Všechny specifikace nového Kia Sportage

29Vorige týden máme první fotky nového Kia Sportage dnes představila Korejci vydaly související specifikace. Plus další sadu fotografií z interiéru.

Nová Sportage se na zvýšil na 4,48 metru s ohledem na současný model 4 cm na délku. Rozvor se zvýšila o 3 cm nad do 2,67 metrů, a které má za následek zvýšené hlavních (+ 5 mm v přední, zadní + 16 mm), rameno (+ 19 mm v přední části, zadní + 7 mm) a zavazadlový prostor, který se zvýšil z 465 až 503 l.

V motorovém prostoru je možný výběr ze čtyř možností: dvěma benzinovými jednotkami a dvěma diesely. Nové pro Sportage je 1,6 l T-GDI motor, 177 koní a 265 Nm turbomotor jsme předtím došlo v Cee'd GT. Tento motor je k dispozici také s novým 7-stupňovou automatickou převodovkou DCT. Kdo s menším počtem tukan, musí mít známou 1,6 litru GDI s 132 koní a 161 Nm. obyvatelé Diesel lze získat z 1,7-litrový CRDI na s 115 hp nebo 2,0 l CRDI s 184 HP a.   

Nová Sportage je vybaven osmi airbagy a dostupnému řadou aktivních bezpečnostních systémů, s nebo bez dalších poplatků. Si, že automatického systému nouzového brzdění, lane assist, vysoce paprsek pomoci, slepý varování skvrna, dopravní značka rozpoznání (rychlost) a systém, který upozorňuje na křižovatku.

Uvnitř najdeme 7- nebo 8-palcový dotykový displej, který ovládáte zahrnují Tomtom související služby. A 160 W audio systém se šesti reproduktory je standardní, volitelné Kia přináší systém JBL 320 wattů s osmi reproduktory. Tyto dva USB porty mohou být přidány do bezdrátového systému zpoplatnění pro mobilní zařízení. 

New pro Sportage je úroveň výbava GT-Line, který můžete vidět na obrázcích. To zahrnuje, mimo jiné, dvojitý výfuk, hliníkové barvy „mokrou talíře“, a difuzor, 19 palců lehkého kovu a do čtverce seskupený LED světla do mlhy, které známe z Cee'd GT. Toto zařízení balíček je exkluzivní k Sportage 1.6 T-GDI.

Nová Kia Sportage nestál svou veřejnou premiéru na autosalonu ve Frankfurtu, který začíná 15. září. V prvním čtvrtletí roku 2016, kompaktní crossover v showroomech, ceny zatím nejsou v současné době známy.