Nissan pozitivně o Evropě

10Nissans prodeje boss je optimistický ohledně budoucnosti své značky v Evropě. V roce 2018, bude vzestupný trend pokračovat, v souladu s ním.

Pozitivní předpovědi, které jsou vyvolávané přes Automotive News Europe, jsou výsledkem uvedení tří nových modelů. Pro začátek, tam je silná evropská focus nový Micra, je zde také facelifted Qashqai a nakonec tam je hodně očekávat zcela nové Leaf. Elektrický vůz dělal to už překonal očekávání v poslední době také v zemích, kde je model již v prodeji. Pokud Nissan skutečně roste v roce 2018, to znamená, že vzestupný trend pokračuje. V letošním roce, tržní podíl značky v Evropě o 0,1 procenta, zatímco objem prodeje dokonce 5,4 procenta vyšší, protože destilovaná Auto novinky data z ACEA.

Na japonské centrály Nissan budou potěšeni zprávou, protože v domě existuje spousta starostí vrcholového vedení. Nedostatečnými kontrolami, že Nissan pracuje na masivní odvolání že přinejmenším 1,2 milionů vozidel zapojených. Tyto chyby jsou jen zájem o japonský trh a nemají žádný negativní vliv na kvalitu vozidel, píše značka.