Volvo V40 D4 Business Ocean Race (2014) recenzia

16uskutočnenierýchlostirok výstavbyrok nákupuNajazdené poslednej
V40 D4 Business Ocean Race
6. Ručné
2014
2014
120000 km
Priemerný čitateľ Hodnotenie: 9.0 disclaimer MyReview

Opisy a komentáre v sekcii Myreview vozidla na základe osobných názorov a skúseností užívateľov. Sanoma Media Netherlands BV (, Sanoma ') nemôže byť zodpovedný za obsah alebo možných následkov. V Myreview bude vozidlo umiestnený dobré aj zlé skúsenosti. Editori môžu výrazy, ktoré nespĺňajú pravidlá správania alebo nezákonného upraviť alebo odstrániť za všetkých okolností.

To nie je povolené bez súhlasu Sanoma používať informácie pre Myreview Auto alebo šíriť prostredníctvom iných médií.

Výber a prvé dojmy

 • 1000 km
 • 31.júla 2014 20:52

výber

V minulosti vždy poháňané uspokojivo Volvo nedávno, ale stále si vybral Audi A4. Dôvodom bola zmena zamestnania, kde som išiel 70.000 km ročne v minulosti a sú teraz iba 20.000 km za rok a potom 20% prídavok relatívne nízku akvizície plátky, namiesto 25% v priebehu podstatnej akvizície. V tej dobe sa auto je menej dôležitá, a to je škoda míňať veľa peňazí na niečo, čo nie je A a B seba trochu v tom taky. Volvo mal v tom čase len D2 v ponuke a má v mojich očiach naozaj dosť sily, aby sa potešenie z jazdy.

Avšak, Audi bol sklamaním, motor mal akýsi on-off povahy, alebo žiadnu moc ani príliš pneumatík, podvozok bol dosť trhaný a nepohodlné, olej a hlavné negatívne stoličky. Som 1,98 a to sa nikdy nepodarilo nájsť slušné vodiča, kde sú sedadlá neponúkajú žiadnu podporu ma. Stručne povedané, tam musel byť Volvo a Audi bolo v bazéne.

V súčasnej dobe, Volvo má niekoľko možností, ako ušetriť na agregáciu, keď som mal tri možnosti:
- Volvo S60 D4 Summum 20%
- Volvo V60 PIH Summum 7%
- Volvo V40 D4 Ocean Race 14%

Z týchto troch možností, S60 bol najdrahší riešenia a V40 a V60 tak drahé. Zamestnávateľ propaguje autá na elektrický pohon prostredníctvom bol hlavný nevýhoda v tom čistú výšku príspevku za mesiac + dodatočnom daňovom prínosu pre obe možnosti rovným dielom. S60 je teda preč.

V60 poskytuje na papier viac ako V40, diesel 5 vojne a automatické AWD a viac priestoru.
V miestnosti som nikdy použiť, keď som 24 rokov a jediné, čo je prenosný počítač a príležitostný prípad, aj keď je ťažko pre mňa s tromi alebo štyrmi ľuďmi v aute v kufri. Pokiaľ ide o živote hodí V40 viac ako rodinné vozidlo a vždy som bol čas ísť k Ocean Race.

Obe vozidlá išiel, pretože 5 valec ma priťahuje najviac na papieri. Avšak to, čo bolo si všimol, že D5 oveľa drsnejší a viac výbušný 4 a valec D4 oveľa lepšie lineárne zrýchlila s jemnou manuálnou prevodovkou. Flexibilita podobne flexibilitu, ako som sa skúsenosťami s šesťvalcovým BMW nafty s dvoma turbodúchadlami a 2,7 V6 HDIF iba bez ticha šiestich valcov kurzu.

Voz ľahko zrýchlilo, bez toho, aby navyše hluk od 100 do 140 ° C a ďalej. To všetko, bez príliš veľa jazdných reakcií v kole. V40 D4 tak bola daná prednosť aj napriek absencii zvuku D5.

Nakoniec nakonfigurujte nasledovné vozidlá:
- V40 D4 Business Ocean Race;
- Ocean Race modrá (samozrejme)
- Čierny interiér (myslím béžovej kreslá krajšie, ale béžová spodná strana prístrojovej dosky a dverí nemôže apelovať na mňa).
- Business Pack spojiť s audio aktualizáciu;
- BLIS + Lane Change vrátane diaľkových svetiel Asistent.;
- Rezervné koleso (raz pozdĺž diaľničného noc stáť pri vás súprava opravu hojí naraz nemať rezervného kolesa);
- R konštrukcia kryty spätných zrkadiel;
- LED svetla do vonkajších spätných zrkadiel;
- R dizajnu Kolesá bez Úsporné žiarivky (ráfiky zmestili pod Ocean Race Business nevykonáva to v mojich očiach ospalosť, a nevyzerá nemiestne medzi Prius ...)

Okrem toho Ocean Race kompletné so všetkými možnosťami pre mňa minimálne a adaptívne xenónové, kožené sedadlá s vykurovaním a dobré stoličky a mnoho nezmyselných doplnky, ale je súčasťou balíka Race oceánu.

prvé dojmy

Po prvé, to je krásny setup som to nájsť osobne!

1000 km teraz na hodiny a dojem je pozitívny a ja som spokojný s mojou voľbu. Čo je zarážajúce je, že motor je trochu hlučný a príliš veľa nechty sám. Očakávam, že to bude menej po prejdení do neho. Demo vozidlo podstatne menej urobil. Aký aj oznámenia je sila motora a jazdné vlastnosti fantastické!

Volvo má dať veľký pokrok v systéme Sensus, v ktorom existuje veľký rozdiel medzi MY MY 2013/2014 a 2015. Systém sa stal lepšie grafické rozlíšenie vyzerá lepšie. Hlasové ovládanie, kde váš cieľ v raz mieste, ulica, číslo domu možno nahrávať diela skvele. Ale ja vidím na obrazovke stále ako nové XC90 príliš malé Volvo, Volvo ukazuje, že to prichádza v budúcnosti. Connect časť aktualizuje pripojenie k WIFI telefónu nie je úplne pohodlné napriek tomu je pomalý zaviesť internet takto, ale ja len ťažko použiť niekoľko problémov rovnako tak praxi to.

Zvukový ma sklame v aute. Cnie sa mi predovšetkým teplo a hlasitosť zvuku a samostatný subwoofer. Nie je to zlé, ale môžete očakávať viac. Teraz Audi bol vybavený Bang & Olufsen systém, takže porovnanie nie je fér, ale ak to porovnám so zvukom v predchádzajúcom V50, čo je podstatne menej v V40. Možno dokonca vidieť do budúcnosti, alebo preto, že niektoré z nich sa k tomu v aftermarket atmosfére.

Pohon je príjemná, auto je tuhý, ale nie nepríjemné a nemusí odraziť na nerovnomerné. Pneumatika je to bude mať vplyv na demo voz mal 18-palcové kolesá a ja sa cítil nesvoj, ale to je osobné. Našťastie dealer mal D2 menšie kolesá v tej dobe inak to ešte stalo V60.
D4 má štandardné športové odpruženie a je rýchlo upraviť z výroby, ostatné ráfiky tento charakter je posilnený, a je niečo, čo treba počítať.

Ovládanie je teda veľmi dobre, že sa nejedná o BMW, samozrejme, ale v porovnaní s nedotáčavosti A4 dochádza oveľa neskôr, auto zostane dlho neutrálne zatáčania a komfortné odpruženie. Panoramatická strecha a tým dať príjemné svetlo v aute je čierna vnútro ľahší a sedadlá sú fantastické.

Spotreba Ja osobne to zaujímavé, ale je v súčasnej dobe okolo 7,2 l na 100 km viac ako 1000 km. Tým sa zníži po behu na spotrebu okolo 6,5 litra na 100 kilometrov som očakával. To je v súlade s V50 nafta som išiel okolo a upravene podľa môjho názoru vzhľadom k schopnosti vozidla.

Stručne povedané, prvý dojem z vozidla je veľmi dobrá. Ak mám spomenúť nevýhody pre mňa osobne je to pribíjať diesel, spojiť funkčnosť Sensus, malú obrazovku navigácie, audio neuspokojivé a obmedzené viditeľnosti okolo vozidla. Obmedzená viditeľnosť zadným okienkom je upevnený zadnou kamerou len mŕtvom uhle na strane ostro čiastočne preto, že stojím na sedadlo v jeho najzadnejšej polohe kvôli mojej výške a proti vzhľad piliere na vás zo stoličky. BLIS, aby bol užitočným doplnkom k zariadeniu.

Volvo má podľa môjho názoru tiež jedinečný úspech tým, že upustí prvý 14% vozidla, kde nemusíte kompromisy v oblasti bezpečnosti, výkonu, komfortu a potešenie z jazdy v porovnaní s "normálnou" V40.

Budúci týždeň, auto ide rovno do Talianska, kde budem riadiť cestu Mille Miglia a tam bude nutné kilometrov na potom budem hlásiť späť ku mne s aktualizáciou.

Prvý mesiac a sviatky

 • 7000 km
 • 29.srpna 2014 14:41

Prvý mesiac V40 D4 je u konca a počítadlo je takmer 7000 kilometrov. Išiel som na dovolenku autom a majú teda riadený cestu Mille Miglia cez talianskom vidieku.

Rýchlosť a sila D4 je stále každý deň potešením. Na diaľničnej auto zrýchlilo rýchlo do obmedzovača. Okrem toho je vozidlo zostáva stabilný a vaša značka na rozdiel od hluku vetra nič k tomu, že 199 idete. To je pekné a dáva istotu, zatiaľ čo brzdy sú excelentné nie je nedôležité.

Čo je zarážajúce je skutočnosť, že podraďovaní tak často dlhé bakverhoudingen mali by ste očakávať, že v predstihu u nafty s touto schopnosťou. Napríklad, auto padá do šiesteho tesne pod 80 km / h nie je žiadna energia.
Jedna vec a ďalšie je znepokojujúce a je povolenie, ktoré robíte pre jazdu v predstavení sporenia (pravidelná D4 nemá vplyv).

Vnútrozemie vám teraz vysoký krútiaci moment a vynikajúcu ovládateľnosť. Môžete si vziať perfektný krivky, a to trvá pomerne dlhú dobu k autu skĺznutiu nad prednými kolesami, ktoré sú v kontraste s A4!
Okrem toho, ako chytré inžinieri podarilo vyhnúť krútiaceho momentu vola. Iba za mokra kolesá občas sklzu pri akcelerácii nadšený inak by som nikdy neobťažoval tým.

Grip nie je teda BMW radu 1, ale jeden z najlepších s pohonom predných kolies vozidiel vo svojej triede. Podobne ako u Fordu Focus a Mercedes A-Class. Dosť silná pre manipuláciu!

Sedadlá, hlavným dôvodom pre návrat do Volvo sú fantastické. Plne vybavená Pochádzam z auta. Tie by ešte ďalej zlepšiť, aby sa predĺžiť relácie bola, ako je napríklad, ktorý využíva BMW. Nakláňaním kreslo môže poskytnúť väčšiu podporu, ale ešte nie je ideálny.

Avšak, tam sú niektoré negatívy:
- Audio: prvý dojem nebol som nadšený a teraz používam vozidlo dlhší ma štvalo čím ďalej viac na kvalite zvuku. Ja našťastie žiadne bitie ako ostatní užívatelia V40. Čoskoro budem stavať Dynaudio reproduktory a subwoofer. V V50 som mal Dynaudio zo závodu, a to bolo vynikajúce.

-Navigácia: Ako už bolo napísané, prevádzku systému zlepšila. Tieto smery sú rovnako zlé ako pred V50, ktoré som išiel. Pravidelne mal v Taliansku na stránke zobrazenej je ísť doľava a ísť správnu vec doslova hovorí. To by malo a môže skutočne zlepšiť v roku 2014. Našťastie som v Holandsku, kde som ísť a musím ju používať menej často.

- Chudobné cestných povrchov, na samohlásky cestách chrastiaci predného zavesenia neplatí iba. To nie je presne znieť prémie, zatiaľ čo auto je tak tichý inak. Či už sa jedná o vlastnosť výrobku je, že ešte neviem, ale bojí sa. Niečo pre 15.000 kilometrov preveriť.

Spotreba po 7000 km 6.2l 100 km. A dobrú hodnotu myslím.

Záver zostáva nezmenený auto veľmi jemné a som spokojný s mojou voľbu. Vozidlo je tiež bežať hladko kilometrov a tiež som chcel robiť s týmto vozidlom. Nadchádzajúce mesiac musím pracovať znova ďaleko, takže kontrola 15K koná na konci septembra v autorizovanom. Potom sa budem hlásiť späť ku mne s aktualizáciou!

prvý rozhovor

 • 30000 km
 • 16. december 2014 13:00

Vzhľadom na zmeny v práci riadim teraz oveľa viac, než bolo plánované, a som späť na ročnom počtom najazdených kilometrov som prešiel medzi 70.000 až 80.000 km ročne.
Ako sa páči posledných 5 mesiacov a 30,000 km? Krátko vynikajúce location'm rád, že som si vybral V40.

V tomto čase, Volvo sa hladko rozpustí v 15K kontrolou Drnčiaci predného zavesenia a došlo k aktualizácii systému Sensus.
To má len snímač pracuje tlaku vzduchu v pneumatikách sa získa malé zmeny inde.
Jediným nedostatkom, čo som sa s kvílením bŕzd, že bude čoskoro vyriešený s novými brzdovými doštičkami.

Mnoho z mojich najazdených kilometrov, pokladám v Nemecku, Švédsku a Francúzsku. Tu sú niektoré veci, ktoré padajú v závislosti od krajiny. Vo Švédsku a Francúzsku, D4 je naozaj vo svojom živle
Hladký, tichý a úsporný. Južné Francúzsko realizuje takmer nádrž pre plavbu na rýchlostné limity.
V Nemecku, kde som väčšinu svojho kilometrov odpadkov je iný príbeh a ja trpí ekologickým nastaveniam. Veľa hovoril Obmedzovač je jeden kurz, ale
To bolo jasné vopred. Mimochodom, to bude čoskoro odstránený, spolu s ladením motora. Avšak, spotreba pri vyšších rýchlostiach je bizarné vysokej trvá 200 km / h
Motor o niečo viac ako 3000 otáčok za minútu, ale spotreba na trase Mníchov NL stále pochádza vždy z priemeru od 1 do 12. Pre porovnanie realizuje kolegu s BMW M550d
V rovnakom kusu podobné použitie. ... Zaujímalo by ma, či je spotreba vyššia po ladenie alebo jednoducho klesne o lepšie prispôsobenie pri vyšších rýchlostiach.
Celková priemerná spotreba činí v súčasnosti 6,7l na 100km.

Najväčšou nevýhodou tohto V40 naďalej trápia infotainment systému. Zvukový som vyriešil "prémiu" pre reproduktory nahradené náhradnými jednotkami, a to je celkom v poriadku. Navigácia zostáva pochmúrny.

Tiež nepríjemné je ľahké palivový systém, ktorý je v aute. V niektorých čerpadiel, čerpadlo pokračuje sa obrátiť, keď tankovanie a to celú večnosť, než ste vyplnili nádrže s dieselovým klesol. Teraz mám zoznam staníc, kde by som mohol zaplní normálne, ale stále nepríjemné. Neexistuje žiadne riešenie, bohužiaľ.

To, čo prežívam teraz robím veľa dlhých ciest je, že mi chýba trochu jazdného komfortu s ohľadom na moje predchádzajúce vozy s dlhším rázvorom, zlým limuzíny pocit.
Okrem toho si užívam každý deň luxus a hladký motor a fantastických miest. Dokonca aj po 1500 km na jednu dennú kroku nemám bolesti chrbta z auta.

Budúci rok mám možnosť vrátiť auto alebo udržať v jazde. V závislosti od počtu kilometrov, ktoré som jazdiť budem rozhodovať.
So zmenou pravidiel agregačných v roku 2016, môže to byť zaujímavé Dec. 2015 ešte dodať auto s nízkou Okrem toho, aby sa znovu využívať niekoľko rokov výhodu.
XC90 T8 dvojmotorový beriem vážne zaoberať. Zdvojnásobenie prídavku, ale tiež možnosť riadiť niekoľko rokov v podobnom aute. O rok neskôr, budete platiť za
bohato vybavený S60 s prídavkom 20% rovnaké, potom je voľba jednoduchá.
Sú to voľby v roku 2015 do tej doby som stále majú radi V40 OR
Na 60.000 km alebo ak nainštalovaná tuning Heico skôr dám aktualizáciu.

aktualizovať

 • 70000 km
 • 09.11.2015 22:30

Aktualizovať 70.000 KM
Je to už nejaký čas od poslednej aktualizácie. To nie je autom, ale sám. Pretože som bol chorý dlhú dobu je pomalší preč s počtom najazdených kilometrov. Ale opäť takmer úplne sa zotavil tak, že znamená, že Volvo mať opäť veľa pracovať a kilometre letieť tam znova.
Voz čím bol problém v medziobdobí. Je tu len dvakrát Audi zásah proti Volvo (alebo viac), Audi, ktorá spôsobila nejaké problémy. Kolízia s pancierovou Audi A8 má mnoho škôd a strát spoločnosti mal problémy hovoriť dostať elektroniku opäť c.q. bez závad. Ktoré trvalo mesiac nepríjemnosť do auta k predajcovi Volvo mohlo ktorý vyriešil problém pomerne rýchlo. Sa tak už o mesiac na Nissan dojné krava, vyhlasujú, že to vyzerá dobre zvonku, ale je celkom iný kaliber auto. Nie je naozaj vhodný pre mojej výške a počtu najazdených kilometrov.
Ladenie je nainštalovaná a mám veľa zábavy. Vozidlo sa stal oveľa živšie. To auto príležitostný plsť je preč. Motor je vždy v strehu a na loptu skutočnú nutnosťou! Aspoň 1x za dva týždne musím ísť do Nemecka a môžem tiež urýchliť D4, pretože Volvo je v poriadku, vo svojom živle a môže sa BMW / Mercedes / Audi vodiči zmätený vzhľad ako Volvo neodíde od zrkadla a nakoniec proste ignoruje.

Pri dlhých cestách, zostanem z auta minulý týždeň pomerne spočívala tiež za 2 dni > 2000 km jazdy a potom nie bezbolestná chrbát alebo nohy. Nové reproduktory sú tým vlastne zlepšuje, dobré zvukové dlhé výjazdy pre mňa veľmi dôležité. V interiéri, najazdené len ťažko zdržať a našťastie žiadne bitie zatiaľ je všetko dobré. Exteriéru tiež vyzerá ako nový, ale to je preto, že auto bolo překreslil dvakrát vyššie uvedené škody, ktorá nie je v súčasnej dobe roesten.
Spotreba je stále stabilný, v priemere 6.8L na 100 km, čo je v pohode pre naftu s takou schopnosťou.

Čo bude ďalej?
Predchádzajúce aktualizácie ukázal, že som sa zvažuje XC90. Potom, čo vyšlo najavo, že pridanie 7% by sa snažil ležadlo, ale bohužiaľ nepodarilo. Koniec roka je nájom na V40, ale dohodli, že predĺži to dokonca s napoly predstaviť, aké to bude tentoraz. 99% šanca, že zostanem u Volva. K dispozícii je iba outsider, aby mi dať veľký úsmev na tvári na testovaciu jazdu a Jaguar XE aký báječný hnací stroj je a vždy som mal sympatie pre značku. Mám pochybnosti o sedadlách vozidla a kvality. Go rozsiahle testovanie opäť s XE s rôznymi typmi stoličiek, aby zistili, či ak pochybnosť.
Užšieho v non-náhodnom poradí je nasledovné:
- Volvo XC 90 T8;
- Nové Volvo S90;
- Plne naložené akcia Model V70 / S80;
- Jaguar XE 180hp diesel.
Obžaloba najprv znova vykonať niektoré kilometrov s V40!

Koniec je v nedohľadne

 • 110000 km
 • 07.09.2016 22:26

Pred časom som vyslaný aktualizácie. V tomto prípade žiadna správa je dobrá správa. Volvo dodržiava príkladné rušenie zero-pass a problémová kilometrov. Ostáva jednou z najvyšších!

Ale ako názov napovedá, Volvo bude čoskoro predložený. Som rýchlo objednať si auto s prídavkom 15% jazdiť okolo neho v najbližších rokoch. Téma ako veľa energie pre malé agregácie dobro.
Dúfali, že S90 T8 príde časom, ale bohužiaľ to nepríde včas.
Aké možnosti sú tam?

Na môj shortlist boli 330E, V60 PIH a C350, Passat bolo upustené, pretože tam je príliš malý motor (1.4) v základni.

1st Choice BMW 330E spočiatku, ale po skúšobnej jazdy sklamaný. Športové sedadlá napriek výsuvným sedadlá mierne tak potom, čo popoludní chrbát zranený, nie flexibility elektromotor pomáha so sebou do 130, potom 320 je v práci, čo vedie k veľkým hlukom motora a malého pokroku pri extra váhu.

Potom riadil V60, výkonné D5 lahodný zvuk skvelých miest, ale aj niektoré nevýhody. Takže interiér je zastaraný dokonca klesať vzhľadom k V40, ťažkopádne manipulácia a trupu je bizarné trochu pod plachtou. V tejto koncepcii pohonu robí pre mňa nie.

Potom outsider kde som najmenej čakal na C350 sedan. Krásne zvonku, ale obraz mm a škaredý obrazovka navigácie na palubnej doske. Ale úplne prekvapený, potom, čo sedí skúšobnú jazdu a skvelé sedačky možno nastaviť dostatočne rozdiel od BMW. A dostatočnú flexibilitu a výkon cez širšie základne motora a elektromotora, ktorý pomáha až do 250 km / h. Opierajú sa o nej ako veľký Mercedes vzduchom krásne panovníka a športy ako je potrebné dať auto Sport +. Len remcat po dni jazdy: navigačný systém zostane škaredé. Dlhý príbeh krátky, idem skúsiť niečo iné a Volvo si objednali C350.
Za pár týždňov príde a ja zase udržať kontrolu.

handed auto

 • 120000 km
 • 24.novembra 2016 21:29

Dnes na 120.000 km podal V40 pre lízingové spoločnosti.
Posledný 10000K, auto je stále príkladné.
za auto v prémiovom segmente kompaktných hľadá rozhodne vyskúšať V40 s týmto motorom.
Prvých niekoľko krokov v C350 dáva všetko jasné pocit, že sa naozaj jedná o triedu vyššie. Viac o tom v revízii C350, ktorá bola posledná aktualizácia V40!

4.5
 • komfort 5,0
 • výkon 5,0
 • spoľahlivosť 4.0
 • náklady 4.0
 • Kúpili by ste si auto od tejto značky? áno

Dajte svoj názor na štýl písania a použiteľnosť. Najmenej päť dostala hodnotenie, zobrazí sa priemerné hodnotenie.

 • zlý
 • nedostatočný
 • dosť
 • dobrý
 • vynikajúci