Audi Coupe Quattro S2 (1992) recenzia

23uskutočnenierýchlostirok výstavbyrok nákupuKM-mode, pri nákupeNajazdené poslednej
Coupe S2 Quattro
6. Ručné
1992
2009
213000 km
215300 km
Priemerný čitateľ Hodnotenie: 8.0 disclaimer MyReview

Opisy a komentáre v sekcii Myreview vozidla na základe osobných názorov a skúseností užívateľov. Sanoma Media Netherlands BV (, Sanoma ') nemôže byť zodpovedný za obsah alebo možných následkov. V Myreview bude vozidlo umiestnený dobré aj zlé skúsenosti. Editori môžu výrazy, ktoré nespĺňajú pravidlá správania alebo nezákonného upraviť alebo odstrániť za všetkých okolností.

To nie je povolené bez súhlasu Sanoma používať informácie pre Myreview Auto alebo šíriť prostredníctvom iných médií.

Audi znak

 • 215300 km
 • 18.listopadu 2009 13:56

Vzhľadom k tomu, že je stále čas na napísanie hodnotenia S2 mám teraz robiť tak ako tak pokus.

Potom, čo môj 5 Golf FSI bol pre môj čas pre skutočné karakterbak a automobilový nadšenec, ktorý napočítam do seba. Mal som 306 pre Golf GTI, ktorý bol veľmi pekné auto s množstvom skúseností a po tej nudné Golf som zase chcela auto, ktoré nechcete vidieť na každom rohu.

Nebol som toľko hľadal S2, ale to prišlo o pár mesiacov náhodou proti. Ale napriek tomu urobil schôdzku s predávajúcim (súkromné) a bol som závislý!

Pokiaľ ide o luxus a pohodlie je tu dobre organizovaná výber zo zoznamu:
- Čierne kožené čalúnenie (ako nový)
- Klimatronic! (Regulovaná klimatizácie)
- Elektrické ovládanie okien & zrkadlá,
- stolička bedrová opierka výškovo nastaviteľné +
- Rozsiahle palubný počítač problémy, ako je priemerná spotreba paliva, verbuikte litrov od času atď!
- prepínateľný ABS
- Wiswas systém svetlomety.
- Výškovo nastaviteľné svetlomety
- Bodové svetlo na čítanie vpredu a vzadu
- osvetlená zrkadla za priezory
- CV AB
- V závislosti na rýchlosti posilňovač riadenia
- Breesdtralers
- Oddeliteľné sklopné zadné sedadlá + skikluik

Auto bolo překreslil v roku 2008 a to je tu veľmi profesionálne vykonané nič uloží a veci, ako je tesnenie dverí, logá a prúžky, dverové prahy boli všetky nahradené .. dať fotografie myslím dobrý dojem ..

Tiež motor prepracovaná v roku 2008, takže je to naozaj beží ako kúzlo !. To nahradilo všetky dôležité záležitosti.

Vodičské je naozaj iný príbeh, auto váži 1440kg pevné, ale pôsobivé akceleráciu. 2,2l valec 5 poskytuje štandardné al 220HP a 310N na 2000tpm. Ale má mnoho funkcií, ako ostatné žetóny. Odhaduje sa moc okolo 270pk a okolo 400 nm.

Ukazuje to naozaj strieľať dopredu a vy ste takmer každý šéf ako v šprinte a strednej šprinte. Turbo kikt naozaj dobrá medzi 2500 a 3000tpm a poskytuje pevný tlak na chrbte. Hluk (jemné role) s tým, čo produkuje relácie husia koža, aj keď je štandardná výfukovom potrubí za predpokladu .. V pláne je katloos oceľové exemplár, takže bude páčiť ešte viac!

Ak je vozidlo vybavené veľmi dlhé prevody 70km / hv 1. stupeň a 120 v druhej .. to je veľmi pekné kombinácie, pretože je to naozaj moment monštrum, takže môžete jemné štrajk, ale v skutočnosti to nie je nutné, pretože prechod na 5500tpm je takmer rovnako rýchlo cez všetky momentu. Schodisko na 120 ° C na 5. rýchlostný stupeň v plyne, a potom zistíte, že keď vzdychy po dychu a potom pôsobivo silný až 200 km / h hitov (s výrazným posilnením). Nemá je vháňaný s takou ľahkosťou, že to len dávať pozor, ako ste dohnať a prekvapene, keď sa pozriete na prepážke. Užite si to!

Cíti sa ako doma na diaľnici, je to skôr grant Tourismo než hot rod .. čo 306GTI bolo. Ukazuje kolies je v poriadku, ľahká nedotáčavosť, ale dať dot plyn a systém Quattro vám späť dole na vnútornej strane zákruty. V mnohých plyn sa chová ako RWD auta, ktoré vo vlhkom počasí môže spôsobiť veľa zábavy, ale normálne je vozidlo sa chová veľmi dobre.

Nevýhodou je spotreba a cestnej dane, to je závažný výkon auto, ja používam vozidlo predovšetkým pre hobby a niekedy pracovať pre rezidenčné prevádzku. Spotreba na diaľnici okolo 1:10 a mesto okolo 1: 6, takže mám na mysli v pomere 1: 8.

Povedal som mu neboli testované na limit na diaľnici, ale veľmi veľké vozidlá tlač je hračka s maximálnou rýchlosťou cez 250 km / h real rokov!

Vzhľadom k tomu, mám mám pár vecí, optické a technické zmeny v autách v mojom vlastníctve, ale snaží sa udržať auto ako originál, ako je to možné.
Základňa je mierne znížená Sachs -4cm pružiny a tlmiče BILSTEIN. A majú nový 18" A8 šport) športové kolesá (o rigineel audi) s mier Stijn kaučuku podľa pod .. To nevidíte moc a je veľmi dobré, keď to hovorím ja.

Pre zvyšok som sa snaží udržať na aute vo veľmi dobrom stave a stále ešte existujú určité zlepšenia v oblasti plánovania, ktoré zahŕňajú výfuku z ušľachtilej ocele a brzdy Brembo Porsche (RS2). Štandardné brzdy sú veľmi mierne, a to najmä ak ste zvyknutí Golf 5 je celkom prekážka.

Problémy, s ktorými som sa doteraz pochádzajú z krabice netesní riadenia na vysokotlakovej hadice a spoje, ktoré mali svoj najlepší čas veku. Aj nahradený novým .. čo mimochodom sú strašne drahé! (Ako väčšina častí tejto exkluzívnej stredne veľké ..).
ale proti nej pod podmienkou, že auto je stále vzácnejšie, a preto sa stáva cennejšie, ako dlho budete udržiavať ho dobre ..

Okrem toho mal / výfuk býva vždy visieť nakrivo. Čo je to veľmi nepríjemné, pretože to je potom proti zadného diferenciálu. To sa bude riešiť, pretože tam je, ako som už písal systém z nerezovej ocele z EPS.

--------------Malá aktualizácia 29-12-2009 ----------------

Medzitým, auto bolo pár týždňov svieže MOT, kde hladko sa vrátil .. s komplimenty sudcu.

Ďalej Aj teraz moje staré zimné kolesá (16" ) Moja ex Golf 5 (pitch 5x112) namontované a pastten bez problémov. Stále smiešne, že sa dá namontovať kolesá nových modelov VAG na také staré auto!

Posledné hral v rovnako nadšený pri prázdnom parkovisku a dokonca s 4WD systém snehu autom, môžete povedať, že toto je naozaj pekné! Môžete veľmi rozrušená riadené zadnú stranu a ľahko vytiahnuť potom pošmykol. Majú zábavu aj to, čo sa ff donutjes a osmičky.

Do tej doby, bohužiaľ, jeden nový problém uhasiť, pravý strmeň pretrváva, akonáhle urobím priechodky počasie aktuálny čas, dúfam, že potom je problém vyriešený .. Brzdy kvičať veľa pri jazde ...

Čoskoro, ďalší výstup je tiež vybavený, je to o tom ako zostupuje z jedného rovno nôh spredu dozadu (teda iba jeden koncový tlmič), je to naozaj zdá sa mi, aby krutý zvuk.

Tam je VIPER namontovaný airbox a to zdvihne chladný vzduch priamo za pravým svetlometom, ktorý dáva všetko veľmi pekné zvitok sa zaoberá zhoršuje pod otáčkach. K dispozícii je tiež nainštalovaný vypúšťací ventil (Dahl back) pre lepší zvuk výfuku.

Dúfam, že niektoré z tohto preskúmania a bude vás informovať!

4.0
 • comfort 4.0
 • výkon 5,0
 • spoľahlivosť 3.0
 • stálo 3.0
 • Kúpili by ste si auto od tejto značky? áno

Dajte svoj názor na štýl písania a použiteľnosť. Najmenej päť dostala hodnotenie, zobrazí sa priemerné hodnotenie.

 • zlý
 • nedostatočný
 • dosť
 • dobrý
 • vynikajúci