Mazda 2 SKYACTIV G-90 GT-M linka (2016) Review

2uskutočnenierýchlostirok výstavbyrok nákupuKM-mode, pri nákupeNajazdené poslednej
2 SKYACTIV G-90 GT-M linka
5, Ručné
2016
2016
43 km
1001 km
disclaimer MyReview

Opisy a komentáre v sekcii Myreview vozidla na základe osobných názorov a skúseností užívateľov. Sanoma Media Netherlands BV (, Sanoma ') nemôže byť zodpovedný za obsah alebo možných následkov. V Myreview bude vozidlo umiestnený dobré aj zlé skúsenosti. Editori môžu výrazy, ktoré nespĺňajú pravidlá správania alebo nezákonného upraviť alebo odstrániť za všetkých okolností.

To nie je povolené bez súhlasu Sanoma používať informácie pre Myreview Auto alebo šíriť prostredníctvom iných médií.

Urobiť výber a prvé dojmy ...

 • 43 km
 • 11.10.2016 23:29

V sobotu 1. októbra 2016, prišiel čas. ísť vyzdvihnúť nového vozidla je vždy vzrušujúce. Súčasne stále cíti divne nechať staré za sebou.

Toto je moja tretia auto celkom, a môj druhý automobil je úplne nový. Žiadne problémy s mojím predchádzajúcim autom, Renault Twingo 2013, ale tak pomaly prišiel k dnešnému dňu STK blížiace sa a spolu s ňou šanca, že vyšiel na niekoľkých významných publikácií.

Takže na chvíľu už malé auto prehľadali webové stránky hľadajú novú. Tu sú požiadavky bolo, že (aspoň tie najdôležitejšie) problémy, ktoré som mal v Twingo by aj tu; s výhodou 5 dverí (nie je tak jednoduché); trochu väčšie vozidlá (to znamená, že sa pri prechode zo A-do-B segmentu); a auto, ktoré môžem držať krok jednoduchšie na diaľnici a je možné chytiť N-cesty. Ja sám som tiež fanúšik nové verzie Twingo. Tak to was're hľadajú niečo iné.

Voľba padla na Mazda 2 s akčným modelom GT-M linky. Tu sú takmer všetky možnosti, ktoré som mal v Twingo (tempomatu, klimatizácia (ovládanie klímy v Mazda), tónované sklá, Car Bluetooth, atď) a niekoľkých doplnky, ktoré (ESP, ľahký a dažďový senzor, vyhrievané sedadlá), a ešte spadá do rozpočtu.

V porovnaní s inými možnosťami, druhý prišiel v tej dobe ako veľmi dobrá voľba pre linky verziu GT-M. Alternatívy, ktoré som videl patrí Opel Corsa a Renault Clio / CAPTURE.

10. septembra našiel dobrý obchod ponúknuť svoju Twingo, ale to prinieslo nové dilemu s ním. Akú farbu má nové auto? Moja prvá preferencie bola pre dynamické modré variante, ale teraz obchodník sám duše Red tvár (čo som tiež testy ju riadil, to bolo ešte diskusia miesto pre seba. Ak poskytuje dealer rozdiel (červená je € 150 euro drahšie) zdieľať, moja voľba bola vykonaná ísť na červenú. toto bolo tiež nariadené, a to bude trvať niekoľko týždňov na zákazku a dodanie.

Dňa 1. októbra bolo na čase, aby si auto naozaj. Počiatočný stav najazdených kilometrov: 43 km.

prvú 1000

 • 1001 km
 • 12.10.2016 00:18

Takže dnes prvý 1000 km na tachometri.

Mal som auto, keď som vzhľadom k tomu, rovnaký deň, ale hneď dolial vidieť, ako efektívne vozidlo skutočne deje.

Včera druhé tankovanie, a prvé výsledky sú v prevádzke. Až do teraz som prišiel na pekný použitie 5.49l / 100 km (alebo 1 v 18.2). To je vlastne podozrivo blízko spotrebiteľom, čo som riadil Twingo. Pekné, že nielen teoretická spotreba oboch vozidiel sú rovnaké, ale to zdá sa, že doteraz známe v praxi tak.

To je čiastočne preto, že si myslím, že tento automobil je v skutočnosti nie je tak ťažké v porovnaní s konkurenciou. Twingo vážil 839KG, Mazda váži 950kg, ale jeho 111 kg viac. To tiež predstavuje Mazda s 950kg príjemné posedenie na okraji vyjsť tak len jednu kategóriu vyššie cestnú daň. Tak pekný bonus, a to najmä tak často váži viac konkurencie (Opel Corsa: 1041KG, Renault Clio: 1057KG, i20: 1040KG).

Tam, kde som ešte musieť zvyknúť na zvuk produkovaný motorom. Na Twingo ste mohli počuť zvuk celkom rýchlo, čo rýchlosť, ktorú išli v tej rýchlosti, Mazda počuť vlastne úplne to isté zvuk. Aj na diaľnici, je dobré si uvedomiť, že čím menší motor Twingo ešte vyčistiť väčšiu rýchlosť za rovnakou rýchlosťou.

Motor ešte oveľa silnejší, aby sa zistilo, ako rýchlo som sa na správnu rýchlosť, dokonca bez toho, aby mali možnosť / čas na prechod. Tento prepínač robí Mazda inak celkom chutné.

To, čo som si blázon je, že hoci aute trochu dlhšia (~ 40 cm), vie, pripravený hrať menší polomer otáčania (9.9m -> 9,4 m).

Bude len vidieť, či môžem pridať fotografiu vozidla. Červená farba je naozaj krásna.

4.0
 • comfort 4.0
 • výkon 4,0
 • spoľahlivosť 4.0
 • náklady 4.0
 • Kúpili by ste si auto od tejto značky? áno

Dajte svoj názor na štýl písania a použiteľnosť. Najmenej päť dostala hodnotenie, zobrazí sa priemerné hodnotenie.

 • zlý
 • nedostatočný
 • dosť
 • dobrý
 • vynikajúci