Renault Zoe dostane větší rozsah

39De omezený rozsah je považován za Achillovou patou plně elektrické auto. Renault uznává, že, a tedy rozsah Zoe zvýšil.

Renault dosáhl navíc řadu obnovou pohonnou jednotku. Nový R240-elektrický motor je účinnější než stávající Q210 jednotky a také zlepšil hospodaření s energií z baterií.

Na papíře, poloměr působení Zoe (podle známého NEDC cyklu) je nyní 240 kilometrů. To bylo 210 kilometrů. Ale Renault je natolik čestný, aby uznaly, že se jedná spíše teoretická postava, a tak značka také vydala čísla praxe.

Modul akumulátoru na Zoe měla dosud v praxi řadu 150 km, ale po aktualizaci je v praxi asi 170 km, Renault hlášeny. Připomínající sebe moc, ale 20 kilometrů navíc jsou až o 13 procent, a které mohou přirozeně odstranit některé stresu.

To přece má malou závadu: nová baterie R240 je možno zatížit až do 22 kW, v nichž stávající Q210 baterie můžete s 43 kW. Pro lidi, kteří mají rádi rychlé nabíjení baterie i nadále Q210 takže stačí k dostání pod názvem „Quick Charge“.

Přes pravidelné elektrické zásuvky R240 zatížení kontrastují tři hodiny rychleji než R210. Kdo z důvodu rychlého nabití stále chtějí, aby Q210 ‚QuickCharge‘ balíček, musí zaplatit 500 eur více.

Rozloučení trvá hvězda - Renault Zoe

Rozloučíme se Renault Zoe je naše poslední hvězdou, a proto trvá zkušební editor Frank Jacobs ...