PAL-V začít prodávat Liberty

31Het Dutch PAL-V strávil roky vyvíjí létající auto. Pořadí kniha pro produkční verzi je nyní konečně otevřena!

Je to už téměř pět let od PAL-V pro první prototyp objevil i na silnici a vzduch. Od té doby společnost nebyla nečinná, protože má nyní dvě produkční verze připravují. Nejlevnější z nich je Liberty Sport, náklady (bez daně) 299.000 €. Luxusní, omezená a přizpůsobit, aby vyhovovala vašim potřebám Liberty Pioneer má další dvě tuny.

PAL-V (Personal Air a Land Vehicle), připomíná stejně holandské Carver. Nejen vzhled, protože i s PAL-V se pohybuje celý vozík s natáčením. Dva motory dohromady pohon vrtule nebo zadní kola. přepnutí z režimu jízdy do režimu letadla (a naopak), má podle PAL-V po dobu 5 až 10 minut. Sundat, budete potřebovat kus asfaltu, že 90 až 200 metrů dlouhé a minimální šířka 20 metrů. Kdo chce letět, samozřejmě, musí být držitelem řidičského průkazu.

PAL-V je co nejvíce svobody i bez motoru stále na pozemku 30 metrů dlouhé přistání. Tam může za normálních podmínek, při rychlostech mezi 50 a 180 km / h může být letecky převezen s ním. Na cestě k maximální rychlosti 160 km / h. U čerpacích stanic můžete jinak jen hodit v eurech 95. První PAL-V bude dodána v průběhu druhé poloviny roku 2018.