Mini John Cooper Works GP Concept pořady

18Mini má jen digitální plátno načerpané z John Cooper Works GP Concept, náhledem extrémní JCW verzi!

Spíše ať Mini již víme, že Electric Concept byl připraven na autosalonu ve Frankfurtu, ale značka připravila něco na druhé straně spektra. S John Cooper Works GP Concept ukazuje, jak se značka poněkud vyšších sférách z John Cooper Works varianta mohla vyschnout. Finální verze výroby bude následovat ve stopách John Cooper Works GP z roku 2012 a Cooper S s balíčkem JCW GP z roku 2006.

Koncept vozu je mnohem širší, než běžný třídveřového Mini. Vůz je obklopen s body kit agresivní vypadající a horní zadní je docela velký spoiler. Mini hovoří o použití uhlíkových vláken pro rozsah aerodynamické díly.

Koncept vozu je Black Jack Anthracite malované a skončil s zvláštní barvou Curbside Red Metallic, kývnutí na JCW-červených minulosti. Také ve světle reflektorů dostaneme zarážející tan proti všem názvem High Speed ​​Orange. Zadní světla jsou kresleny stejným způsobem jako Electric Concept, zde tedy odkaz na vlajce Spojeného království. Na přední obrazovce vezmeme číslo 0059, kde se odkazem na rok 1959, kdy byl propuštěn starověký Mini. litá kola 19 palců, také akcenty červené, jsou umístěny pod pojem vozu k dokončení obrazu.

Také interiér je vyroben práce. Kabina je vybavena bezpečnostní klec, sedačkami s pětibodové bezpečnostní pásy a minimální vyhlížející přístrojové desky. Přepínání provést pomocí pádel na volantu. Zadní sedadla, headliner a dveřní panely jsou vytržené z auta k úspoře hmotnosti.