Všechny ceny Hyundai Hybrid Ioniq

41Eerder Hyundai již předložila, vyvolávací cena jeho dosud nejvíce inovativní model: v Ioniq. Dnes už víme, co je třeba odpočítáván pro Hybrid když najdete další základní verzi.

Ioniq Hybrid je od 21 995 eur v pořadí knih. Za tuto částku dostanete standardní i-Motion, který je opatřen automatickou klimatizací s oddělenými zónami, elektricky ovládaná okna, elektricky ovládaná skládací a vyhřívaná zrcátka, zadní kamera a měřicí TFT displejem 4,2 palce.

Asi 25 495 euro odpočítává, dostat klíče od Comfort. Tato přechodná úroveň přidává takové věci, jako 8-palcový LCD navigačním systémem se zadním fotoaparátem s dynamickými vodicími liniemi, DAB + a podpora pro věci, jako je Android Auto a Apple CarPlay do zařízení. Také TomTom Live měřicí TFT displej 7 palců, aby nekonečno zvukovou aparaturu, bi-xenonové světla a chromovaná část úroveň pohodlí.

Horní část žebříku je First Edition, který stojí 27,995 eur. To má další programy ve vztahu k Comfort verze koženkový povlak, sedadla elektricky nastavitelné sedadlo řidiče, vyhřívání sedadel (přední a zadní), vyhřívaný volant, a posuvným / naklápěcím střechou. Na bezpečnost dostanete, když tyto systémy Rear Cross Traffic Alert a Blind Spot Detection s ním.

Brzy také oznámil ceny plně elektrický Hyundai Ioniq Electric. To přijde na trh v letošním roce. V příštím roce bude také plug-in hybrid přijít do hry.

Hyundai Ioniq - Řidičské impression

Po dlouhou dobu Toyota Prius byla říše plné hybridních modelů, více či méně na sebe ...