Ford Fiesta Titanium 1,0 EcoBoost 100HP (2017) Review

6uskutočnenierýchlostirok výstavbyrok nákupuKM-mode, pri nákupeNajazdené poslednej
Fiesta 1,0 EcoBoost 100HP titaničitý
6. Ručné
2017
2017
5 km
4000 km
Priemerný čitateľ Hodnotenie: 7.0 disclaimer MyReview

Opisy a komentáre v sekcii Myreview vozidla na základe osobných názorov a skúseností užívateľov. Sanoma Media Netherlands BV (, Sanoma ') nemôže byť zodpovedný za obsah alebo možných následkov. V Myreview bude vozidlo umiestnený dobré aj zlé skúsenosti. Editori môžu výrazy, ktoré nespĺňajú pravidlá správania alebo nezákonného upraviť alebo odstrániť za všetkých okolností.

To nie je povolené bez súhlasu Sanoma používať informácie pre Myreview Auto alebo šíriť prostredníctvom iných médií.

počiatočný stav

 • 500 km
 • 09.08.2017 16:36

Prvá revízia značky Ford Fiesta Titanium (2017). Boli sme hľadali náhradu za nášho Renault Clio v roku 2009. Tam, kde sme začali A-triedu (Kia Picanto), boli sme skoro v B-Class. Tu je voľba, okrem iného, ​​Renault Clio, Ford Fiesta alebo Peugeot 208.

Ford Fiesta získal pre nás, a to najmä preto, že tento model oznámil počas nášho hľadania a bol na spadnutie. Brand, sme celkom citlivé. A to najmä vzhľadom na veľmi pozitívne hodnotenie ako AutoWeek a iných médiách sme sa cítili dobre s našou voľbou.

Výhodou nákupu teraz bol vysoký následný predaj hodnota za náš starý Renault Clio, úvodom a prémie First Edition akumulátorov pri veľmi atraktívnu cenu. Najmä balenie so všetkým, vrátane B&Play O 8" dotykový displej, cúvacia kamera, adaptívny tempomat, parkovací asistent a Lane Assist. Docela kompletné vozidlo pre náš priaznivú cenu.

Auto išlo počas testovacích jázd všetky Delicious, samozrejme, to nie je tak ťažké, ako si krok z starého Clio. Ale aj v porovnaní s testovacie jazdy v novej Clio, Peugeot 208 a Kia Rio bol príjemným prekvapením. Vozidlo je veľmi tichý na ceste, veľmi tichý a montáž pokračuje s 1.0L EcoBoost bez námahy. Tiež preto, že sa ohýba a prepínanie nie je problém pre tento voz.

Čo sa týka interiéru, myslím, že je to tiež skvelý auto, autosedačky, aby sedieť a dobrá a priestor je niečo, ale stiesnené zadné to je iný príbeh: 1,75 m pod nie je problém, dlhé nohy môže byť ťažké. V našom prípade máme 9 z 10 krát v pároch, a preto nie je problém pre mála okamihov, že niekto čo s tým súvisí. Palubná doska sa vyvíja dobre. Chute sa líšia, ale určite s ohľadom na predchádzajúce Fiesta novej interiéru je kvalita, nie len povrch, ale aj dotykový displej vyzerá klzký. Fordova Sync3 pracuje rýchlo a hladko, aj keď to vyzerá príležitostné zastarané. Skôr som videl "plochý dizajn" namiesto tieňové efekty. Tmavý režim je dobré pre večer. Škoda, že neuspel denné i.v.m. automaticky vytvárať navigačné karty tma. Hovoriace Ford ponúka navigáciu od TeleNav alebo Hospodinovi. Tieto mapy sú zastarané, ale Ford ponúka 7 rokov zdarma aktualizácie máp. Tam je veľa robiť, že tam je málo aktualizované, takže neočakávajte príliš veľa z toho. Našťastie podporovaný voz CarPlay obaja Apple a Android Auto. Apple CarPlay funguje celkom dobre, ale je stále veľmi obmedzená v mojich očiach. Moja jediná aplikácia, ktorá funguje, je Spotify a táto aplikácia je rozhodne nie je zadarmo 100% bug. Knižnica je často len napoly pritiahnuté za vlasy. To je samozrejme vyriešiť s jednoduchými aktualizáciami. Pokiaľ ide o zvuk B&Oh, to je veľmi čistý a spôsob, ako nastaviť požadovanú. Pre mňa je dobré reproduktory v aute nie je žiadny luxus.

Nemôžem vymenovať mnoho negatívov v túto chvíľu., Pred jazdou sme kúsok. Ak mám menovať jednu nevýhodu je palivo, v súčasnosti 1 v 15.4. Nádrž je, len '42L 55L naproti staré Clio. Je to zvyknúť, okrem toho, že auto je stále menej úsporný, nádrž je menšia, takže budete musieť natankovať ešte častejšie, než by sa dalo očakávať. Že využitie by logicky musieť byť ešte účinnejšie. Možno, že po niekoľkých kilometroch.

Čo je zarážajúce je skutočnosť, že vozidlo môže tip nahrávky prepnutím na 6. rýchlostný stupeň, ale pôjdete cez krátky 80 km / h. Vozidlo potom začne pospevovať, oveľa jemnejšie než jede vo svojom 5 .. Toto je pravdepodobne menej účinné, ale zdá sa, že motor hladší tam jazdiť.

V nasledujúcich mesiacoch budeme mať krásny pohon je po meste a na diaľnici. Hoci sa zdá byť hovoriť môj pocit jazdy na ešte musí už nie je nutné. Ďalším stlačením plyn, radšej by som len chvíľu. A tankovanie som predtým s Tamoil, ale skôr orientačné na Shell. Takisto vydať taký pocit. Predtým, tam som si všimol, mimochodom, alebo rozdiel, najmä pokiaľ ide o hluk motora.

aktualizovať

 • 4000 km
 • 24.októbra 2017 20:09

Po 4000 kilometrov ďaleko, že je čas na malú aktualizáciu. Sme stále s naším výberom a nákupom veľmi spokojní. Dobrý sme prehĺbila a stále robí túto b-segmentácie dobre v recenziách. Jedinou skutočnou konkurenciu stále javí ako Seat Ibiza, elegantné auto s mierne športovejší vzhľad, ale s menším manipulácii podľa názorov.

Späť k nášmu Fiesta: to beží skvele, ovláda dokonale krivky a otočí dobre. Okrem toho je vozidlo podľa môjho názoru celkom úsporné. Na diaľnici sa 120 km / h na 6. rýchlostný stupeň beriem asi 24 / L. To je normálny priebeh váži menej. V priemere môžem podporiť ju na 15,1 l / 15,7 / L cez ekonomickú jazdu a veľa špedícia. Čo sa mi osobne páči, o to je to šport jazdiť úsporne, všimol som si, že môže urobiť auto stále viac a viac po každých benzínového čerpadla kilometrov na plnou nádržou.

Samozrejme je dobré, aby sa občas dobre prísť vyzdvihnúť alebo rýchlostnej cesty na semaforoch. Tiež sa nezdá zlé auto občas šliapať na jeho chvost. Trochu pit tam nič nestane.

Jediná zlá vec je, že predné sklo bolo nahradené s hviezdičkou, ktorý vyústil v trhlinu. Vybrala som si úplne originálne diamant. Obnovenie okná keď poisťovňa odporúča opravár bol o 500 eur lacnejší ako cez predajcu. Môj pocit bol, že predajca môže nakoniec ísť k externému opravár sám. Zrejme to nie je mer do auta sám, ale smola na diaľnici pomocou striekajúcej kameňa.

Čo sa týka Sync3: je hladká a jemná. CarPlay reaguje takmer okamžite. Spotify štart, ale občas sa nenačítavajú všetky skladby alebo vypne zvuk. To sa zdá byť väčší problém, než iOS vydanie Sync3. O fungovania tohto systému a palubného počítača nič iné ako dobrý, som zvedavá, čo je možné aktualizácie takéhoto systému môže priniesť.

Stručne povedané, zatiaľ veľmi spokojní s novým Fordom Fiesta. Zatiaľ som tam niekoľko strakaté a to je jednoducho zábavné vidieť!

4.5
 • komfort 5,0
 • výkon 5,0
 • spoľahlivosť 4.0
 • náklady 4.0
 • Kúpili by ste si auto od tejto značky? áno

Dajte svoj názor na štýl písania a použiteľnosť. Najmenej päť dostala hodnotenie, zobrazí sa priemerné hodnotenie.

 • zlý
 • nedostatočný
 • dosť
 • dobrý
 • vynikajúci