BMW 330E IPerformance (2016) recenze

5uskutečněnírychlostirok výstavbyRok nákupuNajeto poslední
330. IPerformance
8, Sekvenční stroje
2016
2016
36884 km
Průměrný čtenář Hodnocení: 5.7 Disclaimer MyReview

Popisy a komentáře v sekci Myreview vozu na základě osobních názorů a zkušeností uživatelů. Sanoma Media Netherlands BV ( ‚Sanoma‘) nemůže být zodpovědný za obsah nebo možných následků. V Myreview bude vůz umístěn dobré i špatné zkušenosti. Editoři mohou výrazy, které nesplňují pravidla chování nebo nezákonného upravit nebo odstranit za všech okolností.

To není povoleno bez souhlasu Sanoma používat informace pro Myreview Auto nebo šířit prostřednictvím jiných médií.

První kilometry

 • 1460 km
 • 08.10.2016 14:14

Začnu se stručným popisem své vlastní situaci: Muž v jeho časném 30, dvě malé děti a žijí spolu. Mám pocit štěstí, že můj zaměstnavatel mi dává přístup k přiměřené rozpočet leasingové a tankovací karty (NL) bez ohledu na typ motorizace a mé ujetých kilometrů. Mluvení: Jezdím asi 50-55k za rok. A konečně poznamenat, že toto je můj první recenzi takže když jsem vynechal věci, které očekáváte v takovém hodnocení, četl jsem to chtěl zpátky do komentářů (a v případě potřeby mohu nastavit). Všiml jsem si, že existuje jen velmi málo recenze 330. jsou v AutoWeek, tedy můj pokus dokončit jednu věc a další.

BMW 330E IPerformance stalo. Není první volbou pro ty, kteří s dvěma malými dětmi, ale jak "kočárek fáze" Je více než dělat něco menší zavazadla na pravidelné výlety. Obchodní zastoupení, kde je vůz objednal dotčené abecedy, který je dceřinou společností BMW. To je důvod, proč jsem se dostal z BMW a nechám Passat Highline GTE. Naprosto nelituji až dosud. První dojmy z řidičů BMW a auta jsou skvělé. Ford nebyl špatný, ale já si všimnout, že tato kategorie je vyšší na trhu.

Některé další podrobnosti:
Schwartz II (ne kovové, hluboká černá)
Centennial High Executive
No typové označení (i na stranách)
DAB
395vspaak 17inch kola
Aktivní tempomat
Dělené zadní sedadlo (přijde na BMW ...)
PDC přední / zadní
Sportovní sedadla (velký rozdíl v porovnání s kůží)
expanze hifi
Při zpětném pohledu rolety

Vůz Nyní mám týden v mém vlastnictví a na základě prvních dojmů (1400km), nemohu říci nic o spolehlivost a provozní náklady (tedy 3 hvězdičky).

Pohodlí v autě se dobíjí baterie, vynikající a opravdu třídu lepší než moje předchozí auto. Ale všimněte si, že izolace oken může být lepší, protože jsem (zatím to není přerušovaná minulý týden), značka je hluk zde. Může se stát, že motor je takové ticho, že slyším hluk poprvé .... Motor je ve skutečnosti nádherně pozorný, ale chybí. Kombinace s run-flat přesto mě nutí přemýšlet auto o něco méně komfortní (4 hvězdičky), ale já občas sportovní jízdu. Nicméně, tento není samostatnou kategorií, tedy pět hvězdiček pro výkon

Tento výkon je jasná očekávání comformtable výborná (je-li baterie vybitá). Nádoba je pod mírným zpožděním poté, co vždy ve střehu. Kop z elektromotoru, nedostatek dieselového-punč přímo dobrém. Zvuk akcelerace >80 km / h je také v pořádku.

Celkově jsem viděl dosud velmi spokojen. Další informace o spotřebě pohonných hmot, rozsah a baterie (home) poplatku následovně s více zkušenostmi.

Nevýhody? K dispozici jsou také:
1) zatížení na straně vozu je nevyhovující a vytváří vzrušující okamžiky v těsných parkovacích míst (jako v jedné z kanceláří, kde pracuji). Kryt také jen zdá "otevřený" stojan kunenn.
2) chromované boční lišty na bovekant okna neběží celou cestu přes. V C-sloupku je ""stříhat" viditelný a vypadá to trochu zvláštní abych byl upřímný. Pokusím obrázek up-to-upload, ale jiní jsou také obeznámeni s tímto řezem?

Otázky / tipy a komentáře k této první recenzi jsem rád četl.

Po jednom měsíci více zkušeností

 • 5870 km
 • 29.října 2016 23:25

Jsme jeden měsíc dopředu a zdálo dobré sdílet nějaké zkušenosti o automobilu, při jízdě a zatížení.

auto:
Vůz vyhovuje vynikající a nabízí skvělou zábavu. Zejména, elektrický pohon a hybridní pohon jako velmi dobré. Pohodlí je hladina jsem očekával. Je v průměru o pár hodin měl v autě a netrpěl zádech. Jak již bylo uvedeno dříve, vybral jsem si sportovní sedadla, příjemná možnost.

Ve srovnání s předchozím mé auto (Ford Focus, 2013) jsem najít klid a spolehlivost interiéru. Jako příklad, který je těžké popsat vnitřní LED / osvětlení. Když Ford viděl jako levný světlo byl přítomen v určitých místech, ale celkově se necítil dobře. BMW je skutečně pravda. Například, tam je například barevné LED na horních místech pásů, to se stává velmi atmosférický. Není důležité, samozřejmě, legrace.

driving:
Zde jsem se stručně. 330. jezdí skvělé, pokud elektrický náboj je k dispozici. Není to pak běží hladce méně a někdy je dokonce vězení trhaný, a to zejména při nízkých rychlostech.

nabíjení:
Bohužel sedět můj spánek leasingové společnosti a je pořadí nabíjecího teprve nyní dal. Domácí nabíjení existuje v této době častým užíváním "nouzové nabíječka", Tato nouzová nabíječka je mimochodem součástí v úhledném kufříku s mageneetjes a rukavice. Upraveně.

Pro nouzové zásobníků několik loading silné stránky jsou k dispozici. Protože jsem se zeptat, co to má dopad na spotřebu energie (a jaké výstupy mohu konzumovat), jsem se kalibrovaný přístroj umístěn mezi nimi. Při plném výkonu nouzového nabíječkou trvá asi 3000W. na "snížený" výkon 2100 W a "nízký" Výkon 1400w Vezměte ji ke svému prospěchu. na "nízký" Výkon trvá 5 hodin před baterie je opět plná.

V kanceláři jsem ho můžete vložit do nabíjecí stanice a je načten do cvrlikání asi 2-2,5 hodiny.

Střednědobé:
+ mír
+ Finish nakládací zařízení
+ odolnost hlavy
+ Zkušenosti (jízda je zábava v tomto autě)
- Je tu praskání v levé zadní zavěšení
- Trhané (relativně) nízká baterie
- Vítr a silničního hluku na dálnici slyšitelným
- Poloha dveří zavazadlového prostoru je velmi nepohodlné ve stísněných prostorech (nešťastnou volbou)

** průměrná rychlost 82,9 km / h
** průměrná spotřeba 7,0 l na 100 km

Měl zimní podmínky, první zatáčka

 • 36884 km
 • 29 duben 2017 23:33

Počet hodnocení BMW řady 3 zůstává zklamáním. Tržby klesnout na mě hodná, i když jsem věděl, jestli mnozí poznávací značky jsou umístěny na 1. ledna 2017. prodejců BMW, které znám, mají všichni koupili velký konec roku 2016 a nyní běží přes populace.

Tak jako tak. Vůz je šest let a mezitím řízený téměř 37.000 kilometrů. To je více, než se očekávalo, a počet ujetých kilometrů dálnice je velmi vysoká. Ukáži níže, co moje (!), Zkušenosti a pocity jsou s autem. Poté, chladné chyby následovat

Velmi rád jsem BMW Remote app ve spojení s domácí nabíjení a vytápění / chlazení (pre-klimatizace). App pády často funguje, ale jinak vynikající. Během zimních měsíců, a dva teplé dny v dubnu, můj život trochu příjemnější také pre-klimatizace. I když se vůz cítí těžké, pokud jste opravdu bude hodit (například jeden z mnoha kruhových objezdů v Nizozemsku), to všechno funguje. Zvlášť pokud je silnice mokrá little'd jako na zadku. Je akumulátor na úkor hravé chování se zdá být jakoby nemám referenční materiál s pravidelným 3-série. Komfortní cestovní a tahání mezi sprinty, s úsměvem, je to, co tento vůz je určen pro, pokud se mě ptáte. Celkově jsem velmi spokojen. Už dvakrát obchodník stál s hlášením, že moje hladina chladící kapaliny nízká. Také v první zatáčce tam vypadal, že má nějaké chladivo. Jsou zde nejen leak svítí, takže jdeme klidně.

Pro odborníky požadovat poznámka: Pozastavení BMW dělat, pokud toto palubní často nepříjemný kovový zvuk. Reakce z obchodníkem, že je to proto, že zařízení a ruční brzdy kombinování práce odlišně a to "slyší", Zdá se mi naprosto přetrumflo odpověď. Tyto Passat GTE kolegy, aby tento zvuk při vstupu na palubu. Také, stroj nemá nic společného s tím se mi zdá, protože to nastane, když motor není zcela na .....

Abychom to shrnuli, to dělá celkový dojem z vozu, motor a vybudovat kvalitní, že jsem spokojený s autem.

Pak některá čísla:

Průměrná rychlost 80,4 km / h. Jezdím hodně na dálnicích
Průměrná spotřeba celková 7,3l / 100km
Průměrná spotřeba s karboxylátem (viz foto) 9,9l / 100 km
Průměrná spotřeba od domácí zásobníky nainstalované 6.2L / 100km
Průměrná spotřeba (elektrické) 2,3kw / h na 100 km. To je opravdu mnohem lepší.

Klady a minputen:
+ řidičský
+ Předběžná úprava
+ Velmi ostré převodovky. Jisti, ne (příliš nezmění mezi sportu / disk)
+ rozhlas
+ Sportovní sedadla jsou velmi pohodlná při dlouhých cestách

- Spotřeba pokud nemůže být načten
- Skřípání pružiny (příležitostné studené prameny)
- V závislosti na rychlosti ovládání zvuku (I nemůže dělat hlavu ani patu)
- Vyberte další číslo od hudby se nezdá být možné z volantu (nebo vyhledávat podle)

Nevýhody jsou malé body, ale já jsem jen rád. Celkově dochází k velkému vozu.

4.0
 • comfort 4.0
 • výkon 5,0
 • spolehlivost 4.0
 • stálo 3.0
 • Koupili byste si auto od této značky? ano

Dejte svůj názor na styl psaní a použitelnost. Nejméně pět obdržela hodnocení, zobrazí se průměrné hodnocení.

 • špatný
 • nedostatečný
 • dost
 • dobrý
 • vynikající