Ford Ka 1.2 Titanium (2010) recenzia

uskutočnenierýchlostirok výstavbyrok nákupuKM-mode, pri nákupeNajazdené poslednej
Ka 1.2 Titanium
5, Ručné
2010
2013
33000 km
108000 km
disclaimer MyReview

Opisy a komentáre v sekcii Myreview vozidla na základe osobných názorov a skúseností užívateľov. Sanoma Media Netherlands BV (, Sanoma ') nemôže byť zodpovedný za obsah alebo možných následkov. V Myreview bude vozidlo umiestnený dobré aj zlé skúsenosti. Editori môžu výrazy, ktoré nespĺňajú pravidlá správania alebo nezákonného upraviť alebo odstrániť za všetkých okolností.

To nie je povolené bez súhlasu Sanoma používať informácie pre Myreview Auto alebo šíriť prostredníctvom iných médií.

Review Ford Ka 1.2 Titanium 33 000 až 108 000 k

 • 108000 km
 • 03.04.2017 21:18

Ahoj všetkým, v prvom rade ďakujem za prečítanie tohto preskúmania na svojom Ford Ka 1.2 Titanium postavený v roku 2010, nebude to veľmi komplexné preskúmanie, pretože môžem byť stále pomerne krátka o kvalitách a nevýhody tohto vozidla.

Po prvé, budem len vysvetliť ohľadu na to, čo auto, ktoré som prišiel a prečo som si vybral nástupcu.
Vždy som išiel rýchle autá Peugeot 205 GTI, aby Vectra 2000 Golf VR6 atď.
Voz išiel som predtým, než som si kúpil môj súčasný voz Ford Ka bol VW Golf V GTI Edition 30.
Tieto vozidlá sú samozrejme nie sú porovnateľné, a to tak nebudem robiť.
Dôvodom, že som preč oveľa menšie a pomalšie auto bolo čisto preto, že som chcel, aby minúť menej na aute strávi vo všetkých ohľadoch.

Potom som sa dal do predaja moje GTI začal hľadať ďalšie vozidlá, požiadavky: nízka hmotnosť a teda platiť nižšiu cestnú daň, ľahší motor pre nižšiu spotrebu paliva, nízku základnú cenu pre nízke poistné na celkovo však stále zostáva modelom raft môže ešte ísť s dobou.
Čo sa týka modelu som chcel 3 dvere a musel sa posadiť rovnako klimatizáciu, kúrenie a posilňovač riadenia.
Rýchlo som našiel Ford Ka, 840kg, 1.2 16V, všetky možnosti, ktoré som chcel a ďalšie, realizáciu Titanium v ​​titánovo šedá s 15 palcovými športovými kolesami.
Môj GTI bol rýchlo predaný a riešenia pre Ka bol rýchlo robil az 30-01-2013 Takže som majiteľ Ford Ka 1.2 16V Titanium.

Prvýkrát som zmenil pár vecí na aute a jeho plastový nárazník gril ho nastriekať vo farbe vozidla s otvorenou mreže úseky farebného lesku boli čierne, čierny plášť zrkadiel vo vysokom lesku lak čierny, zvyšok zrkadlo proste odišiel v titánovo šedá, Iridium sviečky inštalovaný ako Magnecor handmade sviečky drôty, Ford logo vpredu + vzadu nahradí sivá DMB Graphics UK, logo Ka na zadnej odstránenom BMC vzduchový filter inštalovaný, Bosch Aero dvojitá stierače a umiestnené vzadu, vietor / dažďovej deflektory umiestnené na oboch dverách a štandardné náhradné H4 OSRAM Night Breaker Unlimited.
Ďalšie úpravy sú stredová lakťová opierka s úložným priestorom špeciálne pre tento model Ka cez eBay, pravdivé učenie poker prípad s bielym prešívaním a inštaláciu USB prijímača JVC so súpravou diaľkového a Bluetooth auto, oddelené DIN škatuľke a plug and play konektory, ktoré potrebujete na to kúpil som si na ebay.

Tak práve preto, nákup a čo som zmenil auto v nedávnej dobe.
Teraz o samotný automobil, začnem jazdu.
Aj porovnať auto trochu s predchádzajúcim modelom Ka, ktorý bol známy pre svoju boli pevne držať, pretože kolesá v extrémnych zákrut, bolo to ako motokáry!
Urobil som si čas v starom modeli Ka, moja matka mala auto, takže som z pri porovnaní.
Môj Ka, nový model, pohon príliš tesný, ale nie tak pevne, ako u predchádzajúceho modelu, auto je vyššia a hmotnosť je o niečo vyššia, v rýchlom rohu si všimnúť do auta niečo chudé aj keď nie moc.
Pošle chutné, nie príliš ľahké a nie príliš ťažký, kruhové objazdy sú výborné rýchlo prejsť celú svoju obratnosť kĺzať vám niečo o svoje miesto, pretože podhlavníky sedadiel sú pomerne nízke.
Prepínanie je veľmi hladký, ako príslovečný nôž maslom a poker je pomerne vysoká pre väčšie pohodlie.
Miesto vodiča je vynikajúca, že som 1,90 metrov a má dostatok priestoru, sedadlo je nastavená len musel som ešte o niečo nižšia páčilo, som ho v najnižšej polohe a niekedy cítiť trochu na krabici sedieť.
Mal by som dodať, že mám auto opustiť, keď stoličky nie sú dobre alebo nie nastaviteľná tak, že niečo povie, môžem starať hodiny bez akejkoľvek bolesti.
Odpruženie je pohodlná je niečo menší a stoteriger samohlásky, prahy sú ľahko sa bez bolesti alebo podivné zvuky.
Jazdy, miesto vodiča a sedadlá sú v pohode.

Teraz sa hovorí o výkone motora.
U tohto modelu, 1,2 16V motor dostatočne hladké zrýchlenie, rýchle kruhový objazd a znovu predbiehanie predpokladu dostatočnej rýchlosti, 170 + 1,5 hodiny jazdy na diaľnici, všetky žiadny problém.
Jediná vec je, že keď budete naozaj potrebovať žiadnu energiu, napríklad ak oprijd na diaľnici alebo ceste a vložiť na správnu rýchlosť, alebo vás dokonca by sa mal rozšíriť dobre, ale ste až do rýchlosti a dostať otáčky potom ide taktiež dohnať rýchlo ,
Motor je príjemne tichý vnútri aj mimo mestských oblastí a na diaľnici, ale dostanete na diaľnici 120/130, ktorý umožnil motoru činí viac otáčok, okolo 3500 a ešte trochu hluk v interiéri, ale znepokojujúce nie.
V 6. prevodový stupeň by mohol ponúknuť riešenie, ale to bude vo výrobe príliš drahé pre tento model.
Motor beží ticho a bez problémov na Euro 95 a E10 Občas nemecký tank v súčasnej dobe € 1,30 za liter a motor 1.2 spotrebuje žiadny olej.
Priemerná spotreba 75 000 km je 4,5 litra na 100 km s plnou nádržou 30 litrov Aj prichádzajú v praxi medzi 600 a 650 km ďaleko, pochopiteľne líšia pre jednotlivých užívateľov.

Potom som prišiel k nákladom a spoľahlivosti dielu.
Očakával som, že majú nízke náklady na tomto aute a tieto očakávania sú splnené, je k dnešnému dňu najspoľahlivejšie a lacné udržať auto som mal vo svojom držaní, a som veľmi spokojný!
Na tom nie je nič moc preč, auto nerobí podivné zvuky a hovorí divné, je to vždy začína a beží.
Voz bol posledný MOT bez námahy bez pozornosti a na spodnej strane auta vyzerala ako nová.
Zaväzujem sa k pravidelnej údržbe vozidla a väčšiu údržbu nechajte ma robiť svoju pravidelnú auto.
Musím vymeniť 100.000 km olej + olejový filter, vzduchový filter, vzduchový filter a zapaľovacie sviečky a vyčistenie klimatizácie.
Údržba sa vykonáva v garáži asi 75 000 km, ktoré som teraz išiel svojím novým Brembo brzdové kotúče + blokov a nahradiť zadnej brzdové topánky + brzdovú kvapalinu.
S kúpnej kilometrov postaviť 33000 boli prakticky nové pneumatiky Continental, by som pridať ako náhrada 55.000 km za Dunlop SP Sport Modrá odpovede a tie sú zase čoskoro potrebné vymeniť, a potom rovnaké pneumatiky Dunlop opäť pod porodila na veľmi dobrej a byť ticho, ekonomické a dostať všetky testy.

Budem stručne vymenovať chvíľu plus a mínus body, a to potom bude mať len o choroby / ťažkosti. Neprepadajte panike, to nie je veľa a je prevážaný do zábavy, ktoré ponúka tento automobil, len chcem byť úprimný.

Výhody: nízka spotreba, komfort, technika, dobrá miesta na sedenie, štandardné veľmi dobrý zvuk z reproduktorov, a to najmä s iným rádiom, hladký vzhľad, nízke náklady, pokiaľ ide o údržbu a cestnú daň.

Negatíva: no pruhy traktor rpm tak, aby pri zlučovaní alebo predbiehaní diaľnici, bočné podporné stoličky v rohoch, slepá škvrna-štýl, malý kufor.

Ok, chcem hovoriť niečo o ochorení, ktoré sú známe pre mňa a čo som urobil tam a málo nepríjemností tam.
- Predné vzpery sú odkryté, viditeľné v motorovom priestore, a tam môže zostať vody v vzpery, s tým výsledkom, že horný okraj môže byť hrdzavé, a v dôsledku toho bude prasknúť vzpery.
Vedel som to dopredu a kúpil v fordkashop tesniace uzávery, ktoré sú špeciálne vyrobené pre tento účel tak, aby viac vody nemôže.
- Povlak sa celkom nerovnomerný za mokra stávajú predovšetkým na lícach sedadlá, už to tak býva, keď otvoríte dvere, ako je voda tesnenie dvierok je na svoje miesto, čo sa stalo tento sneh, ako si radostne dvere.
som vyriešil tento problém tým, že čistenie kresiel, bolo by to ešte lepšie s čističom škvŕn kúpiť poťahy sedadiel, takže si môžete na mieste celkom rád pôvodných miest.
- Voda môže zostať v miestnosti za palubnou doskou a presakuje skrz strane spolujazdca pri vytváraní ľavú zákrutu vo voze, ktorý potom uniká do priestoru pre nohy dovnútra a robí mat príliš vlhké.
Dôvodom je, že voda nie je jasné, čo by sa mohlo stať chytený v zásobníku pod stieračmi, pretože tam sú asi dve plastové kanalizácie upchaté s pieskom a lístím, to bolo v mojom prípade.
Som odstránil ramená stieračov, keď je čierna mriežka a všetky listy a nečistoty odstránené, ktoré boli v tejto miestnosti a doľava a doprava z čierneho plastu kanalizácie, sa vyčistiť a vymeniť.
Žiadne problémy s vlhkosťou a mokré podložke mal znovu od tej doby, a to najmä v prípade, že ste prešli umývačky môžete utrpieť z vody, pretože nemôže odísť.
- Štandardné lampy Ford Ka bol nedostatočný, je v tme sotva zrak, som nahradil štandardné žiarovky OSRAM Night Breaker H4 lampy a teraz mám skvelý výhľad, kde všetko svietiť lepšie, chcete nahradiť lampy mali by ste inak kompletne rozobrať reflektorové jednotky na strane vodiča.

Ok, to boli neduhy, ktoré sú známe pre mňa a ja som sa musel vysporiadať s, Spomínam to preto, že ľudia, ktorí majú rovnaké problémy vedieť, čo môžu robiť.

Teraz budem hovoriť trochu o niektorých menších nepríjemností:
- Ak chcete snap opasok, je to ťažké, pretože kontajner trochu upchaté vedľa stoličky a môžete ťažko nájsť po hmate, že je niekedy dáte klikr medzi držiakom a ručnej brzdy konzoly, takže si myslím, že je tesný, šťastný budete upozornení prenikavým zvukovým signálom, že to tak nie je ..
- Malé hrkálky za prístrojovou doskou, pretože kilometrov prechádzať, môže to byť tiež spôsobené dodatočným káblového zväzku, ktorý som mal na inštaláciu plug and play pre ďalšie auto, alebo že môj malý profil pneumatiky majú viac, ale tu som sa o tom zmienil.
- Ak chcete obrátiť na kruhový objazd a dať smer, potom je niečo v neporiadku s blikajúcim mechanizmom za volantom prinútiť to, aby posielať sebemenší doľava opäť odďaľovať tak nezadáte smer vpravo. Ja ho stlačiť tam potom doprava opäť sa zdá byť akýmsi odporom.
Vyriešil som to teraz zrovna keď sa zastaví, čím sa získa trochu doprava, automaticky trikrát blikne.
- A-stĺpika vozidla je pomerne silná, a to zaberie nejaký zrak cestu, ktorá je obzvlášť nepohodlné a nebezpečné, na kruhových objazdoch, občas padajúce kompletné automobily, motocykle a bicykle za sebou cesty, ktoré ste práve videli, udržiavať dobrý vzhľad je jediná pre ďalšie radu nemôžete robiť veľa o tom.

Takže to boli drobné ťažkosti, to všetko sú veci, ktoré si zvyknete, ale to, čo som chcel spomenúť, pokiaľ ide o úplnosť preskúmaní.

Môj celkový dojem z tohto vozidla je veľmi dobrá a tak som úprimne nebol pôvodne očakávali od tak malého, relatívne lacné autá!
K dispozícii je samozrejme trochu stigma spojené s týmto vozidlom ako ženský voz, ale nemám s tým problém, myslím, že je hladký model a má na B z lacného pohodlia mňa a robí.
Teraz sú trochu starší a cenovo výhodnejšie si ich zaznamenať viac a viac preč, ale myslím, že vyzerajú ešte lepšie, než AYGO sa deje a C1 / 107 má všetky najnovšie modely nich veľmi pekné.

S najväčšou pravdepodobnosťou to tiež stane ďalší Ka, nie je nič nové, pretože to je hrôza, to je ošklivosť.
Nie, len model, ktorý mám tu a tam o niečo mladší s menším počtom najazdených kilometrov s nastaviteľnou klimatizáciou, športové kolesá 16 palcov a panoramatickou strechou, potom som naozaj všetko, čo chcem, a ja dúfam, že aj naďalej rovnakým spôsobom a tisícky viac bezstarostný , s nízkou kilometrov pri jazde.

Dúfam, že vy, čitatelia, a snáď aj budúce vodič Ka, čo toto hodnotenie, a ak máte nejaké pripomienky alebo otázky, prosím dajte mi vedieť, prosím!

pozdrav Remon

5.0
 • komfort 5,0
 • výkon 4,0
 • spoľahlivosť 5.0
 • stálo 5,0
 • Kúpili by ste si auto od tejto značky? áno

Dajte svoj názor na štýl písania a použiteľnosť. Najmenej päť dostala hodnotenie, zobrazí sa priemerné hodnotenie.

 • zlý
 • nedostatočný
 • dosť
 • dobrý
 • vynikajúci