Nissan Qashqai Rogue Sport jako USA

18Nissan Qashqai má poprvé ve Spojených státech. S jeho pojmenování je něco zvláštního na ruce.

V Holandsku vidíme X-Trail jako velký bratr Qashqai. Současná generace X-Trail, crossover s prostorem pro sedm cestujících, se objevil několik měsíců po zavedení Qashqai na trhu. Ve Spojených státech je známo, že X-Trail a Rogue je Qashqai šel do American překlopení. Až do dnešního dne. Nissan Qashqai dostane totiž do Spojených států a požaduje, aby mu: Rogue Sport.

Nissan Rogue Sport USA volá vůz, který vyplňuje mezeru mezi Juke a Rogue. Kde si můžeme vybrat v Nizozemsku pro Qashqai v některých DIG-T benzinu a motorové nafty dCi, USA Rogue dostane pouze jeden tlukoucí srdce: 2,0-litrový měřící válec benzínový motor, který poskytuje 140 koní. Přepínání je převodovka CVT. Standard je Rogue Sport FWD, zaplatil získáte pohon všech kol. V interiéru máme nový volant a kdy promítací infotainment ve středové konzole alespoň zdá, že velikost se vztahuje k odlišovat od té, které jsme dosáhli v Evropě. Zadní světelných jednotek začlenit nové pravda. Není vyloučeno, že takové úpravy provést v Evropě.

Kde „naše Qashqai‚je postavena ve Velké Británii, odšroubovat Nissan Rogue Sport v Japonsku dohromady. Poprvé na kanadské půdě a pozoruhodně horký v Nizozemsku tak populární crossover Qashqai se objeví hned zase tam auto.