Nezaplacení EarthRoamer XV-HD Super karavan

38Op hledá luxusní místo správného přívěsu? Podívejte se na EarthRoamer. Představují novou XV-HD Super karavany. Je důležité vědět: je cena až po luxusní.

Camping, to znamená, že máte pětihvězdičkových hotelů miss a vyrazit s rodinou. Žádné koupelně, ale jen s (růžová) toaletního papíru na kempu na potrubí. Máte-li již takový luxus teď nechci nechat ujít, můžete jít nakupovat v americkém EarthRoamer. Čím víc než deset metrů dlouhý XC HD Super karavan je ve skutečnosti vybavené veškerým luxusem byste mohli chtít.

Vymyslet koupelnou, vyhřívanou podlahou, kuchyňskou linku z žuly a dokonce i pračkou. Může spát v hotelové postele důstojný a s nádrží 950 litrů vody je prozatímně být sám. Velká baterie, generátor a velká sluneční soustava zajistit, že všechno vždy funguje. Základem karavanu je Ford F-750 4 x 4. V tom spočívá 6,7-V8 dieselový motor dodává 983 Nm. Divočejší plány než na jihu Francie? Je to proto, že s 46-palcový pneumatik XVL práci si cestu přes jakékoliv povahy, které si můžete myslet.

Quid pro quo: s požadovanou cenu $ 1.5 milionu je dražší než all-inclusive resort na pobřeží Středozemního moře. Nicméně, naplněny, jsou kreditní karty? První tři jednotky jsou v současné době vyrábějí.