AutoRAI 2017 je zrušen

77Hoewel podařilo edici 2015, Amsterdam RAI ve spolupráci s Asociací RAI se rozhodla odvolat AutoRAI 2017. Tam je podobnost odpovědí zúčastněných stran, každý je překvapen.

Amsterdam RAI, organizátor AutoRAI a RAI (obchodní asociace automobilových dovozců a akcionář Amsterdam RAI) dělají odvzdušnění AutoRAI 2017 uveřejněný prostřednictvím tiskové zprávy. V tomto dopise se strany, že pojem AutoRAI 2015 i „mezinárodní uznání“, ale to nazval „bohužel nemá dostatečný základ pro kontinuitu do budoucna.“ 

"Od dovozců bylo nadšení pro vydání minimálně v roce 2017 a tam byly některé značky, které nedělal to konečná. To je důvod, proč jsme se rozhodli a zruší AutoRAI 2017. Koneckonců, musíme také pokračovat v plánování"Řekl mluvčí Johan Tensen RAI Amsterdam. Podle něj se dveře ‚zavřené trvale.

V mnoha dovozců reagoval s úžasem na novinky. Stejně jako u Pon, dovozce Volkswagen, Audi a Seat. "Jsme překvapeni, že tato událost AutoRAI se tak důsledně vymazán z mapy, chápeme naléhavost není tak dobrý. K dispozici je samozřejmě rozdíl v názorech"Řekl mluvčí Jacques Geijsen. On Pon je stále otevřený pro společnou akci. "Tam byly a jsou stále diskuse děje, si myslíme, že je třeba, a že je to možné."

Geijsen je přesvědčen, že se něco musí změnit pojetí automobilového události. "Byli jsme více na B2B (business to business, business mezi sebou, ed.) Chcete se zaměřit na více maloobchodních a méně společných dnů. Vidíte, že v jiných odvětvích trhu příliš." Mluvčí Pon oznámil, že akce se bude konat na jiném místě, než je RAI.   

Peugeot se stále analyzuje výsledky posledního AutoRAI. "Máme přiděleno asi šest měsíců, teprve potom budeme rozhodovat o vydání 2017"Know nechat mluvčí Ellis Blase. Kolega Janet Richter říká jménem Renault Nizozemí „, jak označit nemají moc přidat k rozhodnutí RAI.

Opel dívat se na ně s dobrým pocitem na poslední AutoRAI. "Proto jsme měli pozitivní záměr pro vydání 2017"Jeroen Maas uvedl jménem značky. Byl překvapen zprávou, že událost je již odstraněna od Amsterdam RAI. Sebastiaan van de Pol a Guido Roozekrans připojit jménem Ford respektive Nizozemsko a Louwman a Parqui (Toyota a Lexus) v této otázce.

Také Huub Dubbelman, vedoucí firemní komunikace na Mercedes-Benz bude odvzdušnění AutoRAI Amsterdam RAI 'úžasné'. "Pracují jménem dovozců. Zřejmě nejsou schopni nabídnout koncept, který splňuje potřeby průmyslu."

"AutoRAI je jedinečnou platformou, kde lze toto odvětví ukázat veřejnosti a politiků, co to stojí. Byli jsme v každém případě daleko od stádia, kdy jsme chtěli skončit na RAI. Výhodou je, že nyní je zde stále dostatek prostoru pro nové iniciativy", Dubbelman rozhodnutí.  

Jako mluvčí RAI Harald Bresser otočit překvapen reakcí některých dovozců. "Tento měsíc by měl dospět k dohodě o pokračování AutoRAI 2017, následoval zhruba stejný časový rámec minulých letech. Jsme zklamáni, že tato otázka nebude pokračovat 2017, ale naši členové (dovozci značek, ed.) Řekni ne, pak se zastaví. Oni nakonec rozhodnout, zda bude pokračovat v veletrhu, my ne."  Mezitím se v našich přípravách na AutoWeek Žít 2016 v plném proudu, takže příští rok je alespoň pěkné auto událost na programu.