Renault Clio podrobí facelift

99Renault má Clio podroben mírné plastické operaci. Vůz dostane LED osvětlení kolem, přetvořené nárazníky a několik nových barev a čalounění materiály.

Nejpozoruhodnější změny se nacházejí na přední straně. Chcete-li začít s, přívod vzduchu na přední užší a on dostane se připojil dvěma menšími na obou stranách. Diagnostické LED výlety do mřížky se vytvořil prostor pro ve tvaru písmene C, v světlomety integrovanými denní svícení, jako je také setkáváme na Mégane a Talisman. Renault Clio miluje pokorné a nelze spustit jednotky hluboko v dolní části nárazníku. 

LED osvětlení je také to, co odlišuje zadní části Clio, jak jsme dosud známy. Zadní část hatchback v obrázcích mají „práci“, který také akcentuje v temném tvaru jednotek. V ilustrovaném Estate chybí toto ustanovení, které mohou naznačovat, že dražší světla je volitelná. Nová kola a barvy - 'Rouge Intense' 'Gris Titanium', 'Iron Bleu "a" Blanc perleť' - takže optický večírek kompletní. 

Podle Renaultu, všechny typy nátěrových najdete v novém interiéru. Povrchová úprava tedy bude čelit vyšší úroveň. Audiosystém Bose z větších modelů poprvé převedena na Clio, který dále nabízí výběr ze tří různých navigačních systémů a volitelně dodávané s inparkeersysteem Easy Park Assist.

Také v motorovém prostoru není všechno stejné. 90- DCi vznětový motor -, která by měla potěšit všechny vznětové kupujících doposud na vlastní pěst - je spojený s 110 hp 1.5, který je spojen s šestistupňovou manuální převodovkou. Že box je k dispozici také na deTCe zážehový motor s 120 hp motor, který byl dříve k dispozici pouze s automatickou převodovkou.  

Obnovená Clio je letos v létě -velmi brzy, takže - v pořadí, a může přijímat prvních kupujících ma na podzim. Ceny nejsou dosud známy. Clio je důležitým vůz pro naši zemi loni kopl vymodeluje se na třetí místo v prodejních žebříčků. 

 

Jízdě dojem Renault Clio

A tam, to je! Čtvrtá generace Renaultu Clio. V Paříži jsme se mohli setkat ...