Toyota Yaris 1.5 Full Hybrid pri vdýchnutí (2013) recenzia

10uskutočnenierýchlostirok výstavbyrok nákupuKM-mode, pri nákupeNajazdené poslednej
Yaris 1.5 Full Hybrid pri vdýchnutí
1 automatické
2013
2013
12 km
27500 km
Priemerný čitateľ Hodnotenie: 7.3 disclaimer MyReview

Opisy a komentáre v sekcii Myreview vozidla na základe osobných názorov a skúseností užívateľov. Sanoma Media Netherlands BV (, Sanoma ') nemôže byť zodpovedný za obsah alebo možných následkov. V Myreview bude vozidlo umiestnený dobré aj zlé skúsenosti. Editori môžu výrazy, ktoré nespĺňajú pravidlá správania alebo nezákonného upraviť alebo odstrániť za všetkých okolností.

To nie je povolené bez súhlasu Sanoma používať informácie pre Myreview Auto alebo šíriť prostredníctvom iných médií.

Yaris Hybrid

 • 2200 km
 • 08.05.2013 18:11

Po celú svoju Yaris som bol obzvlášť zvedavý spotreby v marci, pretože tam je značná debata o. Asi 2200 km, má Yaris prvýkrát použitý na 20, bolo najúspornejšie jeden na 22,5, najmenej efektívna jeden 18 (na diaľnici, išiel dosť ťažké vietor proti)
Na jazdných vlastností som sa nesťažoval, celkom pohodlné pre malé auto. Rozumne pokojné, príjemné poslať priamo, je na dobrej ceste a brzdy veľmi dobre. Mám originálny prehliadku výmene pneumatík Goodyear Celoročné Aj dobré skúsenosti heb.Die možno použiť určité zvýšenie, ale zvyšujú komfort aj na mokrej vozovke sú veľmi dobré.
Ovládanie je veľmi jednoduché, a prejavuje sa, ale v knihe (680 strán) obsahuje ešte mnoho užitočných tipov, čo potrebujete vedieť naozaj, dokonca m.b.t jazde hybrid.
Zvuk Aj nájsť dostatok a hands-free volanie (predvolené) je vynikajúci.
Vozidlo je plne vykonáva obojstranný nastaviteľnou CLIMAT a spätná kamera, škoda, že interval stierač iba jednu rýchlosť.

Skúsenosti počas jedného roka

 • 9200 km
 • 08.02.2014 11:59

Po asi jeden rok, skúsenosť s názvom Yaris HB pozitívne. Takže nemal žiadne vady a chyby a prežívame kvalitu jazdy rovnako.

Avšak, niektoré pripomienky majú, napríklad stierače čelného okna vpredu aj vzadu. Za jeden stierač dosiahnuť časť horného panelu vpravo nie je výsledok, ktorý už veľký mŕtvy uhol sa stáva ešte väčší u A-stĺpiku v prípade nepriaznivého počasia. Niekedy je to nebezpečné, prečo nie ako iné vozy dva stierače, ktoré idú proti sebe? Že jeden stierač stále robí dobre, vždy zanecháva film, za tú noc bolo nepríjemné. Výmena vyriešený nič za stieračom je príliš malý s rovnakým výsledkom: vidíte, v prípade, že sklo je dosť špinavá.
Snímač na zadnej kamery je tiež rýchle a špinavé potom nebudete vidieť oveľa viac na displeji. V suchom počasí to funguje veľmi dobre, ale v mojom predchádzajúcom aute bol snímač na lepšie miesto

Priemerná spotreba je viac ako 20 km na jeden liter, v lete je lepšia ako v zime. Vzhľadom k tomu, že sme v mnohých krátkych kúskov pri jazde v meste, možno označovať ako najpriaznivejšie. V poslednej dobe sa moja dcéra i jej licencie, sa neriadi tak ekonomicky, odlišný štýl jazdy možná.

Interiér je v praxi nie je tak zlé na tak malé auto, a to najmä v chrbte. Oddiely sú dobre opäť obmedzená najmä pre MPV (podľa registrácia) by mohol mať nejakú ďalšie pole. Zadné slečna interiér, ktorý je naozaj mimo túto dobu. Poor Toyota pre tento chýbaš. Sedadlá sú dobré a sedadlo vodiča je priestranný pre rozprávanie veľké i malé ľudí a koleso.
Štandardné handsfree funguje skvele, dobrý zvuk a dobré služby.

Manipulácia sa mi páči, odpruženie je to poskakovanie, ale kolesá udržať správny kontakt na mnohých zlých cestách tady. O odoslaní Som veľmi spokojný, že kritika v niektorých testoch, ja nie. Možno by ste mali zvyknúť ako brzdy, ktorá je tiež veľmi citlivá.
Celkovo spokojný, dúfam, že Toyota v budúcej verzii prispôsobuje vec a ďalšie, najmä stierače skôr.

Vozidlo by mal ešte svoj prvý ťah a ďalej som nemal žiadne náklady.

aktualizovať

 • 16000 km
 • 10.07.2014 14:23

Medzitým Yaris má 16000 km posadiť,
Prvý na rade bola malá a stáť okolo 160 eur.
V poslednej dobe sme boli s nimi do Talianska, Gotthard Pass. To je trochu strmé pre toto auto vo svojom vývoji kola išiel pracne up! Jeho B akcelerácia je lepšie, ale zdá sa, že bolo možné použiť iba zostup. Naši priatelia žijú na hore s veľmi strmú ceste, radšej neberie Yaris Hybrid CVT. Tam bol tiež spálený kaučuk vzduch vo vnútri, čo vyšiel z kapoty, ale nebolo svieti. Vieme len, aby tam to auto viac stojaci pred niečo pokazilo .... A riadil Renault naši priatelia spolu.
Použili sme Daf 55, ktoré by mohli byť kdekoľvek vo svojej horskej prevodovky strachom, ale tento hybrid je B zariadenie, ktoré nie je určené pre lezenie a vozidlo je preto nie je vhodný pre skutočné príkrych schodoch (napríklad 15%)

Spotreba cez 2700 kilometrov celkom na tejto ceste bolo len niečo málo cez 1 z 20, ale upratané s diaľnice as klimatizáciou.
Pohodlie je dobré okrem tuhého odpruženie, kde občas skáče dobre na niekedy chudobné prechodov na mostoch v Taliansku. Alebo vyrobené vo Francúzsku, ale bez francúzskej pohodlie, budeme hovoriť.
Okrem toho žiadne problémy, zdá sa byť spoľahlivý automobil.

aktualizovať

 • 27000 km
 • 09.3.2015 17:06

Medzitým Yaris má za sebou druhú zákrutu, približne 300 EUR, pevnú cenu za 2. poradí, kde by som mohla čakať.
Spoľahlivosť je veľmi dobrá tak ďaleko, žiadna jednotlivá porucha, alebo tak niečo.
Jeho použitie je v priemere dobré sa zmieniť, jedna 20 s vrcholom na 1 až 17 a 1 až 23 ° C.
cestná daň je v súčasnej dobe 26 euro mesačne a úlohou AutoWeek je pravda, nie preto, že 150 kg môže byť odpočítaná od hmotnosti, takže sa otvorí vy dvaja váhy nižšia. Spolu s nízkou spotrebou, takže náklady na príliš vysoké, ak je zostatková hodnota zostáva rovnako ako non-hybridný Yaris.
Na slinku cestách sú niekedy, čo hrkálky v palubnej doske, ale inak som ešte schopný nájsť žiadne negatívne body.

nádržka brzdovej kvapaliny

 • 27500 km
 • 19 apríl 2015 12:42

Tam bol list od Toyoty a volania od predajcu, ktorý mal nádrž tekutiny, ktoré majú byť nahradené ...
Ako to myslíte, ale bolo to fajn, že som dostal demo Auris Hybrid pre daný deň. Takže som mohol dokonca pocit, rozdiel medzi Yaris a Auris, ktorý má väčší výkon a zrýchľuje rýchlejšie s nižšou rýchlosťou. tiež pohodlnejšie, pretože som väčšinu v mestskej jazde stále prednosť Yaris, ktorý je čo šikovnejšie a kompaktnejší. Na diaľnici je to asi iný príbeh, ale bol som rád, že som ho znova (s novým remvoeistofreservoir sa vyčerpá inak)

4.0
 • comfort 4.0
 • výkon 4,0
 • spoľahlivosť 4.0
 • stálo 3.0
 • Kúpili by ste si auto od tejto značky? možná

Dajte svoj názor na štýl písania a použiteľnosť. Najmenej päť dostala hodnotenie, zobrazí sa priemerné hodnotenie.

 • zlý
 • nedostatočný
 • dosť
 • dobrý
 • vynikajúci