Toyota Previa 2.4 16v VVT-i Linea Sol (2002) recenzia

12uskutočnenierýchlostirok výstavbyrok nákupuKM-mode, pri nákupeNajazdené poslednej
Previa 2.4 16v VVT-i Linea Sol
4, dávkovač
2002
2004
58000 km
90000 km
Priemerný čitateľ Hodnotenie: 6.4 disclaimer MyReview

Opisy a komentáre v sekcii Myreview vozidla na základe osobných názorov a skúseností užívateľov. Sanoma Media Netherlands BV (, Sanoma ') nemôže byť zodpovedný za obsah alebo možných následkov. V Myreview bude vozidlo umiestnený dobré aj zlé skúsenosti. Editori môžu výrazy, ktoré nespĺňajú pravidlá správania alebo nezákonného upraviť alebo odstrániť za všetkých okolností.

To nie je povolené bez súhlasu Sanoma používať informácie pre Myreview Auto alebo šíriť prostredníctvom iných médií.

SKÚSENOSTI

 • 25. január 2007 00:00

Deti rástli, a náš piknik bol preto príliš malá. Tiež ukázali, že to nejaké oblečenie škvrny v ostení ... čoskoro vymenený pred tým, než zostatková hodnota klesne príliš! Keď sa dealer bol krásny Previa dvoch rokov, väčšina deluxe verzia (vrátane navigačného systému, šesť kapitán stoličky) - a tiež za prijateľnú cenu. Skúšobné jazdy sa to páčilo; no hot rod a možno aj niektoré veľmi veľký, ale chceli sme mať priestor?


Teraz, o dva roky a tridsať tisíc kilometrov neskôr, vieme, čo máme v praxi Previa. Dobrý traktor karavan nie je ohromený našej karavanu (7,5 metra a 1400 kg). V skutočnosti veľmi veľký, ale priestor vo vnútri samozrejme premieta do vonkajších rozmerov. Previa zmestili veľa správ; Bohužiaľ je to možné, a to práve kvôli rozmerom Previa zákaz parkovania (a už vôbec nie v meste).


Previa je veľký a pohodlný, ale nie moc praktické. Prichádza do jeho vlastnej na diaľnici; s konštantným tempom rovno ako najlepší. Na druhej strane chce ísť rovno; priľnavosť na ceste je skôr sklamaním (ostatné odkazy nepomôžu); Má to ako predné, zadné a bočné trochu neprehľadne, takže parkovacie senzory budete naozaj potrebovať.


Sedadlá sú viac než priaznivé (pomerne mäkké, krátke sedenie, malá bočné podpory), a to je pre mňa ťažké nájsť dobrého vodiča, pretože volant a sedadlo je možné nastaviť len pozvoľný. Pohľad dopredu je nehľadiac na big blindu mieste v A-stĺpikov Alto, kde človek môže zmiznúť. Zadný pohľad je veľmi obmedzený, zvlášť keď je zadná rad sedadiel stojí. Opierky hlavy sú celkom v ceste. Previa nie je auto na dochádzanie, ak žijete ďaleko od svojej práce a získať palivo z šéfa. Previa (mám stroj) chtíč veľmi veľký dúšok (1-9 je úplne normálne, s pomerne veľa diaľnice najazdených kilometrov na 100 km / h 1: 11,5 realizovateľné, ale lepšie sa tak nestane). Vzhľadom k jeho veľkej hmotnosti (1575 kg), je daň s našou Previa veľmi spokojní. A tu je to, že my všetci, že priestor (ako sme už predtým mohli si to) malé použitie; máme zriedka majú viac ako tri sedadlá potrebnej doby.


Moja rada pre záujemcov je: sú si istí, že budete mať celý priestor, ktoré potrebujete, a máte relatívne vysoké náklady a len veľmi priemernú jazdu cez? Ja sám som premýšľal o kúpe pekný malý auto na dochádzanie; že beží oveľa krajší a výmena Previa nie je možnosť - teraz som stratil 10.000'den eur. Stručne povedané, ide o Previa: pozrite sa pred vami skok.

PROBLÉMY

 • 25. január 2007 00:00

Bohužiaľ naše Previa žiadny skutočný Toyota v spoľahlivosti. On je v posledných dvoch rokoch v pravidelných intervaloch mimo bežných relácií išiel do garáže. Zoberme výmene čerpadla chladiacej vody (na 70.000 kilometrov, bez záruky, opäť 300 eur); nepredvídateľné svetla, ktorá začala horieť (nb je to Toyota, nie Talian!); nadmerná spotreba oleja (každý 5000 km za liter - k žiadnemu úniku, nie je vyriešený); elektrických spotrebičov neviditeľné, aby Previa, keď sa zastavil na niekoľko dní, nemožno spustiť z dôvodu vybitých batérií; opotrebované tesnenie dverí (po 65.000 km ??? ?? čo predchádzajúci majiteľ to robí ;? než rozvodového remeňa nedávno (85.000 km, by bolo potrebné 15.000 km pred týmto podľa návodu), ktorý sa má nahradiť (300); a teraz opäť zapálil svetlo, ktoré pripomína, aby som išla priamo na môj dealer nikdy Zastaví (a zabudol som tie škaredé parkovacie škody vo výške 2500 eur som trpel, pretože som nemohol vidieť stĺp vedľa mňa!? - - poľa bola oveľa nižšia, než autá, ale napriek tomu bola do značnej miery ich vlastnou vinou samozrejme) ..


Stručne povedané, vlastne nie Best Buy. Príjemné pre taxislužbu, ale súkromne by si mal ísť na menšie - piknik, Verso, Zafira, je Forester mohla ísť dole, ale v zozname. Ktoré sú 95% času ako praktická, vodičský lepšie a lacnejšie taky. Spoľahlivosti, nemusíte to urobiť, a keď sa pozriete na už nemusíte kupovať zemný MPV.

3.0
 • comfort 4.0
 • výkon 4,0
 • spoľahlivosť 2.0
 • náklady 2.0
 • Kúpili by ste si auto od tejto značky? možná

Dajte svoj názor na štýl písania a použiteľnosť. Najmenej päť dostala hodnotenie, zobrazí sa priemerné hodnotenie.

 • zlý
 • nedostatočný
 • dosť
 • dobrý
 • vynikajúci