Nissan Qashqai 1.5 dCi Business Edition (2016) recenzia

7uskutočnenierýchlostirok výstavbyrok nákupuNajazdené poslednej
Qashqai 1.5 dCi Business Edition
6. Ručné
2016
2016
21000 km
Priemerný čitateľ Hodnotenie: 6.7 disclaimer MyReview

Opisy a komentáre v sekcii Myreview vozidla na základe osobných názorov a skúseností užívateľov. Sanoma Media Netherlands BV (, Sanoma ') nemôže byť zodpovedný za obsah alebo možných následkov. V Myreview bude vozidlo umiestnený dobré aj zlé skúsenosti. Editori môžu výrazy, ktoré nespĺňajú pravidlá správania alebo nezákonného upraviť alebo odstrániť za všetkých okolností.

To nie je povolené bez súhlasu Sanoma používať informácie pre Myreview Auto alebo šíriť prostredníctvom iných médií.

Po štyroch mesiacoch preč, je čas na aktualizáciu

 • 8500 km
 • 17.júna 2016 14:18

Od februára 2016 majiteľ Nissan Qashqai 1.5 dCi Business Edition.
Teraz asi 8500 kilometrov, je čas na prvý dojem. Voľba na QQ je tvorený prenájom automobilu v Portugalsku v polovici roka 2015. Jedná sa o veľmi obľúbený. Jeho vysoká vstupná úroveň, vysoká pohľad a robustný vzhľad okamžite odvolal ku mne. Naozaj cítite ako nadradený ostatným účastníkom cestnej premávky. Môj predchádzajúci voz bol Renault Megane nehnuteľnosti na začiatku roka 2011, s rovnakým motorom. Čo ma v priebehu piatich rokov, ktoré vždy odpočúvaný bol vyzdvihnúť motor v krátkych obratov v 2. prevodový stupeň. Voz bol úplne mŕtvy. Bol som zvedavý na skúsenosti QQ. Našťastie som čoskoro zistil, že to je úplne vyriešený. Avšak najmä to, ako vývoj pokračovať, zatiaľ čo základný motor je rovnaký.
V Holandsku stále sa pozeral na renault kadjar, ale to bolo len o niečo menší záujem o prenájom. Zariadenie lesa sa nachádza v blízkosti QQ byť, ale je jednoducho drahšie. Tiež som nájsť QQ vyzerať tvrdšie a primeranejšie, ale to je osobné. Som stále spokojný so svojim výberom QQ.
Business Edition je bohato zdobená koženým čalúnením, 360 kamier, Panaroma strechou, slepý varovanie mieste, atď atď. Ak máte koncesnej 17in kola. Mám čierny sprej, pretože si myslíme, že sú krásne. Ostatné ráfiky boli pomerne drahé v nájme. Výsledkom som veľmi spokojný. Kolesá striebornej farbe, aby auto burgelijker môj nápad.
Chcel som mať toľko ako 21% agregácie, takže voľba je trochu obmedzená tak ako tak. Hyundai Tuscon sa mi páči veľa, ale nie prídavok 21%. To bol drahý podnik.
Okrem bohatou výbavou, niekoľkými výhradami. Čo teraz je trochu sklamaním; Riadenie je veľmi lacné z tvrdého plastu a je škaredý kryt do otvoru je kľúčom k lacnejším modelom, toto vydanie je kľúčom menej. Otváranie dverí je navyše tlačidlo na kľučke dverí, zatiaľ čo Megane to urobil s čidlom. Tiež utiecť a automaticky zamknú, a nie to sa pripojil k Megane. S plnými tašky, dieťa, dážď, apod bol napriek tomu užitočný.
Neexistuje žiadny Zásuvka 12 V na zadnom sedadle a do kufra. Nedostatok v rekreačnej situáciách chladiča a podobne. Okná nemožno otvoriť alebo zatvoriť, keď je motor vypnutý. Myslím, že to je naozaj zvláštne situácie. Teraz musíte opäť začnú zatvárať okná. Myslím, že to bude stáť nič navyše a je len nepríjemné. Iba ide okná vodiča jedným stlačením úplne nahor alebo nadol.
Multimediálny systém nie je prípad pre kvalitu, ale funguje to. Ale karty nie sú aktuálne informácie o dodávke, považujem nechutný. Dealer nemožno opraviť, pretože sú závislé na Nissan. Zatiaľ samostatne, alebo zadať raz bezplatná aktualizácia na novú verziu?
Megane 2 bluetooth by ste mohli nadviazať spojenie súčasne. 1 telefón pre hudbu (súkromné) a jeden telefonát za (obchodný). To nie je v Nissane.
Jednalo sa o poznámky; čo sa páči mne veľmi dobre byť jazdné vlastnosti QQ. Veľmi pekné auto zažiť kilometrov. Mám viac zábavy s ním, než Megane. Vyberanie dno rozsahu otáčok je v poriadku. Vozidlo je k 17in ráfiky veľa pohodlné a na zjazdovkách príliš blázon zase. Nie je to rytier zákruty. Ale to je stále len obmedzený a skutočný pevný disk je však nie. Kmeň je o niečo menší, než je Megane, ale 90% času viac než dostačujúca. S dovolenku by mohlo byť trochu bližšie k sebe.

aktualizované 23/6
Keď podáte sťažnosť na predajcu, potom nový jedálny lístok. To práve nainštalovali. Bohužiaľ, nový A4 nie je. Ktorá je otvorená po dobu dlhšiu ako osem mesiacov. áno.

vrátený

 • 21000 km
 • 07.12.2016 13:25

Po prejdení osem mesiacov majú Podal som auto.

Všeobecne bol spokojný s autom. Chutné efektívny a výkonný motor tiež.

Čo bolo pozoruhodné je, že nabíjanie telefónu vinou 12Volt dal najrôznejšie systémy. Ventilátor bol tvrdý beží?
Nenechal som hodinky. Zvukový signál pri cúvaní náhle preč.
Zdá sa, elektronicky nie tak celkom čerstvé.

4.5
 • comfort 4.0
 • výkon 4,0
 • spoľahlivosť 5.0
 • náklady 4.0
 • Kúpili by ste si auto od tejto značky? možná

Dajte svoj názor na štýl písania a použiteľnosť. Najmenej päť dostala hodnotenie, zobrazí sa priemerné hodnotenie.

 • zlý
 • nedostatočný
 • dosť
 • dobrý
 • vynikajúci