zdá málo být skryty.

Takže to, co jsme mluvili? Maličkosti jsem to říkat.

No, pohodlí je vynikající, ne chrastění, žádné elektronické rušení, stručně řečeno, silný a velmi spokojen!

4.5
 • komfort 5,0
 • výkon 4,0
 • spolehlivost 5.0
 • stálo 3.0
 • Koupili byste si auto od této značky? ano

Dejte svůj názor na styl psaní a použitelnost. Nejméně pět obdržela hodnocení, zobrazí se průměrné hodnocení.

 • špatný
 • nedostatečný
 • dost
 • dobrý
 • vynikající