Přehled automobilových událostí

13Zobrazí víkend je hned za rohem. Nakonec jsme se nemuseli stát v provozu, ale můžeme trávit svůj volný čas na hobby. Můžete hrát fotbal s tím psem v lese nebo hry, ale můžete také navštívit auto party. Je Letnice, tak budeme mít štěstí! Zde je kalendář akcí tento víkend.
  • Pinksterraces

Kdy? 23 a 24 května 2015 (08:30 až 19:00 hod)

Kde? Circuit Park Zandvoort, Zandvoort (Noord-Holland)

Co? Slavné Pinksterraces přivítá tradičně silnou sestavu různých seriálech ve Velké Británii i mimo ni, hlavní hvězdou GT4 evropského seriálu. Dne 23. 24. května a stavu okruhu Zandvoort opět zcela ve znamení řvoucí motory a puchýře bojů.

Více informací lze nalézt ZDE.

 

  • americký neděli

Kdy? 24. května 2015 (09:00 až 18:00 hod)

Kde? TT Circuit Assen (Drenthe)

Co? Mnoho stovek Američanů, tisíce návštěvníků a hodně kouře a plamenů, což je americký neděli. Zřejmě přichází upozorní Indian Pete a Dragon Hunter Jetcar Habermann Racing taky. Navíc spousta hudby a zábavy.

Více informací lze nalézt ZDE.

 

  • Letniční Příležitost Event

Kdy? 23, 24 a 25 května 2015 (od 10:00 do 17:00 hod)

Kde? De Kuip, Rotterdam (Jižní Holandsko)

Co? Rotterdam Expo & Events pořádá příležitosti stran v trávníku u De Kuip. Stadion bude po tři dny transformovaných do skutečné příležitosti paláce. Všechny vystavené vozy jsou nabízeny BOVAG společnosti automobilů s BOVAG záruky a National Car Pass (N.A.P.).

Pro více informací o www.occasion-event.nl.

 

  • Disegno Fiat

Kdy? 24.května 2015 (od 10:00 do 16:00 hod)

Kde? Classic Park, Boxtel (Noord-Brabant)

Co? O Letnicích neděli Classic Park organizuje festival v Boxtel. Tentokrát Fiat ústřední. Italský design, který může být také velmi úspěšný. Myslet na populární Fiat 500 a Panda. To bude také přijít v mnoha tvarech a velikostech na festivalu Disegno Fiat. Ale očekávají další klasické i moderní modely Fiat.

Více informací na webových stránkách.

 

  • Cars4Charity Part II

Kdy? 23.května 2015 (od 10:00 do 16:00 hod)

Kde? Hartenberg, Wekerom (Limburg)

Co? Cars4Charity setkání majitelů (laděných) automobily, bez ohledu na to, jakou značku. Organizace staví auta na vosku, je zde prostor na trhu a skákací hrad pro děti. Celý výtěžek jde na výživu. Organizace vyzývá návštěvníky co nejvíce, aby rychle se kazící potraviny.  

Li se dozvědět více? www.cars4charity.nl.

 

  • VW Sportovní Mania VAG vzduchu & vodou chlazený setkání

Kdy? 24.května 2015 (od 11:00 do 17:00 hod)

Kde? Kadeweg, Mook (Limburg)

Co? Strana auto VAG na řece, pro mladé i staré. Účast stojí 10, - Euro, cestující jsou zdarma. Ceny budou uděleny ve čtyřech různých kategoriích a vzhledem k demonstracím.

Více informací o akci na Facebooku.

 

  • IJsselvallei Classics tour

Kdy? 25.května 2015 (od 10:00 do 21:00)

Kde? Pokraji, Deventer (Overijssel)

Co? Lions Club Deventer IJsselvallei organizována na svatodušní pondělí v roce 2007 turné pro charitu. Snahou organizátorů na ‚klasiku‘, které jsou starší než patnáct let. To může také jezdit mnoho těch, kteří jinak nemají možnost účastnit se soutěží.

Li se dozvědět více? Naleznete na webu Lions Club.

 

  • Oldtimer Festival Balkbrug

Kdy? 23 a 24 května 2015 (od 10:00 do 17:00 hod)

Kde? Hoogeveensweg, Balk Burg (Overijssel)

Co? Velká plocha, kde mnoho krásných zobrazena hrdě stojí, kde demonstrace konat, stát a stánky pro každého něco zažít. Všechny vozy, nákladní automobily, traktory, zemědělské stroje a motory jsou vítány. Od prostého podvozku do muzea drahokamů. Podmínkou je, že minimální věk je 25 let

Více informací o www.oldtimersbalkbrug.nl.