Opel Agila 1.2-16V Comfort (2002) recenzia

5uskutočnenierýchlostirok výstavbyrok nákupuKM-mode, pri nákupeNajazdené poslednej
Agila 1.2-16V Comfort
5, Ručné
2002
2010
39330 km
41152 km
Priemerný čitateľ Hodnotenie: 2.8 disclaimer MyReview

Opisy a komentáre v sekcii Myreview vozidla na základe osobných názorov a skúseností užívateľov. Sanoma Media Netherlands BV (, Sanoma ') nemôže byť zodpovedný za obsah alebo možných následkov. V Myreview bude vozidlo umiestnený dobré aj zlé skúsenosti. Editori môžu výrazy, ktoré nespĺňajú pravidlá správania alebo nezákonného upraviť alebo odstrániť za všetkých okolností.

To nie je povolené bez súhlasu Sanoma používať informácie pre Myreview Auto alebo šíriť prostredníctvom iných médií.

Postarší bin?

 • 1900 km
 • 06.03.2010 13:34

Prvá séria modelu Opel bol naozaj osviežujúci spomenúť, skôr trend nasledovník. Súčasná verzia Agila je tam proti nemu viac módne a bude apelovať na mladšie publikum.

-0-

Dôvod, prečo to auto, ktoré som si kúpil som musel odovzdať svoj osobný automobil. A zamestnávateľov boli zmeny, ktoré som potrebovala auto, nechcel míňať veľa, mal iba požiadavku, že musí byť spoľahlivé značky a udržanie sa na značkový servis. Vzhľadom k tomu, auto úplne splnené len vzhľad, ale vidieť sami seba nič, keď šoférujete.
Vzhľadom k tomu, môj partner v Agila som bol oboznámený s týmto typom vozidla a (jazda) zručností.

0-0

Prvý dojem z vozidla je tvorený mnohouholníky a plastu. Forma je rovná sa môže cínu s niekoľkými výstupkami.

Pod pojmom "comfort" Nemôžem vysvetliť, pretože vozidlo postráda patrí centrálne zamykanie, elektrické ovládanie okien a dobre nastaviteľný volant a sedadlo vodiča, ale nie je klimatizácia, ale to sa zdá byť možnosť ich zakúpiť.

Je to dedičstvo nemeckého automobilového priemyslu, ktorý vie, pretože v tej dobe bolo bežné v iných (non-nemeckej auto) značky dodať aj s minimálnym elektrickým ovládaním okien u basismodelen.

Dobre, jediná vec, ktorá bola vzhľadom na základný model pridáva je, že kontrarevolúcia je prítomný, a dve zásuvky, typ mačka box a druhý opierky hlavy na zadných sedadlách (luxus!).

Predchádzajúci majiteľ nahradil základné rádio s kazetovým prehrávačom s CD prehrávačom. Ale zvuk je knudde so slamkou (dva reproduktory, a že je všetko). To sa čoskoro zlepší, keď prišiel na miesto viac a ťažké reproduktory.

---
PO 2000 KM.
No, auto je len 8 rokov, išiel asi nie toľko, alebo veľké kusy na prvom majiteľovi, že auto je pomerne pomalá a spotrebuje značné paliva (1 12), ale predpokladám, že je výhodnejšie času.

Čo ma štve, je, že motor 1.2, aby sa veľa rýchlosti získať 100 alebo 120 km a udržiavať zlé izolácie, počujete motor veľmi dobre, budete musieť dať rádio dosť ťažké ju utopí.

Bočného vetra a tam trpia voze riadne a budete musieť pracovať, aby ju udržali na trati.

----

Slabé stránky?
No, nielen ŠPZ späť je trochu voľné, ale to je vyriešený.

-------
Až do ďalších päťdesiat tisíc kilometrov.

3.5
 • comfort 3.0
 • výkon 3,0
 • spoľahlivosť 4.0
 • stálo 3.0
 • Kúpili by ste si auto od tejto značky? možná

Dajte svoj názor na štýl písania a použiteľnosť. Najmenej päť dostala hodnotenie, zobrazí sa priemerné hodnotenie.

 • zlý
 • nedostatočný
 • dosť
 • dobrý
 • vynikajúci