Rap: Koenigsegg Agera R ‘nejrychlejší’

51In účastníci hypercarland bojovat kromě stan, pokud jde o udělení titulu nejrychlejší auto na světě. " Koenigsegg naznačil, že brzy titul v kapse.

V poslední době se švédský Koenigsegg Agera R rapper udělal s Bugatti Chiron sprint z klidu na rychlost 400 km / h, a pak znovu zastavit. Koenigsegg má nyní jeho zraky na rychlosti Bugatti Veyron Super Sport, auto, které dosáhlo maximální rychlost 431 km / h, v Guinessově knize rekordů byl nejrychlejší sériově vyráběný automobil na světě.

Koenigsegg ukazuje prostřednictvím sociálních médií, která učinila z něj spadl kus dálnice v americkém státě Nevada s Agera RS průměrná nejvyšší rychlost 447 km / h. Agera R byl v každém směru jízdy vzít v úvahu věci, jako je vítr. Podle Koenigsegg jsou jakékoli informace, měřeno Racelogic moduly. Rychlost není klasifikován jako záznam, ale podle Koenigsegg to jen otázka času.

Koenigsegg by ve skutečnosti mohly držet rekord, to je ještě otázkou, jak dlouho tato značka v ruce. Veyron nástupce Chiron doposud dosáhl maximální rychlosti 420 km / h, i když auto údajně dosáhnout rychlosti 463 km / h. Pro ochranu pneumatik a tím zajistit bezpečnost nezkusil. To je ještě americký Hennessey. Venom GT tuner, který tvrdil, před třemi lety dosáhla rychlosti 435 km / h, to vše rychlost byla naměřena pouze v jednom směru. Nedávno představila Venom F5 by měl být schopen dosáhnout maximální rychlosti 483 km / h, podle jeho tvůrců. Nicméně tento potenciál rekordmanem neučinil žádné oficiální záznamy.