Alfa Romeo Giulietta 1750 TBi Quadrifoglio Verde (2011) recenzia

20uskutočnenierýchlostirok výstavbyrok nákupuKM-mode, pri nákupeNajazdené poslednej
Giulietta 1750 TBi Quadrifoglio Verde
6. Ručné
2011
2011
70 km
17000 km
Priemerný čitateľ Hodnotenie: 7.3 disclaimer MyReview

Opisy a komentáre v sekcii Myreview vozidla na základe osobných názorov a skúseností užívateľov. Sanoma Media Netherlands BV (, Sanoma ') nemôže byť zodpovedný za obsah alebo možných následkov. V Myreview bude vozidlo umiestnený dobré aj zlé skúsenosti. Editori môžu výrazy, ktoré nespĺňajú pravidlá správania alebo nezákonného upraviť alebo odstrániť za všetkých okolností.

To nie je povolené bez súhlasu Sanoma používať informácie pre Myreview Auto alebo šíriť prostredníctvom iných médií.

Môj sen auto

 • 76 km
 • 27. októbra 2011 16:37

Vždy som chcel mať auto, ktoré je rýchlejší ako Golf GTI. A prišiel čas, som mohol vyzdvihnúť auto snov. Je to Alfa Romeo Giulietta QV.
Nasledujúce voľby;
-18 palcov ráfiky titán turbina
-Čierne kožené sedačky s červeným prešívaním a vyhrievanie sedadiel
-Navigácia s modrou & ma
-Park a dažďovej senzory

Je to úžasné krásne auto, konečne rodinné auto, ktoré otecko môže tešiť. Vždy som chcel Alfa, ale ktoré boli buď príliš malé (147) a opäť príliš veľký (159). Giulietta je pre nás tak akurát. Takmer všetko, čo môžete očakávať, že dnes v štandardnom aute op.Om niečo byť nazývaný pol stoličky, dvojzónová klimatizácia, zliatinové kolesá 17 palcov, znížené športové odpruženie, tlačidlo DNA a mnoho ďalšieho.

Po roku a pol 11500 KM
-Čo je to Alfa rýchlo, niekedy až príliš rýchlo.
Je to dávať pozor na obrubníky, inak sú kolesá sú poškodené. Máme Pirelli PZero Rosso vo veľkostiach 18 palcov 225/40, oni predsa majú priľnavosť.

-Brzdy sú nielen krásne červené strmene, ale tiež mimoriadne veľký a vyplnil priestor pekne vnútri ráfika. S kotúčmi 33 cm sa jedná o problém so zimnými pneumatikami, že nie je fit ráfiky pre menšie ako 17 palcov, a ktoré musia byť z ľahkej zliatiny ráfiky. Nemajú tiež potláčajú veľmi dobre, a to najmä pri vysokých rýchlostiach. Máte správne stlačiť brzdu.

- COMFORT je vhodný pre automobil tejto veľkosti skôr, ale existuje viac komfortné vozy. V letnú dovolenku v Chorvátsku, 1400 KM do jedného kusu nebol problém pre mňa, moja žena a dve deti. Na diaľnici v Nemecku pri rýchlostiach okolo 180 km / h zostane v aute pomerne pokojná. A to bolo odlišné od mojej predchádzajúcej (vozidlo Opel Astra).

- Spotreba 10 l / 100 km (naposledy 6500 KM), ale ak jazdíte veľa v centre mesta, ako je niekedy viac. Ak sa budete riadiť mnohé z mesta, a budete držať pravidiel, spotreba 8 l / 100 km môže dobre možné.

- RELIABLE ktorý Alfa wel.Ik doteraz nemal žiadne problémy. Toto je moja prvá Alfa a na začiatku som mal pochybnosti, po všetkých tých negatívnych príbehov niekedy hoort.De úprava je v poriadku a je to skutočne potrebné ísť hľadať nájsť niečo, čo je naozaj lepšie kunnen.Vaak v rohoch alebo pod volantom.

-MOTOR je 1750 TBi.Met kapacitu 1750 cm3 (tento obsah sa často používajú v Alfa v minulosti) a turbo, tento motor má výkon 235 koní a 340 Nm hláv. To je celkom pôsobivé na 1,75. Tlačidlo DNA môžete ovplyvniť charakter motora. V normálnom režime je tichší motor robiť. Myslím, že je v poriadku v rušnej mestskej premávke. Ak to nestačí, môžete zapnúť gombík na dynamickom režime a potom motor oveľa divokejšie. Komentáre k akcelerátora a riadenie je priamejšie. Brzdy by mali brzdy ťažšie, ale tento rozdiel nemôže cítiť, ako u podvozku. Niektoré časopisy píšu, že v normálnom režime, auto je trochu neohrabané. Crass by som nepovedal, ale možno by mohol byť normálny režim mierne Feller. V dynamickom režime, je opatrný ísť hore, než sa nazdáte, bude stúpať rýchlejšie, než to, čo ste chceli. ESP a ASR nemôže byť zakázaný, ale nechať ísť dosť ďaleko v dynamickom režime.

-Automatické systémy ako svetelné senzory, senzory dažďa, automatická klimatizácia funguje perfektne, stačí nastaviť čas a neprišiel, funguje perfektne.

- Čo je lepšie? Sedadlá by mohla byť o niečo užšia. Nie som naozaj tesné, ale som tiež celkom tenký, a ľudia, ktorí sú o niečo širšie, tam nebudú ovplyvnené. Navigačné obrazovka sa otvorí zakaždým, a ak nepotrebujete alebo bráni zobrazenia v mestskej premávke. Táto navigácia je naozaj užívateľsky prívetivý.
Ale to bola akcia, modrá navigácia & Me, parkovacie a dažďovej senzory, elektricky vyhrievané predné sklo na 995 Kč .a tam môžete povedať nič o tom. Pre ľudí, ktorí používajú navigáciu často sa mi zdá lepšie, aby prípravok pre TOM-TOM. Volant výborne sedí v rukách, ak ste na ruky 10 pre 2, ale v iných miestach, ktoré majú tenkú stranu.

-ALFA ROMEO GIULIETTA Quadrifoglio Verde (v holandčine, zelený ďatelina) vždy bola symbolom pre rýchle alfy. Oni vyhrali veľa pretekov s týmto symbolom. Preto Nemyslím nejaké poznámky o bielom tanieri. Tiež si myslím, že je to veľmi pekné auto. Iba prevádzku v Holandsku je stále pomalší a pomalší a môžete ďalej užívať tieto vozy. Zistil som, že veľmi nešťastné. A tým mám na mysli ľudí, ktorí sú na auto cestné 70-80 km / h, ľudia, ktorí nechcú alebo nemôžu si spolu, ale pretrvávajú v ľavom jazdnom pruhu atď.
-Jeden rok a 17 000 KM
Po roku a 17 000 kilometrov ešte veľké autá. Nemal som problémy sám, musel som vymeniť jedinú lampu (s mojím predchádzajúcim autom som mal vždy po niekoľkých mesiacoch vymeniť lampu) .V chladných zimných dňoch Giulietta bola o niečo menej pohodlné veľmi nízke letné pneumatiky a tlmiče nárazov v chladnom Harden , Pre budúcu zimu chcem dať zimné pneumatiky na 17 palcov (pre zimné obdobie). Dúfam, že Giulietta je komfortný tým miernejšie zimy. Tak som naplnený motorový olej, a to je dobré znamenie. Sedačka je tiež chutné a najlepšie začať pracovať rýchlo a potom pokračuje stále pošlite nám zima. No to je luxus problém. Jazdím dosť rýchlo a ja pyré niekoľkokrát brzdy veľmi gárd (skutočná núdze). Brzdy sa veľmi dobre, niekedy som si sám pre seba; Teraz som si to nie, ale auto je pekne v pokoji.
Štyri roky a 62 000 km
Zostáva nádherné jazda v mojom Giulietta sám s box na lyže a zimné pneumatiky 225/45 17 pod Giulietta zostáva celkom športovú jazdu. Spotreba sa mierne znížila a visí okolo 9 litrov / 100 km. Voz dostane každý rok nové oleja a olejového filtra. Pred dvoma rokmi Giulietta mal veľký obrat na 35 000 km. Len som vymeniť rozvodový remeň, ktorý potrebuje raz za štyri roky. Krátkodobá, myslím, ale hovorí, že v knihe. Mechanik povedal, že dolná vodné čerpadlo mal veľa hrať a že to bolo dobré, že sme urobili v tej dobe. Išli sme dvakrát do Talianska a dvakrát do Chorvátska. Pre dlhé vzdialenosti Giulietta veľmi rýchle a dobré auto. V týchto štyroch rokoch, nemal som problém s mojím Alfa. Vlani počujem podvozok trhliny, keď šoférujem cez prahy a Alfa nie je.
Nevadí mi, a to je znamenie, že môj Giulietta je pravda, Alfa.
5 1/2 rokov a 90 000 km
To je stále potešenie z jazdy s Giulietta. Žiadny nemal žiadne problémy. Motor spotrebuje žiadnu kvapku oleja. No ďalšie práce jazdím oveľa viac (23 000 ročne) a spotreba paliva sa stáva menej okolo 8,3 l / 100 km.

4.5
 • comfort 4.0
 • výkon 5,0
 • spoľahlivosť 5.0
 • náklady 4.0
 • Kúpili by ste si auto od tejto značky? áno

Dajte svoj názor na štýl písania a použiteľnosť. Najmenej päť dostala hodnotenie, zobrazí sa priemerné hodnotenie.

 • zlý
 • nedostatočný
 • dosť
 • dobrý
 • vynikajúci