Z Cena Fiat Tipo znám

187Fiat chce nový Tipo rodinného plný útok. Nyní už víme, co Tipo sedan musí zaručit minimální.

Vůz byl zpočátku jako Aegea pro turecký trh představil, nyní vyschla pro nizozemský trh Tipo sedan. Výchozí cena Tipo je stanovena na 19,495 eur.

Za ty peníze dostanete základní motor, domů, 95 bhp 1.4 Fire silný blok. To pak se týká také Pop-provedení, jehož součástí standardní výbavy, mimo jiné skládá z klimatizace a elektrické ovládání oken. Čím více luxusní oblečený Lounge - která je vybavena tempomat, elektrické ovládání oken vpředu i vzadu, sedadla výškově nastavitelné sedadlo řidiče, multifunkční volant, Uconnect a světelné a dešťové senzory - musí zaručit minimálně 22,495 eur.

V zahraničí, Tipo - kdo vyhrál titul, protože jeho cena / kwaliteitverhouding- výrazně levnější. V Německu to může přinést z 13,990 EUR a 14,100 EUR pro Belgii je to v pořadí knih. V Nizozemsku máme vzhledem k vyšší ceně BPM.

Ceny za hatchback a verzí stanice již odhalil později představil. Cenovky z 1,3 litru Multijet (95 k) 1,6 l Multijet (120 HP) naftové motory později. V době také sleduje 120 hp 1.4 T-Jet zážehový motor a 1,6 e-MOM s 110 hp. Také varianta 1.4 T-Jet se objeví jak benzín a LPG chtíč.

Jsme byli schopni vyrobit první kilometry. Naše zkušenosti s Tipo, čtěte zde.