BMW 335D High Executive (2007) recenzia

52uskutočnenierýchlostirok výstavbyrok nákupuKM-mode, pri nákupeNajazdené poslednej
335D High Executive
6, Sekvenčné stroje
2007
2010
37000 km
230000 km
Priemerný čitateľ Hodnotenie: 8.1 disclaimer MyReview

Opisy a komentáre v sekcii Myreview vozidla na základe osobných názorov a skúseností užívateľov. Sanoma Media Netherlands BV (, Sanoma ') nemôže byť zodpovedný za obsah alebo možných následkov. V Myreview bude vozidlo umiestnený dobré aj zlé skúsenosti. Editori môžu výrazy, ktoré nespĺňajú pravidlá správania alebo nezákonného upraviť alebo odstrániť za všetkých okolností.

To nie je povolené bez súhlasu Sanoma používať informácie pre Myreview Auto alebo šíriť prostredníctvom iných médií.

Po 12 mesiacoch na preskúmanie.

 • 99000 km
 • 17.augusta 2011 15:03

Toto auto som si kúpil pred viac ako rokom. Bol som potom bude písať recenziu tu po niekoľkých týždňoch, ale zakaždým, keď som to začal chcem cestovať a pochádza z nič sa trochu.

Už som riadil 62.000 kilometrov BMW som vydesiť, aby som sa trochu najazdených kilometrov. To sa ukáže, aké auto to je v poriadku, pretože mám robiť pravidelne vlastné najazdených kilometrov navyše k mojej práci.

BMW 3-Series s 3,0 l common-rail vznetový motor vedenie 6 s dvoma turbodúchadlami. 335D tak. Implementácia High Executive. Farba je čierna s čiernym koženým čalúnením a tmavej oblohe. Vybavená kože komfortnými sedadlami a M styling a balenie podvozku. 18 palcov kolies, vrátane M a xenónové svetlá.

V predvolenom nastavení je tento diesel 285 HP a 580 Nm pri 1500 otáčkach za minútu. Dva mesiace po zakúpení, nesiem krútiaci moment, alebo skôr premapovať. Teraz BMW 330 koní a krútiaci moment asvaltvergruizende 700 NM. Jedná sa o rovnakú hodnotu v ťažnej sily, keď je krútiaci moment Porsche 911 Turbo S. od 0 do 100 v 5,5 s nie je nadmerný. Ale je to predovšetkým mid-range, aby sa moc dojem.

To je môj druhý automobil s automatickou prevodovkou. Kedysi som si myslel, že bol stroj pre starých ľudí a mohol som absolútne nič nenasvedčuje tomu, že sportiefs. Šesťstupňová automatická je klenotom a moje predsudky o automatické prepínanie navždy zmenil. V skutočnosti, to je (pokiaľ ide o automaty), automaticky prepne, manuálnou prevodovkou ". dvojaký spojky tak bohužiaľ aj napriek zmeny prevodových neuveriteľne hladký, je občas trochu moc meškanie by ste chceli. Mal by len myslím, počujete motor ako to bolo, zhlboka sa nadýchnite a potom sa ukáže s pravými šesťvalcových rev sily. A potom to ide rýchlo, veľmi veèer veľmi rýchlo! Vďaka dvom turbodúchadlami, jeden pre nízkych rýchlostiach a jeden pre vyššie rýchlosti, nie je stopa turbo-diera. Zrýchlenie je hladký a postupný. Cítite sa stálu a pravidelnú podporu 250 kilometrov za hodinu. Rovnako ako sa vytiahol pomocou navijaka. Tento automobil je vlastne stále cíti trochu pomalší, než v skutočnosti je. Brutálne kop vo vysokej rýchlosti a relapsu pri radení chýba. Tento automobil bol vyrobený ísť rýchlo (držať) v komfortným spôsobom.

Mimochodom, automatická prevodovka má športový režim a manuálny režim. Manuálny režim používam len zriedka vážny, ale niekedy je smiešny hrať. Režim Sport sa stal nadbytočným po ladenie má len tú výhodu, že budete mať vždy nižší prevodový stupeň je. U semaforu šprinte režim DS (šport), nie je vhodný, pretože v motorovej nafte je krútiaci moment vo vysokej rýchlosti voľné konce náhle. V skutočnosti, DS trvá dlhšie, pre automatické radenie nahor a zostane len trochu príliš dlho vo vysokých otáčkach, zatiaľ čo sila je už od tohto odporúčania. Športový režim používam len ešte teraz na začiatku, takže som sa môže indikovať do automatu, ktorý by som chcel na nižší prevodový stupeň. Pri zrýchľovaní, dal som ho do polohy D takmer okamžite. Tak, aby čo najviac slávnej ploché krivke krútiaceho momentu.

Všetko, čo Snels predsa má veľkú nevýhodu. opotrebenie pneumatík a trhať. V I. trikrát vymeniť zadné pneumatiky v prvých šiestich mesiacoch. Cena za kus 350 eur. Najmä tuning tu je vinný, preto stroj závisí oveľa ťažšie na plyn. Chvíľu trvalo, kým som si uvedomil, že som sa mohol mať vplyv na opotrebenie z pneumatík k čerpadlu tak ťažké. 2,8 bar som sa vrátil do 2,4 baru, a to je veľký rozdiel. Pneumatiky sú dnes trikrát až štyrikrát tak dlho a napätie je výrazne lepšia. Predtým pneumatiky pošmykol tým, keď som na diaľnici rýchlosťou 120 km / h pochodovali predbehnúť napríklad, ktorý je teraz minulosťou. Vrátil som sa sem, pretože v zime nosí pomalšie ako letné pneumatiky, čo by malo byť presne naopak normálne. Zimné pneumatiky sú, mäkšie ', a tým poskytnúť väčšiu priľnavosť.

Toto BMW má možnosť aktívne predné konania. Nevedel som, čo to bolo, ale ja by som nechcel byť bez. Jedná sa o druh adaptívne posilňovač riadenia, ale nie ako Servotronic systém Audi (kde som naozaj nenávidel). Tento systém je jednoducho perfektný. Riadenie sa cíti ako riadiť motokáru. Nemáte kontrolu prevziať robiť ostrú zákrutu a mám pocit, vaše ruky sú priamo spätá s prednými kolesami. Sublime, bez ohľadu na rýchlosť, a veľmi komunikatívny.

Suspenzia M je pôsobivá aj vďaka mäkšie pneumatiky nahustené a komfortnými sedadlami je vlastne s obrom z hľadiska tvrdosti. Ak máte sedieť vpredu najmenej. Počul som, že zo zadného sedadla pravidelných sťažností preliačiny a hrbole na ceste. Nenechajte sa mýliť, to Podvozok je tesný. A to ukazuje predovšetkým na krátkych hrbole na ceste. Hrebeň, napríklad. Ak tak urobíte prvý je u konca, než zdesenie si to hit, ktorý si myslíte, že vaše šachty sú voľné. Ale na diaľnici, a dobrej ceste tento štát veľmi pohodlné, ale v niektorých prípadoch je to len trochu moc. Adaptívny podvozok bol jemnejší. Možno, že niečo pre ďalšie auto.

Cez robustný podvozok je počuť v aute pri jazde alebo pípnutie Kraak. Telo je pevné a zdá sa, že sype z celku. Interiér kvalita je rozumné. Hovorím rozumný, nie je dokonalý, pretože som si všimla, že materiály nie sú na rovnakej úrovni, ako som bol zvyknutý v mojich predchádzajúcich autách (všetky Audi). Napríklad, keď vystúpil samovoľne vypadnú po parapete. Kúsok tvrdého plastu, ktorý je dostať sa späť na miesto s ľahkosťou. Prečo parapet nie je úplne z hliníka ako spodnej časti? Palubná doska vyzerá vyrobené z materiálu, ktorý je tvrdší ako to, čo som bol zvyknutý v Audi. Tieto kože Komfortné sedadlá s vykurovaním a pamäťovej veľa dobrého. Aj M športový volant je fantastické, ale by ste čakali na auto tejto ceny (reprodukčnej hodnoty 84.000 eur) niektoré kvalitnejšie materiály. Ale nakoniec som si kúpil to auto pre motor a jazdné vlastnosti a vnútro je stále aurou luxusu.

Spotreba tohto predstavenia je impozantný diesel. V Spojených štátoch hovoria túto extrémne úsporné auto, pretože oni meria výkon. Úsporný by som to hovoriť. V 50.000 kilometrov, I má priemernú spotrebu 1: 12,1 bola meraná. Tým, doplňovanie paliva I obyčajne vykonať meranie, a keď sa to veľmi ťažké rade je 1: 10,5 a v prípade Aj mimoriadne hospodárne riadenie potom sa sklzu 1: 17,8. Veľké rozdiely, ale v priemere 1 v 12, je dobrým ukazovateľom. Celkovo možno povedať, že som tvrdý jazdec. Kapitán Slow by asi v priemere 1 v 14 pohonu.

Voľba konkrétneho paliva (nafty), a to najmä po ladenie, do značnej miery výkon zvuku motora. Šesť valcov znie dobre a je veľmi tichý pri vysokých rýchlostiach. Ale nad 3500 otáčok za minútu sa rozpúta peklo. S "zlý" motorovej nafty zvuky motora ako nákladiak. Beriem na vedomie, že pre mňa Shell Fuel Bezpečná jazda prednosť. Dobrý výkon a nižšie ping hluk pri spaľovaní nafty. Prémiové dieselové motory (napr Power Diesel etc) nie sú vhodné pre tento motor. Spotreba je vyššia a teda výkon sa výrazne zhorší. Presný opak toho, čo tvrdí to. Len jednoduché clean diesel je najlepšie pre tento voz.

Navigácia Professional je veľmi stabilný systém. Nikdy systém má nechať ma dole. BMW 2007 a má užívateľské rozhranie v starom štýle. To preto, že nemôžem zvyknúť veľmi užívateľky nestojí za reč. Ak tak urobíte zvyknúť potom nie je nič zlého a prelietavať medzi možnosťami. Systém má tiež hlasové ovládanie, ale nikdy som ju použiť, vidím to skôr ako trik. To funguje dobre, ale, joystick 'Je to všetko len o niečo rýchlejšie.

problémy

Teraz je kapitola o problémoch s týmto vozidlom. Aj môže byť v skutočnosti veľmi krátka. Žiadne významné problémy. Ale ja sa dohadovať tu. Uvoľnená parapet. Rohož so suchým zipsom je voľná. Potom, čo mal poruchu, počítač dal, pretože som musel nastaviť vysokou rýchlosťou s extrémnym bočnom vetre. To umožnilo z bezpečnostných dôvodov niektoré funkcie automaticky vypne. Všetko v poriadku stanovuje predajcu. A to bolo v podstate to.

Dávkovač podľa nároku

Jedná sa o najlepšie auto zďaleka som kedy mal. Dokonca išiel. Motor je úžasný, ako je riadenie. Miesto na sedenie je o niečo vyššia, než to, čo som bol zvyknutý a získať pocit rýchlosti niečo nadol. Spoľahlivosť je v poriadku a som pomerne spokojný s BMW. Vozidlo urobil až po 40.000 kilometrov prvej zákrute a cena bola nižšia ako 350 eur. A to bol, veľký 'turn. Ako zanietený Audi vodiča (od roku 1996), musela zvyknúť prejsť na BMW. Dôvodom pre mňa bolo, že som nutne chcel ísť rýchlo naftu a Audi v tej chvíli nič viac ponúknuť ako mal model 245 hp. Audi čoskoro uvoľní trojlitrového V6 diesel s 313pk a 650nm. Pôsobivé postavy. BMW dáva * 35D inak rovnaké upgrade. Možno, že môj ďalší auto je Audi, pretože tam je niečo, čo chýba v tomto BMW. Quattro riadiť. Na druhú stranu, pohon zadných kolies má tiež svoje čaro, a to najmä s mäkšími pneumatikami BMW dobre priľne na asfalt. Spomínam Top Gear vysielania s RS5 a M3. M3 bol napriek všetkému ešte rýchlejší v zákrutách. V každom prípade môžete riadiť quattro s plienky a podniká rýchly priebeh oveľa jednoduchšie. Nové BMW radu 5 nájdem krásny voz, jeden z najkrajších modelov v túto chvíľu. Takže myslím, že 535D v budúcnosti, ale mohlo by sa stať, že 335D som jednoducho ísť na vlastný pohon. Diesel by mal nakoniec celkom dobre dostať najazdených kilometrov.

pozitívne

+ Heck z motora, tichý, rýchly a flexibilný
+ Stroje, rovnako ako dokonalý
+ Pomerne výkonný hospodárny motor vidieť
+ Kontrola reakcie a vynikajúce manipulácia
+ Vyžaduje minimálnu údržbu
+ Spoľahlivá multimediálny systém
+ Športové sedadlá sú lepšie ako vaše pohovke doma

negatívny

- Niekedy príliš veľa energie na zadné kolesá
- Interiér materiály môžu byť o niečo lepší
- M podvozok je niekedy príliš intenzívne pre cestujúcich
- Citlivosť poškriabaniu laku
- Kieskeurig z hľadiska druhu motorovej nafty
- Náhle zrýchlenie stroja je niekedy príliš pomalé

nasledovať fotografií.

Stage 3 tuning vykonávaná

 • 137000 km
 • 16.júla 2012 23:53

V súvislosti s pohybom, išiel som oveľa menej najazdených kilometrov vlani ako v predchádzajúcom roku. Po uplynutí záručnej lehoty BMW Premium uplynula, som sa znovu vykonať tuning auto. Teraz tuning stupeň 3, čo znamená, že sú fyzické zmeny boli vykonané. Ako výkonnostný dole trubica medzi motorom a výfukovým potrubím. To umožňuje turbos zaraďovanie môže urýchliť a výkon zvýšený na 380 koní a 750 nm krútiaceho momentu. Takisto charakter motora sa zmení pri vyšších otáčkach. Nad 3500 otáčok za minútu je stále voľne nejaký mimoriadny výkon, aby vznetové viac cíti ako benzínovým motorom. Enormný krútiaci moment je stále k dispozícii pri nízkych otáčkach. Výsledok: z 0-100 za niečo málo cez štyri sekundy. Najvyššia rýchlosť na 300 km / h.

A ako sa vám páči ladenie? Jedným slovom. Neuveriteľné. Motor je výrazne úspornejšie pri jazde v meste a ja sotva musieť povzniesť nad 2000 otáčok za minútu. Spojka sa zdá byť dvojnásobok. Akonáhle je vozidlo v teple a pozerám sa na diaľnici rampu, než to vyzerá, že sa stali absolútnou vrah Porsche. Rev znie teraz ako V8, vďaka spádové rúrky, ale motor je pri nízkych otáčkach len pokojnejšie ako predtým. Neexistuje žiadny turbo medzera, ale napätie pracuje ako predtým, lineárne. Až sa dostanete nad 3200 otáčok za minútu, potom prekvapenie ďalší impulz. Zdá sa, že on a zrazu lezie rýchlejšie rýchlosti. Pri 4750 otáčkach za minútu, strana je u konca, pretože to zostane diesel. Ale to, čo hody!

V posledných 38.000 kilometrov, musel som žiadne veľké problémy. Teraz som sa rozhodol nikdy robiť auto opustiť. Takže sa nemusíte byť vymenený. Aj chcieť Audi S6 / S8 alebo W12 A8 ju, a nie ako náhrada. Nemyslím si, že som kedy Prevládajúce auto nájde s týmto napätím. Alebo mám GT-R alebo 911 Turbo bude S. A myslím, že v súčasnej dobe príliš nákladné. Postihnutia, veku alebo vzhľad automobilu ma nezaujíma toľko. Riadiť auto pre seba, pre svoje potešenie. 335D s ladením je najdostupnejší spôsob, ako riadiť

A my šúpanie cez dobré ....

 • 230000 km
 • 16. augusta 2014 19:46

Opäť krátke aktualizácie. Od tejto chvíle sa riadim viac ako 100.000 kilometrov asi od ladenie. Na rozdiel od uvoľnenými turbo dlho, ako tam boli žiadne problémy. Po vyšetrovaní sa zistilo, že tieto dve turba sú stále v bezchybnom stave a dokonca nehrajú na spline. Značný úspech vzhľadom k veľkosti ladenie a ehm ... môj rijgedag.

Budem vždy viac tohto vozidla. Jeho spoľahlivosť takmer neporovnateľný rýchlosť, pružnosť a bezprostrednosť sú stále každý deň potešením. Až tri tony, štyri a pravdepodobne viac.

5.0
 • komfort 5,0
 • výkon 5,0
 • spoľahlivosť 5.0
 • náklady 4.0
 • Kúpili by ste si auto od tejto značky? áno

Dajte svoj názor na štýl písania a použiteľnosť. Najmenej päť dostala hodnotenie, zobrazí sa priemerné hodnotenie.

 • zlý
 • nedostatočný
 • dosť
 • dobrý
 • vynikajúci