Volkswagen E-Up! (2014) Hodnotenie

5uskutočnenierýchlostirok výstavbyrok nákupuKM-mode, pri nákupeNajazdené poslednej
E-Up!
1 automatické
2014
2017
52000 km
53000 km
Priemerný čitateľ Hodnotenie: 8.5 disclaimer MyReview

Opisy a komentáre v sekcii Myreview vozidla na základe osobných názorov a skúseností užívateľov. Sanoma Media Netherlands BV (, Sanoma ') nemôže byť zodpovedný za obsah alebo možných následkov. V Myreview bude vozidlo umiestnený dobré aj zlé skúsenosti. Editori môžu výrazy, ktoré nespĺňajú pravidlá správania alebo nezákonného upraviť alebo odstrániť za všetkých okolností.

To nie je povolené bez súhlasu Sanoma používať informácie pre Myreview Auto alebo šíriť prostredníctvom iných médií.

Prvé skúsenosti s našou 2. EV

 • 53000 km
 • 17 február 2017 23:55

Budem písať túto recenziu v mierne odlišným spôsobom, ako mojej predchádzajúcej recenzie. Chcem začať vymenovávať pre ktoré tento automobil nie je vhodný, pretože to ušetrí veľa diskusií po tom!

E-up (najmä) vhodné pre nasledujúce úlohy:
- ďaleko prázdnin
- Často jazde tam a späť medzi Maastricht a Den Helder
- Užívatelia po celý deň v aute
- Užívatelia nabíjanie úplne videný sedieť

Pre koho aute alebo pohodlné. No, to je celý rad skupín jazdcov
- Dochádzajúci, ktorí zostávajú v rozmedzí
- Ak auto č.2 (potraviny a pod)
- Užívatelia wiillen nejaké novinky

My spadajú pod 1 a 2. E-Up je zakúpený na stráviteľné dochádzanie a auto č.2 pre potraviny atď. Dochádzajúci je približne 20-30 kilometrov za deň, a bude tým než kilometer 10-20 alebo iné jazdy na.

Ale teraz počujem myslíš, prečo nie 107 / normálny Up / Yaris alebo iné malé auto? Ale samozrejme táto myšlienka je veľmi logické, že žijeme v Nórsku a je tu E-up celkom rýchlo úspornejšie ako benzín všetkých bratov. Budem v tejto recenzii, takže sa zaoberajú predovšetkým s manipuláciou.

A práve tu je oveľa lepší ako EV a benzín / diesel auto. V prípade e-upu jazdíme väčšinou mestskej jazde. Elektrický motor (ktorý je v podstate nehlučná) prípadne dovolí všetky 210 nm z pokoja a 0 rpm voľne na asfalte. Výsledkom je, že auto strieľa off na semafore. Tu mnoho GTI budú mať kosti držať krok (po asi 50 km / h je zábava tiež známy ako je GTI bude ako raketový prejsť E-Up, ale dostanete bod). Tie v kombinácii s nízkym ťažiskom by batérie uistite sa, že auto je pomerne ustálený priebeh. Vozidlo je stabilný na ceste, Vodičské EV bude samostatná skúsenosť pre mnoho, kde, ak ste zvyknutí už nechcú vyberať. Výkon (v meste) zjjn tak úplne skvele! 9/10

Comfort je pekné. E-Up je vybavené tempomatom, parkeersensorer, ovládanie klimatizácie a navigácie. V tejto oblasti je vozidlo veľmi dobre vybavený. Avšak, stoličky sú hodní A-segmentu. Drobné úpravy a krátke zadky. Priestor je inak veľký predný, zadný je fajn s 2 dospelými, ale to je to, čo predné sedadlá sú tlačené dopredu. U nás existujú dve zadné detskej sedačky ISOFIX vybavenej to je v poriadku, auto je celkom ťažké suspenzie, a s krátkym rázvorom sa vám vedieť, keď idete cez prah. Čo láka Komfort up prevádzky ovládanie klimatizácie / odmrazovaním APP. To znamená, že už nikdy nebudete musieť škriabať viac! Komfort dostane dostatok 7/10 (pre A-segmentu).

Bezpečnosť je v poriadku. Nie som moc písať o tom. Je a zostane malý suchár cínu, ale existuje segmenter A pekné doplnky, ako je City brzdy.

Rozsah: Problematika elektrického vozidla, pretože som začal stačí kúpiť EV ak do neho vošla vaše vzor. Pre nás je rad nikdy nebol problém, my účtovať zadarmo a zaberie menej času než tankovanie rovnováhu. E-up má oficiálny sortiment 160 kilometrov. To je pravdepodobne z kopca a po vetre. Zachovať tieto hodnoty. to sú realistické (samozrejme zvyčajný spôsob jeho používania je tiež hlavný vplyv);
- Zimné -10 stupňov: cca 60 až 80 kilometrov
- Zimný 0 stupňov: 80-100 km
-Jeseň / pružiny 10 stupňov; asi 100 až 120 kilometrov
Summer 20 stupňov: cca 120 - 140 kilometrov

Využitie: Ak necháte úhrada môže jazdiť zadarmo. Na elektrinu, stratíte niekoľko eur za tank. Naše náklady (v prepočte na euro) na 10.000 kilometrov ročne;
- Nákup: 13000 euro
- Cestná daň 0 euro
- Poistenie 200 euro p / j
- Údržba 300 euro p / j
- Pneumatiky 100 eur p / j
- Energia (0,10 eur kWh a bezplatne asi 70 percent): 150: 45 eur za rok!

Celkom za rok: 645 euro (6,4 centov na kilometer)

Z druhej ruky hodnota po piatich rokoch: 6500 (50 percent).

Celkové náklady za 5 rokov: 9725 eur (0,19 centov na kilometer)

Akékoľvek otázky, dajte nám prosím vedieť!

4.5
 • comfort 4.0
 • výkon 5,0
 • spoľahlivosť 4.0
 • stálo 5,0
 • Kúpili by ste si auto od tejto značky? áno

Dajte svoj názor na štýl písania a použiteľnosť. Najmenej päť dostala hodnotenie, zobrazí sa priemerné hodnotenie.

 • zlý
 • nedostatočný
 • dosť
 • dobrý
 • vynikajúci