Poslední dálniční kruhový objezd v zemi zmizí

50De poslední dálniční kruhový objezd Nizozemsko po uplynulém víkendu. Kruhový objezd u Friese Joure kde A6 a A7 se setkal, je nahrazen split-spojení obou dálnic.

Na kruhovém objezdu se děje pravidelně vážných dopravních nehod. Rijkswaterstaat proto odložil před rokem, zarážející, reflexní varovné signály a přinesl další pruhy s výstupky na povrchu vozovky. Provoz byl tak zdůraznil, že se blíží ke kruhovému objezdu.

Ale teď se to dělá tak se na kruhový objezd. AA vítá. "Existují měsíce i roky pracuje na tomto novém průsečíku mezi A7 a A6. V pondělí nová silnice se otevře"Řekl mluvčí, který doufá, že tím, že skončila s nebezpečnou situaci.

Každý, kdo chce, může doslova seděl na kruhovém objezdu "Jeden finále ‚‘ na kole nebo na kolečkových bruslích. Kromě toho existují v okolí asfaltovém sportovních a kulturních aktivit a řada lidí může udělat prohlídku s vrtulníkem nad oblastí. V 17:30 automobily může trvat jízda na kruhovém objezdu.

A7 spojuje Friesland - přes přehrady - v Severní Holandsko; A6 jde od konce na Muiderberg přes Almere, Lelystad, Emmeloordu a Lemmeru do uzlu Joure.