Car Weekend Top 10: crossover-zavírače

36Zaterdag, lijstjesdag. Každý víkend jsme se vypořádat s top 10 úspěšných modelů na nejvyhledávanější barev. Stručně řečeno, vše v holandském automobilovém světě, shrnuté v seznamu. Tento týden: nejprodávanějšími přechody z roku 2012!

Číslo prodal přechody
do října 2012 

 

 model

číslo

1

Kia Sportage

3869

2

Nissan Qashqai

3735

3

Hyundai ix35

2818

4

Mazda CX-5

2547

5

Volkswagen Tiguan

2102

6

Peugeot 3008

1521

7

Nissan Juke

1474

8

Volvo XC60

1366

9

Mitsubishi ASX

1268

10

Audi Q3

1235

 Každý, kdo sleduje automatické zprávy na našich webových stránkách o něco nemůže zbavit dojmu, že crossover je velmi populární. Jedna po druhé výrobce výkyvy na typu karosérie kombinovaného tvaru. Kombinují SUV, jako u hatchbacku a voila, crossover je na světě. Náš seznam zahrnuje řadu modelů, které byly dříve, stejně jako SUV projít životem, ale není prakticky žádná značka je více mluví o tom třípísmenovém kombinaci. Kdo říká, že SUV dnes myslet rychle na benzín nebo nafta bublavý mamuty jako je Cadillac Escalade, obraz, kde jsou nyní automobilky zeleň zdá se mi spojit s magickým slovem. Vyšplhala na vrchol seznamu najdeme Kia Sportage. Tento model je zcela zrekonstruována v porovnání se svým předchůdcem, ale stejně tak zřejmě nějakou dobu na trhu. Korejci dělali velké skoky kupředu v kvalitě poli. Není tedy velkým překvapením, že najdeme relativně levný přesto robustní Kia v horní části našeho seznamu. Ve skutečnosti, s Kia Sportage dorazí na místo 35 nejprodávanějších modelů automobilů v letošním roce. Korejský je těsně následován Nissan Qashqai, z trendů v žánru. Pozoruhodné, že auto po všech těch letech dělají tak dobře: na druhém místě v tabulce a dobré 38. místo v celkovém prodeji automobilů v roce 2012. Od zavedení crossover Qashqai skoku jako houby ze země. Stejně tak Suzuki na autosalonu v Paříži, S-Cross oznámil. Renault pracuje na přechod založený na Clio a nová Mazda 6, směsici, která je na trhu. Jen ne na stupních vítězů najdeme nováček Mazda. CX-5 je právě na trhu, ale rychle pracovat na seznamech prodeje. S prodal 2,547 kopií, když je skoro stejně často dodávány jako Audi A6. Volkswagen Tiguan jezdí za CX-5 s 2,102 prodaných kopií. Pokud existují Francouze najdeme Peugeot 3008 na šestém místě. Crossover s tolik pochybného vzhledu, ale krásným interiérem byl 1,521 krát svou cestu ke šťastnému majiteli.
Zdá se, že souvislost mezi crossovery a kontroverzních návrhů. V sedm místě, Nissan Juke vstupu. Malý pronikl Juke se objeví ve velmi krátkém čase, aby si vybudoval kult. Se vám líbí, nebo zjistíte, že je hrozné, je střední cesta se zdá téměř nemožné. Nezdravý drahé a docela bizarní Juke R (s GT-R motoru!), Který má kultovní status jistě pomohl trochu. Mitsubishi ASX dělá také špatně. Crossover, který je podobný předchozímu modelu svého většího bratra, Outlander vzhled, jemný facelift nedávno a zdá se, že prodeje ve prospěch. Druhá německá může také zavřít v seznamu. Audi Q3 má 1,235 lidé dokázali radovat se svým promývá příliš horké Q5 trenéra. Tak on dělá BMW X1, jeho největší konkurent, za sebou dlouhou cestu za sebou. Bavorská automobilka je schopen přinést 757 opgeruigde jednu sérii s mužem. Není v top 10, ale ne hluboko dole, my samozřejmě dostáváme k Dacia Duster. Rozpočet letecká společnost je schopna řádně vypořádat a to, co je celkový prodej automobilů výrazy v místě 101, téměř ruku v ruce s Seat Leon a Citroën C4.