Mercedes-Benz E 350 e Prenájom Edition (2016) recenzia

8uskutočnenierýchlostirok výstavbyrok nákupuKM-mode, pri nákupeNajazdené poslednej
E 350 e Prenájom Edition
9, Sekvenčné stroje
2016
2016
6 km
3500 km
disclaimer MyReview

Opisy a komentáre v sekcii Myreview vozidla na základe osobných názorov a skúseností užívateľov. Sanoma Media Netherlands BV (, Sanoma ') nemôže byť zodpovedný za obsah alebo možných následkov. V Myreview bude vozidlo umiestnený dobré aj zlé skúsenosti. Editori môžu výrazy, ktoré nespĺňajú pravidlá správania alebo nezákonného upraviť alebo odstrániť za všetkých okolností.

To nie je povolené bez súhlasu Sanoma používať informácie pre Myreview Auto alebo šíriť prostredníctvom iných médií.

prvé skúsenosti

 • 750 km
 • 26. december 2016 10:54

Teraz som (hrdý) jazdec z (lízingu) Mercedes E 350 .. Po štyroch mesiacoch čakania, auto bolo našťastie veľkoryso dodané včas na najbližších 5 rokov, aby sa zaoberajú nejakú daň. Z tohto dôvodu, po tom všetkom, som si vybral 350 ..

Mercedes, kto by si myslel, že pred niekoľkými rokmi. Ja nie ... Mal som naozaj nič proti, ale nie so značkou. Ako vodič obchodné 5-series (a teda X3) a vlastné BMW Z4 je mi rokov neskôr do srdca.

Napriek tomu tieto modely Mercedes boli krajšie (a ja starnem?). A keď som potreboval nové auto by mohlo ísť postavu Merc strávil krásny nový model s najmodernejšími technológiami, zatiaľ čo BMW stále myslieť na (teraz dobre propagoval) novej rady 5. A nový E-Class bol chválený v testoch. Môj záujem bol urazený.

Bol to môj BMW 5, kde som urobil skvelú auto, ale s (šum) ihrísk v posledných rokoch. Chladiaci ventilátor najmä pri čakaní na semaforoch pôsobil dojmom, že chce vziať z auta a piezoelektrické vstrekovače, ktoré boli tak hlučné, že som mal, že zásuvka pravidelne unikli myšlienku pri studenom štarte. je € 3,0000 sfalšovaná ako znie až BMW Holandsku k pozoruhodnému záveru, že podľa všetkého patril k tejto konkrétnej auto .... Pocit to hlúpe, ak stojíte, sa ľudia pozerajú na semafore, čo je vrtuľník sa chystá robiť so všetkými tými hlukom a viete, "že vraj počuť", Každopádne som plánoval už dávno, že už nebudú musieť robiť starosti.

Takže, pozrite sa na Mercedes, ale tiež považovaný za Volvo V90. Avšak pridanie E350 15% bol presvedčivý výhodou pre Merc. Krátky test drive vyrobený do 220D, ktorý išiel veľmi presvedčivé a bolo rozhodnuté v auguste. Vyjdem na BMW Mercedes .... tak ako tak jednu vec hoci.

Ale teraz mám auto, neľutuje. Na Mercedes spôsobom sa dostal na predajcu Wensink Zwolle (pretože to nariadené Arval). Všetkým všade. dostal čistý, dobré vysvetlenie atď. Toto vysvetlenie je napokon dôležité, ale o tom neskôr.

Medzitým 750 Km riadil auto a čo je to skvelý pocit, že je. Môj dochádzať 35 km a môže do značnej miery elektrický. Tichý !!! Lovely. Ale tak pohodlné dobrými sedadlami, vzduch a nádherné klimatizačného systému. Aj float pracovať (a späť elektricky rovnako ako nabíjacia stanica). Tam tiež vyzerá, že žiadny koniec mojej nádrže, ktorá čoskoro v piatej sérii každých 600 km naplniť. Vždy pripojiť nabíjací kábel išiel rýchlo a myslím, že nejakým spôsobom (zatiaľ) tak nepríjemné, ako natankovať.

Všetko vo všetkom šťastné jazdca úplne novej triedy E.
Všetky ozdoby, rýchle, pohodlné a priestranné. A tiež krásny s týmito kolesami pod ním. Tradičný je podľa môjho názoru nie, ale chcel som Benz chceli by dostať Benz teda vidieť elegancia v dizajne s množstvom chrómu a hviezda na kapote. A ja som trochu v láske.

Ale jeden; Vozidlo môže byť čokoľvek sám, má neuveriteľné množstvo volieb etc, ale z hľadiska prevádzky (veľa) menej intuitívne ako BMW. Mám, a to napriek dobré vysvetlenie Wensink teraz niekoľkokrát za hodinu v aute pred domom sedel pri pohľade na operáciu. Je po všetkom, takže chcem vedieť, ako to funguje hovoria práve teraz, a nie tri roky. Neviem prečo, ale je to proste zložitejšie ako u BMW (ale tam je povedané viac). Ale len tlačidlo bolo umožnené prejsť na inú rozhlasovú stanicu sa mi ....

Trebárs Mercedes "vrátnik" občas nazývajú ju úľava, čo je kľúčový po tom všetkom, a nie pre nič za nič. Ale to je trochu divné, a nebude nutné.

Pre zvyšok veľmi šťastný jazdec. Neskoršie dojmy lals som na voze môže byť použitý a riadil niektoré odolnejšie. Budem vás informovať

ďalšie recenzie

 • 3500 km
 • 29. január 2017 12:13

Po mojom 1. dojem hneď niekoľko tisíc km poháňaný moju E triedy.

Celkový obraz; veľmi spokojný.
Veľmi pohodlné, nečakane rýchlo a športové, ak si to želajú, a teraz mal potrebné komplimenty o uitlerlijk (vnútri aj mimo).

podrobnosti;
pohodlia;
Cez auto, takže to je veľmi jednoduché, skoro som sa ho nepoužíva. Voz vás upokojujú do stavu mysle, ktorá sa zdá byť ťažké nedôležité. Len do prúdu a vychutnať v pohodlí. Pomáha nesmierne semi-autonómne riadenie. Lovely v súboroch a na hlavných cestách.

spotreba;
Z relatívne tichú jazdu a mojej vzdialenosti, pokiaľ ide o dochádzanie do práce jazdím v priemere 1 až 3 km elektricky. To dáva priemernú spotrebu 6,3 l / 100 km je to možné až doteraz s veľkým autom na benzín. Porastie as viac kilometrov Jedu ale umožňujú zážihový motor je úsporný niečo také naozaj bol spustený.

zložitosť;
Predtým som napísal, že auto je menej intuitívne než mojej sérii 5. Teraz som viac zvyknutí na voze a na ministerstve, ale ten pocit zostáva. Neuveriteľná zoznam inštitúcií spojených so spôsobom, akým by ste sa mali spýtať ma robí cestu po 4 týždňoch celkom poznať systém.

Jedným z takýchto inštitúcií ako sedadlo automaticky takmer vždy (neviem, prečo to niekedy nie je tak) v polohe 3 štartov, keď som si ako na vodiča a na prednom sedadle spolujazdca. Znamená to, že musím vypnúť sedadlo spolujazdca a mojej stoličke v jednej polohe splatnosti, aby sa zabránilo prehriatiu môjho sedadla. To by malo podľa môjho názoru byť nastavené inak, ale dealer MB nevie, ako Hoorn a odkazuje na E-triedy špecialista poplaví ich pobočky v Alkmaare. Výrečne, že jo?

zlyhanie
Potom som si pri pravidelnom jazde správu, že mám zastaviť auto, ale motor musí bežať. Je to svetlo nabíjacieho prúdu popálenia, ako je (obyčajné) batéria je prázdna. Po reštartovaní auto, správa zmizla (reset?) A ešte niekoľko dní preč. Chyba odhad / nádeje. V blízkej dobe požiadať predajcu.

Nedávno tiež interferencia s mojou navigáciou, ktorá bola stratená (nie je vhodný pre navigáciu). Opäť po automatické zapnutie / vypnutie a reset zjavne problém nie je nikto nevidel.

Vozidlo je vybavené systémom, ktorý umožňuje prevádzku treba uznať. Vozidlo je teda rýchlosť vozidla tam automaticky upraví. Znie to veľmi dobré, ale auto tiež ukazuje rýchlosť značenia, napríklad na čerpacích staniciach nie sú prehliadané a myslia si, že limit na diaľnici 50 km / h, a tiež účinne bráni. To je nevyhovujúci a rušivé, takže spojenie medzi uznávaní dopravné značenie a urýchľovače Len som deportovaný.

Malé problémy bez následkov, ale nezmestí sa MB takmer 70k € v 1. mesiaci myslím.

Napriek tomu veľmi spokojný? Áno. Vzhľadom k tomu, konanie môže zdať tak dobre. A to sa počíta najviac.

Budúci aktualizácie po zmene na letné pneumatiky a viac kilometrov.

4.5
 • komfort 5,0
 • výkon 5,0
 • spoľahlivosť 5.0
 • stálo 3.0
 • Kúpili by ste si auto od tejto značky? áno

Dajte svoj názor na štýl písania a použiteľnosť. Najmenej päť dostala hodnotenie, zobrazí sa priemerné hodnotenie.

 • zlý
 • nedostatočný
 • dosť
 • dobrý
 • vynikajúci