Emisí Toyota Yaris Hybrid: chutné low

Celá 80Het doopceel Toyota Yaris Hybrid je na chvíli na ulici. Tam byl ještě jeden velký problém: co je emise CO2. Vzhledem k tomu, že to, co je to všechno o tento vůz.

Dnes je toto slovo je vysoká v Toyotě ven. Yaris Hybrid emise CO2 jen 79 g / km. Tato značka dává krásný recenzní konkurenci. Archrival Jazz Hybrid nepřekračuje rámec 104 g / km, 1,2 l Micra DIG-S je 95 g / km a Peugeot 208 s jeho zcela nové tříválec nepřekračuje 99 g / km.

Yaris Hybrid má celkovou kapacitu 100 koní, a tato technika je obvykle připojen k CVT převodovky. Ovládání klimatizace je vždy standardem. Ceny nové Toyoty hybridní nejsou zatím známy, ale Toyota říká, že kupující by měl brát v úvahu alespoň 18.000 eur. Na začátku června, auto prodejci. Pak samozřejmě nechcete, aby spěch se dostat kolem nových daňových opatření v červenci o 79 g / km, tento vůz až 2015 daně a způsob jízdy s přídavkem čtrnáct procent.

Ačkoli pravidelné návštěvníky našich webových stránek Tento vůz je známo již delší dobu, Toyota Yaris Hybrid je plný autosalonu v Ženevě světovou premiéru.