Hyundai Ioniq Hybrid i-Motion (2017) recenze

12uskutečněnírychlostirok výstavbyRok nákupuNajeto poslední
Ioniq Hybrid i-Motion
6. Automatická převodovka dvouspojková
2017
2017
3000 km
Průměrný čtenář Hodnocení: 9.1 Disclaimer MyReview

Popisy a komentáře v sekci Myreview vozu na základě osobních názorů a zkušeností uživatelů. Sanoma Media Netherlands BV ( ‚Sanoma‘) nemůže být zodpovědný za obsah nebo možných následků. V Myreview bude vůz umístěn dobré i špatné zkušenosti. Editoři mohou výrazy, které nesplňují pravidla chování nebo nezákonného upravit nebo odstranit za všech okolností.

To není povoleno bez souhlasu Sanoma používat informace pro Myreview Auto nebo šířit prostřednictvím jiných médií.

Ioniq

 • 3000 km
 • 09.09.2017 11:57

Hyundai Ioniq HYBRID

Po třech letech VW Golf GTI jsem myslel, že to stačilo. Vůz jel skvěle a bezproblémová, ale plně si vychutnat tento vůz musíte opravdu být schopni se dostat plyn, a dokonce v Německu stále obtížnější neomezená.
Pro vaši informaci, budu muset zaplatit sami.

2 km od mého domu je dceřinou společností automobilových Herwers.
Tady mluvit velmi dobré a přátelské způsobem, má pocit, říká, že zde si můžete koupit auto s důvěrou.
Dostal jsem velmi ostrý nabídku k výměně můj golf na skladě bytí Hyundai Ioniq

Víte, ten pocit se dostanete do sednout a přemýšlet, ano, tady chci tráví většinu svého času?
Po ujetí 25 kilometrů jsem měl velmi dobrý pocit, co pohání tento vůz je mimořádně jemná a hladká, sedačky jsou nastavitelné v mnoha směrech a velkým množstvím bočním vedením. Rádiový mě překvapilo pozitivně, jsem použil Dynaudio golfu, ale musím přiznat, že tento hluk není mnohem horší.
Byl tam jeden k dispozici na parkovišti a já mohl jet do dvou dnů.

Nevýhodou může být, že Ioniq je nejvíce standardní. Ale pro tuto nízkou cenu, asi byste měli nastavit očekávání, trochu menší?
Nic, co by chtít vybrat nic jiného, ​​než z důležitých věcí pro mě to dělá. Pouze navigací, která není k dispozici, ale já jsem ještě dostal nový TomTom a mnoho udělám nepoužívají.

Od roku 2009 jsem se následně řídil Daihatsu Charade, centrum Mercury Velký markýz a tak jako poslední vlny. Už jsem udělal nějaké zkušební jízdy v Prius a Prius 3. 4. I naprosto obdivují všechny technika je tady. Že mě zajímá enormně. Pouze vzhled Prius může pokoušet mě obtížné. Pak návrhář má toto auto dorazilo šetrnější k oku jako ik.Vooral jak to řídí, bude hybridní technologie bude přechodný krok k plnému elektrický pro mě. Pouze nabíjení doma není možné.

Pro srovnání, Hyundai Stále mám porovnávat časy s Toyota Prius jako Hyundai také říkají, že vzali toto jako příklad v designu. Lepší než dub špatný doma, ale musíte myslet.

Nejjednodušší verze stojí 24.500 a nejkomplexnější implementaci, musíte 30,450 opustit obchodní zastoupení.

Co získám za své peníze dobro?

Motorizace slovo poskytnuty 1600 ml 4-válec turba bez PK podpěrami 105 prostřednictvím elektrického motoru 43 Pk je systém napájení z celkem 148 hp. Točivý moment motoru je 147 Nm a 170 Nm pro motor s vnitřním spalováním dodané elektromotoru. Auta nemají rádi Prius CVT nýbrž robotizovaný převodovku s 6-stupňovou duální spojkou DSG něco jako kbelíku Volkswagen.
Tato převodovka jsem řízený počítačem a bude přizpůsobovat styl jízdy, budete mít žádný spěch, pak nádrž obrátí velmi tichý a hladký.
Za normálních okolností, je kontejner v poloze D, to je také vidět na palubní desce, stejně jako úsporném režimu, nejvíce jemné režimu v bytě Nizozemsku. Měli byste mít dlouhé svahy v zahraničí pohybují dát kontejner, než v režimu sportu, můžete to udělat jednu malou kohoutek vlevo od pokeru, oranžová písmeno S na displeji, bin okamžitě reaguje přepnutím zpět alespoň o jeden rychlostní stupeň nebo 2 v závislosti na poloze plynového pedálu.
Ve výchozím nastavení je tento vůz na 15-palcová kola, vypadá jako slitin, ale jsou hliníkové ráfky s plastovými tobolky s pneumatikami Michelin Energy. Držáky nápojů jsou přítomny jak před, tak i po nanesení a / násuvné kapsy.
Cestující bezpečnostní slovo poskytována přítomností sedmi airbagy a silný klece. Běží na pozadí vždy zabezpečení, která znamená, že detekuje stávající radarový systém v předním nárazníku, že nebezpečná situace stala signalizovala, ne dost rychle, brzdy na kruhový objezd, kde čekají auta, jste zpracována tak, aby rychle hlasitých pípnutí se přesto ještě brzda fungovat. Podle knihy, tam je také detekce chodců v tj uvidíte chodce přehlédl? Radar software a ne auto zastaví autonomně, aby zjistili, zda tento systém funguje správně, budu se snažit, aby se dohodly na dobrovolníka.

Také pruzích systém je standardní zařízení, která používají dvě kamery ve voze bude kontrolována, pokud nechcete jet mimo hrací plochu nebo skončili v silnici nebo na druhé straně silnice. Tam je nicméně nezbytné dopravní značení na obou stranách pro tuto práci.
Hlavní osvětlení se skládá z historických H7 žárovky a LED osvětlení denním řadě, za obyčejné gloeilampen.de luxusní modely mají Xenony na přední a zadní LED světla. Pokud se v automatickém režimu, který je ovládán čidlem, stejně jako stěrače.
Standardní ECC tedy plně automatická klimatizace, přírodní pylový filtr .Také u všech modelů tlačítko vyčistit dopředu v plné rychlosti, plná kapacita pak zvyknout zde. Při zapnutí vyhřívání zadního okna je také rozmrazené zrcadla, nejsou složeny ke mně.

Tempomat je přítomen a pracuje velmi pěkné, celá cesta od rukojeti. Doplněné Adaptive Cruise, automaticky reguluje vzdálenost od vozidla vpředu, a může být upravena tak, aby čtyř poloh je nejkratší vzdálenost jinak byste mohli dokonce vidět dostat vložených nejlepší pozici mezi vámi a vozidlem vpředu, takže vůz bude prudce zabrzdit a znovu zrychlovat , Stanou vizuálně zobrazit pomocí dvou symbolů automobilu na obrazovku s modrým bloku až do čtyř bloků.
Mezi tlačítko plavba je také možné nastavit rychlostní limit, můžete co chcete, rychlejší nebude schodů.

Také získat DAB + rádio dodávané v nejjednodušší verzi, moje první zkušenost s digitálním rádiem a myslím, že je to velké zlepšení oproti standardní signál.
Bluetooth je také přítomen, i když dvě proudové svorky, které dodávají přední 180 wattů.
MyTomTom mohu připojit pouze k přední-nasedl na USB portu.

exteriér

Design je podepsán designérského studia Hyundai ve Frankfurtu nad Mohanem, ne designu pro všechny země, ale na míru požadavkům evropských řidičů Tento vůz byl poprvé dodaných v Kalifornii, pak to bylo otočení Evropě.
Ioniq je vždy 5 dveří. Pokud byste nutně chtít třetí dveře, což bohužel není.
Ve standardním provedení jsou naštěstí senzory vzadu jako zadního pohledu skrze formu ne takhle. Toto slovo podpořena jasným barevný obraz kamery Když je řídicí slovo zkroucené zvrátit linky běž, pěkný doplněk. Co je velmi dobrá, je aerodynamika, přední nárazník, jsou otvory, která odklánějí vzduchu kolem vozu. Gril je ve většině případů uzavřeno laminát plánu něco, pokud si Luxaflex. Při vysokých teplotách se tyto stanou otevřel elektromotorem, to vše kvůli stroomlijn.De velké naklopené zadního okna nemá stěrače. Ve skutečnosti, při jízdě v silném dešti způsobí, že okno vyschnout. Sofistikované pokles tvar tohoto vozu je velmi podobný tomu, který Toyota Prius a Honda Civic Hybrid.


Drive.

Po boarding potřebuje pouze nejjednodušší verzi klíčem zasunutým do zapalování, keyless jiných verzích.
Vůz musí být spuštěn jako obvykle, pouze motor neběží. Systém se kontroluje a vozidlo je připraven jít. Startování probíhá pomocí HSG se jedná o hybridní start generátoru, při častém používání by mohlo dojít k přehřátí a to je proto zahrnuta do chladicího okruhu motoru. Pokud jste tichá odjíždí bez elektrických problémů. Jsou-li podmínky příznivé, číst, baterie má dostatek energie a tiché ulici šíření To může max 2 km identické s hodnotami Prius. Baterie je také prakticky identiek.Trap již nemůže dodat urychlovač tvrdší než elektromotoru může pohánět požadavky a pomůže ven motor. Při jízdě se stal jakýmsi aktualizovaného historické spotřeby, spotřeba celková verbruik.Dit není Obnovení aktuální spotřebu Slovu kontinuálně reprezentována modrým pruhem, který plynule vratně. Také melodie se přehraje po každé jízdě a budete informováni o skutečné spotřebě během poslední jízdy. Opět podobné nabídky Prius.

S 1445 kg hmotnosti není lehké auto. Suspenze může pokutu až, úprava je v pohodlí rohu. Prahové hodnoty mohou být přijata poměrně rychle, aniž by se pozvracel ze svého sedadla. Pneumatiky jsou široké 195 mm a tyto poskytují omezení v rozích, tento podvozek je to, co se týká limitujícím faktorem. Ostré zatáčky bude ještě třeba brát s jistou opatrností, některé hrdiny trenéra a dostat se na pneumatikách tvrdý a bude strčit, měli byste už mít trochu srst za normálních okolností vám nevadí. Ale mohu říci, že auto jen jet velmi klidné a pěkné. Brzdy jsou dobře navrženy pro daný úkol a může zastavit hmotnosti s lehkostí.

Chcete semaforu sprinty? což může.
Bez dramatu a bez prokluzu kol můžete vyhrát spoustu automobilů s lehkostí, nebo rychle na zelené světlo reagují různě dostat nic.


Technologie a ekonomika.

Tento motor s celou hnacího ústrojí je také v Kia Niro, Kia je 100% dceřinou společností Hyundai a.

Pro postavu fetišistů, Toyota tvrdí účinností 37% je dána 40% návratnost pro Hyundai pro své nejnovější Prius, která podle výrobce tento motor s nejvyšší návratnost, která je na trhu právě teď. {Ty s tím nic dělat, ale příjemné vědět}

Prostřednictvím různých úpravách motor rychle teplý motor je rozdělena na dvě části, nejprve získat válec zde vyhřívaný také je vyhřívána. Tento kus je pak nazýván otevře druhý termostat, a zahřívá se zbytek bloku. Pro další zvýšení účinnosti, je zde uložen výměníku tepla vzduch / voda v přední části výfukových plynů, který používá odpadní teplo z výfukových plynů, aby se rychle přivést na teplotu motoru. Motor se pak stávají uzavřený bypass teploty.

Palivové čerpadlo v nádrži dodávek 6 barů do pomocného čerpadla, to vstřikuje palivo až 180 MPa čtyřmi vstřikovači.
Každý válec je možné přizpůsobit zapalování a množství vstřikování, mnohokrát za sekundu v důsledku ECU s rychlým procesorem.

Chcete-li motor v chodu efektivně se vytáhl všechny zastávky.

Pro spuštění motoru jeden z nich podle principu Atkinson cyklu, patentové data z + 1905 krátké, což znamená, že se otevře v okamžiku maximálního kompresního tlaku na vstupu a opravdu nic směs proudí zpět do vstupního kanálu přes čerpací ztráty sníží a motor běží velmi hladce.

Jedná se o Euro-6 motor částečně díky ventilu EGR, provede spaluje plyny před malé části zpět do sacího potrubí, aby se snížila teplota, tak se číst v hodnotě NOx; dusnatého vrstva oxidu být houden.deze EGR ventil je také zahrnuta v okruhu chladící vody k dalšímu zvýšení výtěžku jaký. Provozní teplota je zakázáno.

Existují speciální cívky vybavené, jsou tyto komponenty výkonové části poskytnout zapalovací svíčku.
Normální zapalovací cívky, aby se 30 M j poskytnout cívky s ohněm v Ioniq 110 Mj téměř 4 krát více energie pro zapálení nízký hoření směsi.
Část spouštěcího mechanismu, zapalovací svíčky, to je slitina Iridium a musí být vyměněna po 165.000 km. Ano, čtete správně sto 65.000 kilometrů. Neslýchané, nikdy neviděl nikde.


Řízení vozidla a jeho spotřeba.

V roce 2009 jsem si koupil novou Daihatsu Mira, v té době jeden z nejčistších a nejúspornějších vozů na trhu 1: 23 s hmotností 750 kg a emise CO 109 gramů.

Tento Hyundai s její vykazovanou spotřebou 1,29 a emisí 79 g CO 2 váží 1445 kg téměř dvojnásobek Daihatsu.

Potenciální kupci budou může být zájem především o spotřebě? Zadaná hodnota není k lepšímu. Samozřejmě, že ne krátké kousky, pak 1 liter na 22 km nebo maximální dosažitelné. Můj záznam na úseku 110 km je v 1:34 a já jsem právě udělal jej. To dává objem nádrže 45 litrů stále pěkná teoretická rozmezí asi 1120 km, pak zbývá pět litrů. Tato technika je velmi dobře integrován a že jste úplně neuvědomil, že budete jezdit moderní kus technologie. Čím teplejší je to lepší vyzvednout otázky baterie a energie. Správné špatné podmínky, kousky provozu, pomalé jízdě a dopravy, je hybrid vytvořen a bude poskytovat nejvyšší účinnost.
Kontinuální s více než 120 na dálnici, ve skutečnosti to není jeho nejúspornější důvody, nepřetržitý 110 stále znamená 1; 25, který je úspěch hmotnost vozidla brát v úvahu. Tyto hodnoty se použijí pro výpočet čerpadlo a žádné hodnoty palubního počítače.
Velký rozdíl s Toyota Prius je modernější baterie, kde Toyota má nikl-hydridové baterie s kapacitou 1,31 kWh a druhých elektrických motorů, a napětí 202 voltů má Hyundai polymerovou baterii Li-ion s kapacita 1:56 a 1 kWh elektrického motoru a napětí 240 voltů.
Pro ochranu baterie bude tento software udržuje mezi 20% a 80% nabití.

FYI Tesla běží na 380 voltů. Jsem moc doma v elektrickém světě, ale čím vyšší je napětí, tím menší ztráty, tím vyšší je účinnost, něco takového.

Strávil jsem minulý týden 1000km cestoval v Sauerland, Arnsberg, Warstein a životního prostředí.
Byl velmi zvědavý, jak bude vůz dělat.
Naléhavá doporučení je dát páku do sportovního režimu během dlouhé úseky up, spotřeba 01:10 .Do více než kompenzovány kusy dolů. motor vypne při uvolnění pedálu akcelerace po dobu delší než 0,2 sekundy a jít elektrický dál. Za příznivých podmínek, tento systém funguje až do 120 km / h jsem jel trochu dlouho táhne dolů o více než 10 km bez spalování. Během těch dlouhých běhů elektrickým generátorem slouží k dobíjení akumulátoru. Vy jste označuje zvedáky baterie dole ve vesnici po 10 minutách s mocí a můžete maximálně 2 až 3 km all-elektrický pohon přes vesnici. Zde najdete vše o tou výjimkou, že váš nos ukazatelem EV kontrolky indikují, že vaše elektráren pohyby.
Přepínání spalovacího motoru na elektrický je patrný mírný škubnutí v jednotce, naopak na elektrický motor není vůbec patrný.
To 1000 km v Sauerland dal průměrnou spotřebu paliva 1:28


Náklady a údržbu.

Vláda chce každý měsíc 58 eur ode mě za užívání silniční sítě. Doba, po kterou jsou tyto čisté automobily osvobození od silniční daně je u konce. Pokud přechod jako čas jsou odstraněny hmotnost baterie na hmotnosti vozidla, také to je pryč.

My VW Golf měl ukazatel služby, byly počítány studené starty a tak byste mohli maximálně 30.000 km jízdy do dalšího kola, které stojí kolem 300 eur, to za mnou přišel až 1 cent za km údržbu.

Pokud jste svěřit práci okamžitě, tam je pět roků neomezený počet kilometrů záruka.
A mobilních služeb v celé Evropě.

Hyundai Ioniq vyžaduje každý 15.000 km údržbu firmu.

Turn 15 000 km bude stát 227 eur
Turn 30 000 km bude stát 392 eur
Turn 45 000 km bude stát 289 eur
Turn 60 000 km bude stát 517 eur

Připadá mi to těžké, protože cena servisní interval je pouze 15000 km.

4.0
 • comfort 4.0
 • výkon 3,0
 • spolehlivost 4.0
 • náklady 4.0
 • Koupili byste si auto od této značky? ano

Dejte svůj názor na styl psaní a použitelnost. Nejméně pět obdržela hodnocení, zobrazí se průměrné hodnocení.

 • špatný
 • nedostatečný
 • dost
 • dobrý
 • vynikající