Ford Fiesta 1.3 Futura (2004) recenzia

3uskutočnenierýchlostirok výstavbyrok nákupuKM-mode, pri nákupeNajazdené poslednej
Fiesta 1,3 Futura
5, Ručné
2004
2010
42230 km
51851 km
Priemerný čitateľ Hodnotenie: 8.1 disclaimer MyReview

Opisy a komentáre v sekcii Myreview vozidla na základe osobných názorov a skúseností užívateľov. Sanoma Media Netherlands BV (, Sanoma ') nemôže byť zodpovedný za obsah alebo možných následkov. V Myreview bude vozidlo umiestnený dobré aj zlé skúsenosti. Editori môžu výrazy, ktoré nespĺňajú pravidlá správania alebo nezákonného upraviť alebo odstrániť za všetkých okolností.

To nie je povolené bez súhlasu Sanoma používať informácie pre Myreview Auto alebo šíriť prostredníctvom iných médií.

Ford Fiesta 1,3 Futura

 • 19.března 2011 12:40

- nákup -
Predtým, než som si kúpil toto auto som išiel skoro štyri roky motor. A majú Yamaha Thundercat YZF600R. Že motocyklový hodí k farbe. Len som našiel nejakú drahú údržbu. Ale ja som mal veľa zábavy s týmto motorom.
Vzhľadom k tejto dlhej zime 2009-2010 a dochádzanie vzdialenosti 25 km som bol jediný motorové vozidlo trochu sat. V marci 2010 odišiel do predajcu motora pre údržbu a ktoré sa tiež bude veľmi nákladné. O to isté, čo mu stálo. Keď som sa rozhodol zastaviť motor a ísť kúpiť auto.
Ford Fiesta Model 2002-2005, našiel som veľmi pekný automobil, ktorý bol tiež použitý na nákup za rozumnú cenu. Takže to bolo rovnako dobrým kandidátom.
V tej chvíli som počul Opel, 50/50 kampaň. To znamenalo: teraz platiť polovicu, a za dva roky druhej polovice. To by znamenalo, že by som možno mohol kúpiť nový Opel Corsa.
Nakoniec som si vybral Ford Fiesta. Teraz by museli platiť veľké sumy, a opäť dva roky, zdalo sa mi také jemné vyhliadky. Radšej zaistil svoju finančnú slobodu.
A tak sa stal tento modrý Ford Fiesta 1.3 Futura. Kúpil som ho na predajcu Ford spoločnosť obsluhovala takmer 5,5 rokov s počtom najazdených kilometrov 42 230 km.

- comfort -
O pohodlie som celkom spokojný. Zvuk múdry, že je pokojné auto. Motor je veľmi tichý. Môžete ho počuť na pozadí pri konštantnom tempom. Zvuk zostáva skromný. To je dôležité, pretože môžem počuť dobrú hudbu. Počúvanie hudby aj dobre dopadne v tomto aute. Len veľmi mäkké pasáže v hudbe sa žiaľ niekedy zmizne na hluk z áut na diaľnici. Audiosystém 4500 (s CD prehrávačom) je uspokojivá.
Na diaľnici ste väčšinou počuť pneumatiky, aerodynamický hluk a malý motor.
Na dlhé vzdialenosti alebo väčšie auto sa zdá pekné. Budúci auto bude určite musieť byť C-segmentácie. Ale veľká vzdialenosť mohol najlepšie s týmto vozidlom.
Pokiaľ ide o priestor spĺňa toto vozidlo Myslím, že áno. pre mňa dosť priestranný. Späť sa zdá byť menej, ale tam nikdy doposiaľ nikto. V porovnaní s praktickými možnosťami motora športového vozidla, ktorý je úľava.

- spotreba paliva -
Spotreba paliva z auta som si presne. Tam je trochu neskoro na to vidieť vzor: nižšiu spotrebu v lete, viac v zime. Ale šokujúce tieto rozdiely nie sú.
Ekonomická som išiel od 22. júla 2010 do 2. augusta 2010, s priemernou spotrebou 6,02 litra na 100 kilometrov, alebo 1 v 16,6.
Onzuinigst som išiel od 12. novembra 2010 do 11. decembra 2010. Priemerná spotreba bola 7,27 litra na 100 kilometrov, keď jeden po 13.8. (Táto doba je doba medzi doplňovanie paliva).
Čo sa týka spotreby, môžete sa spoľahnúť na asi 6,5 litra na 100 km (1 v 15,4), s mojou jazdu.
Na krátke vzdialenosti I používať vozidlo v zásade. Robím len, že pri zlom počasí, ako provizórium. Väčšina jázd je pre dochádzanie vo vzdialenosti 28 km. A to znamená, že obec a vyhnať kus N-cesta, a mnoho diaľnici 100 km / h.

- náklady -
Náklady na pohonné hmoty sú závislé na svojich spotrebných cien a pohonných hmôt. Rekordné minimum je 8,93 centov / km a rekordné výšku na 11,77 centov / km. Až do 27. októbra, bol som zvyčajne o niečo menej ako 10 centov / km, ale od tej doby sa stále niečo hore.
Poistenie ma stálo asi 30, - € mesačne.
cestná daň je teraz pre mňa € 93, - za štvrťrok.
Voz bol doteraz obsluhované raz za 48 690 km, od predajcu. Čo ma stálo € 570, -. Že pomerne vysoká cena je tak trochu moja chyba. Vlastne som raz stratil kľúče, a ja si objednal novú (s diaľkovým ovládaním). To bolo 141,93 € ex. Daň (DPH by potom € 171,77). Bez tejto kľúča, ktorý by zase tak okolo 400, - € sa stali skutočnosťou.
Prelom v zložení:
- 6 rokov / 120.000 km Ford údržba,
- palivový filter,
- vzduchový filter,
- mikrofilter
- Zapaľovacia sviečka,
- olejový filter,
- olej,
- práčka náplň tekutiny,
- stieračov a nahradiť zadné,
- opravy zadných pneumatík
- a samozrejme nový kľúč od moja chyba.
K dispozícii je 51 550 km na vozidlo prepravované s STK, pre ktoré € 33, - je nabitý.

- spoľahlivosť -
Vozidlo sám tak dlho, kým teraz bez problémov. Jediná nevýhoda bola zadné pneumatiky, ktoré boli prázdne pomaly. Najmä, trpí tam mal pravá zadná pneumatika. Takže som musel pravidelne prečerpávaciu. Myslel som, že by mohli byť napravené s údržbou, ale to nie je tento prípad. Na STK som ohlásil problém pre predajcu, a potom sa šťastne vyriešené.

- Podvozok, manipulačné -
Podvozok cíti pekné a tesný. Auto je v poriadku v zákrutách a je na dobrej ceste. Takže je to v poriadku.

- výkon -
Musím povedať, že nájsť výkon tohto vozidla je v skutočnosti ešte celkom jednoduché. Je skvelé riadiť, ak nie ste náročné v tejto oblasti. Nie, nie ste s rýchlym chlapa. Ale pre normálnu prevádzku je dostačujúce, alebo len sedieť vo vozidle, ak ste. (Som tam skoro vždy sám. Neviem, aké to je sedieť v aute s štyri alebo päť ľudí). Auto je, koniec koncov, nie je motocykel. Iba v prípade, že ste na diaľnici sa dostanete ísť trochu zradné, napríklad ak chcete zrýchliť z 90 km / h. Mal som asi prepnúť späť na jeho štvrtý, ale ja zase nie.
V rušnej dopravnej špičke vás s veľkým výkonom obvykle žiadnym spôsobom, a to ste uviazol medzi ostatnými účastníkmi cestnej premávky, to je moja skúsenosť. Dokonca tak dobre, v skutočnosti chýba výkon nebol.

Chcel by som si kúpiť vozidlo od tejto značky? Čisto z hľadiska skúseností používania zatiaľ nie je námietka proti tomu. Som spokojný s týmto vozidlom.
Avšak, som zaradil môj vkus na ich hodnotenie. Aj kúpiť tiež záleží na tom, čo je populárny so mnou. Tam je krásny model v rozmedzí od značky, ktoré sa hodia svoj rozpočet? Je celkom dobre možné, že po tomto vozidle zvoliť inú značku, ktorá Aj očakávať spoľahlivosť, ale páči sa mi viac než to, čo Ford v tej chvíli v ponuke. Tak prečo: možná.

4.0
 • comfort 4.0
 • výkon 3,0
 • spoľahlivosť 4.0
 • náklady 4.0
 • Kúpili by ste si auto od tejto značky? možná

Dajte svoj názor na štýl písania a použiteľnosť. Najmenej päť dostala hodnotenie, zobrazí sa priemerné hodnotenie.

 • zlý
 • nedostatočný
 • dosť
 • dobrý
 • vynikajúci