Mercedes Sprinter opět 4×4

13Mercedes-Benz Sprinter obnovena na začátku letošního roku. Do té doby tam byl také mimořádně vysoký verze s pohonem všech kol, který je nyní k dispozici s novým nosem.

Těsně předtím, než přijde zima Mercedes-Benz tak opět s hlavním zimním kupujícího: Sprinter 4x4. Hnací kolo je prostor zvíře někdy nejsou prováděny zcela automaticky, může řidič aktivovat systém stisknutím tlačítka, což je 35 procent hnací síly na přední kola.

Mercedes nejen vidí systém jako talent pro hladkost, ale dává do autobusu skutečné terénní vlastnosti spolu. Jako vždy 4ETS pohon na všechna čtyři kola posílá výkon na kola s největší přilnavostí nařízení Downhill Speed ​​zajišťuje řízené sjezdy a Hill-start Assist, nízké převody a volitelných pneumatiky terénu. 

Na vnější straně je integrální poháněné verze snadno rozpoznatelné: on je na zadní straně 8 cm a 11 cm na čelní straně ještě vyšší na nohou. Která zase má pozitivní vliv na onstopbaarheid: aanrijhoek sahá od 18 do 28 stupňů. Posunutím zvýšení bočních ukazatelů ve vnějších zpětných zrcátek na obrazovce: původní místo by bylo příliš vysoké, aby bylo legální.

Sprinter 4x4 míst, v závislosti na konstrukci mezi 115 a 135 kg více v měřítku než zadní verzi s pohonem kol. K dispozici jsou tři možnosti motoru: čtyřválcový s 129 nebo 163 a 190 koňských sil V6 BlueTEC. Kromě toho mohou být vybrány z různých tělesných variant, délek a výšek. Pohon všech čtyř kol na Sprinter bude stát 8,082 eur čistého navíc s tím, že nízký poměr je více než 500 eur a 8595 eur.