Opel Crossland X 1.2 Turbo inovace (2017)

68De první PSA co Opel dát do showroomu, je kompaktní crossover, a proto má všechno za úspěch.

Crossland X sdílí své geny s balíčkem Peugeot 2008, ale ve skutečnosti má jedinečný vzhled, který je okamžitě rozeznatelný jako Vauxhall. V interiéru Opel má dobře zachovalé své hodnoty značky. Palubní deska je čistá a věcný. Ergonomie je v pořádku: všechny ovládací prvky jsou tam, kde je očekáváte. Díky své jednoduchosti, že hodiny jsou snadno čitelné, obrazovka infotainment je pěkně skryta v přístrojové desce.

Na zadní straně nechal Cross Country X je jeho nejsilnější. Prostor pro nohy je překvapivě velkorysý a tam je také hlavní místnost je dostatečně prostorná pro dospělého. Také v zadní části Crossland X je překvapivě prostorný zavazadlový prostor měří 410 litrů. Ale pokud si Innovation + balíček pořadí, banka na dvě nestejné části posouvat vpřed, který přenáší svůj prostor pro nohy do kufru.

Naše Cross Country X má přeplňovaný motor tříválec. Zde Opel sklízí první plody jeho sloučení s PSA, protože 1.2 Turbo pochází ze stáje a jedná se o velmi pěkný stroj. Rachot tříválcový je slyšitelný, ale tlumené dost dobrý, aby dráždit a výkon vzrostl vierpitter neuškodí. Převodovka je také Peugeot a otočí méně pevně a přesnější než jsme zvyklí mnoho Opels. Crossland X směřuje především na pohodlí. Tento segment vnitřní prostor a každodenní použití kritická a zejména na ty oblasti zaznamenal Crossland X skutečně velmi dobrá.

počet hvězdiček 4,0

Opel Crossland X nabízí hlavně hodně prostoru, a jsou to právě tyto vozy důležitý rys. Design je uvnitř i vně není příliš vzrušující, ale především vnitřní pocit kvality.