Oficiální: Pagani Huayra Roadster

30The otevřená verze Pagani Huayra již bylo naznačeno v některých některé jeho formě fotografií, ale teď je čas pro celý obraz. Zejména, auto je lehčí než jeho pevné protějšek.

Huayra je jako hustá kupé už míří Shifter jedinečné druhy, ale zdá, že tento roadster jít ještě o krok dále. Zadní paluba je impozantní tělo lascivní forem, prodejen a průhledným krytem, ​​vás nahlédnout do neméně působivé V12. V případě roadsteru dodává 764 hp motor, který je více než kupé byla dána v původní podobě.

Divný Exteriér je dále zveličený Pagani zvolil provést vyfotografována auto modré uhlíkových vláken. To souhlasí s vozem, protože drahé uhlíku ke sloučení inovativní způsob se jiné materiály, uvedené Pagani se podařilo vytvořit na sportovní vůz 80 kg lehčí než hustá Huayra. Absence komplexního modelu ‚GullWing dveřmi‘, které bezesporu hraje roli při hubnutí, o celkové hmotnosti 1280 kg. Aby nedošlo k kazit dobrou náladu, šťastný Pagani dává kupující dvě možnosti s lehkou střechou. Kromě toho je panel z uhlíkových vláken může být vidět na obrázku, je tkanina odstín - jistě ideální pro případ nouze - přítomen.

Italové zmínit laskavost, že auto bude stát 2.280.000 € bez daní, ale samozřejmě byly prodány všechny kopie. Šance, že se vyskytnou jednou, je malý: celkem pouze 100 Huayra Roadster bude postaven.