Hyundai ix20 1,6 i-Vision (2012) Review

3uskutočnenierýchlostirok výstavbyrok nákupuKM-mode, pri nákupeNajazdené poslednej
ix20 1,6 i-Vision
4, dávkovač
2012
2012
16 km
40100 km
Priemerný čitateľ Hodnotenie: 7.3 disclaimer MyReview

Opisy a komentáre v sekcii Myreview vozidla na základe osobných názorov a skúseností užívateľov. Sanoma Media Netherlands BV (, Sanoma ') nemôže byť zodpovedný za obsah alebo možných následkov. V Myreview bude vozidlo umiestnený dobré aj zlé skúsenosti. Editori môžu výrazy, ktoré nespĺňajú pravidlá správania alebo nezákonného upraviť alebo odstrániť za všetkých okolností.

To nie je povolené bez súhlasu Sanoma používať informácie pre Myreview Auto alebo šíriť prostredníctvom iných médií.

začínať

 • 75 km
 • 31. január 2012 15:06

Po porade sa rozhodla pre nový Hyundai ix20 I-Vision 1.6 Automatic. V predchádzajúcich recenzie čítal, že tankovanie bolo problematické, pretože posledná litrov bolestne pomalý. Moja skúsenosť je iná. Doplňovanie paliva za normálnych okolností ide hladko bez problémov. Pretože to bol ohľad na mňa a môžu by som chcel oznámiť, ako túto skúsenosť pre ostatných a pomáha skôr oznámenú problém z cesty.

Okrem toho, moje prvé skúsenosti všeobecne v poriadku.
- Auto je pevný
- stoličky sú dobre upravené a sú v poriadku
- Vozidlo ide v centre zatvorené
- Pri jazde po diaľnici nejaký vietor hluk, ale nie otravné
- Sedadlo je vyššia a preto prehľad
- priestor v aute so štyrmi dospelými je dobrá
- Mám aktívny držiak pre TomTom a funguje to skvele
- Zadné parkovacie senzory nechať miesta a obohacuje

Najazdených kilometrov sa vrátim. Pekné auto a už sa nemôžem dočkať na ďalšiu jazdu

3 týždne od držania

 • 488 km
 • 15 február 2012 17:32

Išiel 488 km, nie je moc na diaľniciach, ale často v mestských oblastiach a malých jázd. Je zrejmé, že máte vyššie miesto. Posilnenie a von ľahko, poskytuje ďalšie ovládací prvok, ale aj pevnejšia zavesenie. Určite nie nepríjemné, ale zvyknúť môj ťah z Mazdy 6. Motor (1,6 Aut) je nádherne pokojný a môj mier Stijn (195 / 65R15) zimné i sneh trať takmer žiadny zvuk. hluk vetra je prítomný ako moja Mazda 6.

Spotreba sa zobrazí 1: 12.2. Ktorý nepochádza zo mňa, pretože z mnohých krátkych jazdách v meste, čo iste pokrýva polovicu najazdených kilometrov. Tankovanie tak prebehlo bez problémov, alebo naopak, že je naozaj nie je problém, na rozdiel od toho, čo som čítal v predchádzajúcich recenziách.

Nechala som štýl prispôsobiť aktívnu podporu pre TomTom Go živé 1005 a nemám absolútne žiadnu ľútosť. Žiadne drôty na palubnú dosku a TomTom okamžite rozpoznať svoj telefón cez Bluetooth. Pracuje perfektné.

Mám problém v mojom centrálnym zamykaním. Pri jazde cez tento zámok zaisťuje, že vaše dvere sa automaticky zamknú. Po desiatich dňoch pokračoval zmluvy za jazdy a odomknutie a držal blikajúce svetlo (ľavé tlačidlá pre výstražné svetlá). Dealer objednal novú jednotku a dám vám vedieť, ako to skončí.

Nabudúce viac.

pekné auto

 • 1537 km
 • 20 apríl 2012 16:29

Veľa občerstvenia. Viete, Effe ísť autom. (01:12) Zakaždým potešenie vstúpiť do. Jednotka pre centrálne portiervegrendeling nebola nahradená opäť funguje úplne v poriadku. Podozrenie, že niečo (relé?) Bol zmrazený. Zrazu to urobil znova, čo má robiť (super auto s self-healing). Teraz zimné pneumatiky Výmena letných pneumatík. Zaujímalo by ma, či to ešte produkuje niečo prekvapivého.

Fine vstup a nádherne pokojný

 • 3582 km
 • 29. júla 2012 11:08

Na letných pneumatík ukázať môj ix20 menej hospodárne v spotrebe paliva. ale čo je to nádherné auto. Všestranný, pokiaľ ide o využitie priestoru, času a znovu zmierniť (vyššia) nastupovať a jede celkom tichý. Nad 120 km p / h je hluk motora len hrať, ale nie otravné. Tam by mal byť skutočne v 5-automat rýchlosti pre rýchlosti (130 a viac) na dlhšie vzdialenosti. Žiadne problémy hlásiť. pozri aj spotreba.

1 rok v rade

 • 7455 km
 • 18. marca 2013 17:34

Jedu jeden rok s ix20 a nesťažoval. Na tom nie je nič zlomil a on mi prináša všudy nemám žiadne problémy.

To, čo som urobil, je proti spotrebe benzínu. Aj nádrž euro 95 a na začiatku som bol niekedy dlhá cesta asi 1:14 a hlavne mesto vodičského asi 1:12, ale menej sa zdá. Na dlhé vzdialenosti s maximálnou rýchlosťou (100/120), ktorá ešte majú priemernú využitie 1:12 av meste budem sotva presahuje 1:10. (Pozri môj spotreby)

Ďalej zostáva pekné auto riadiť.

dovolená

 • 13266 km
 • 01.08.2013 08:52

Boli sme prvé štyri dospelé osoby a batožinu s ix20 bol na dovolenke. Išli sme 3512 km. Vozidlo je pri dlhých pohonov spotrebovávať menej (asi 1:14), ale nie som si vedome ekonomická jazda v skutočnosti som riadený vzdialenosti pri rýchlosti 150/160 km (na prepážke).

Ix20 správal výborne v každom ohľade. Nastavenie teploty a izba je komfortná; hlučnosť je príjemné; kde pevné štandard TomTom je v poriadku; batožiny je nízka s ventilom dostatočne krátka, nádherný voz tiež riadiť veľké vzdialenosti.

1 bod obťažovania pre vodiča ľavého čelného skla piliera. To bráni pohľad vľavo na ceste. Najmä u ľavých zákrut a na kruhových objazdoch je dobré hodinky.

Takmer dva roky

 • 16000 km
 • 11.12.2013 15:28

Vozidlo má prvé dva roky sú dobré. stretol žiadne zásadné problémy, a to riadi v pohode a pohodlné.

Ako už bolo spomenuté a ukázané v histórii používania je, že spotrebúva 1 až 12 v priemere. Neboj sa proti mne. Tiež som si kúpil ho, pretože výrobca vykazuje oveľa priaznivejšie obraz. Tak ako tak. to nemá žiadny vplyv na kvalitu jazdy a potešenie z zažíva auto.

Vysoko odporúčané pre tých, ktorí pohodlie automatické ocenia mierne vyšší vstup do mierne väčšie auto tiež potrebný pre batožinu a v kombinácii s väčším motorom. Pozri tu pre tých najmenších, ideálne auto.

To bol môj posledný recenzie na Hyundai ix20. Prajem všetkým čitateľom úspech s vlastnými skúsenosťami.

Takmer štyri roky

 • 30300 km
 • 27. december 2015 15:28

Moje Hyundai Aj dnes takmer štyri roky v prevádzke a stále plný zábavy. V skutočnosti urobil niekoľko kilometrov, ale keď som sa vykonať tiež prázdninové kilometrov. V poslednej dobe cez Francúzsko na juhozápadnom pobreží (St Jean Pied de Port) a zadné (3.500km) cez Alpy. Išiel s ľahkosťou a s priemernou spotrebou paliva 1:13. Bolo by teraz bol problém s palivomera. Z tohto dôvodu som prišiel bez benzínu stojanu, pretože rozchod ukázala, že nádrž bola ešte 1/4 plné. ale v skutočnosti to bol úplne prázdny. Pretože som bol s autom (a I) zdvihol mobilita bez poplatku a prevezený do čerpacej stanice. Dokonca aj po výmene paliva aj naďalej indikovať úplné meter 1/4. Merač bol vymenený v rámci záruky a všetko je zase v poriadku. Takže teraz môžem vrelo odporučiť na Hyundai ix20.

Takmer 5 rokov

 • 40100 km
 • 04.01.2017 18:46

No, čo môžeme povedať. Ix20 naďalej riadiť veľký. Motor mal malý problém. Voz bol zrazu na troch valcoch jazdných spôsobuje rozsvietilo svetlo s blokom motora. Ditect pomohol v garáži a bolo zistené, že bola rozbitá, zapaľovacie cievky vojne. Dočasne nahradil po dodaní novému zvrátiť to. Zárukou, bude účtovaný žiadny poplatok. Pekné auto, skvelé auto v Zevenaar a dobré služby. Napriek tomu môžem odporučiť Hyundai ix20. Je spoľahlivá a automatická 1,6 beží skvele.

4.5
 • komfort 5,0
 • výkon 4,0
 • spoľahlivosť 5.0
 • náklady 4.0
 • Kúpili by ste si auto od tejto značky? áno

Dajte svoj názor na štýl písania a použiteľnosť. Najmenej päť dostala hodnotenie, zobrazí sa priemerné hodnotenie.

 • zlý
 • nedostatočný
 • dosť
 • dobrý
 • vynikajúci