BMW 220i Active Tourer (2016) recenzia

18uskutočnenierýchlostirok výstavbyrok nákupuKM-mode, pri nákupeNajazdené poslednej
220i Active Tourer
8, Sekvenčné stroje
2016
2017
4485 km
18728 km
Priemerný čitateľ Hodnotenie: 8.2 disclaimer MyReview

Opisy a komentáre v sekcii Myreview vozidla na základe osobných názorov a skúseností užívateľov. Sanoma Media Netherlands BV (, Sanoma ') nemôže byť zodpovedný za obsah alebo možných následkov. V Myreview bude vozidlo umiestnený dobré aj zlé skúsenosti. Editori môžu výrazy, ktoré nespĺňajú pravidlá správania alebo nezákonného upraviť alebo odstrániť za všetkých okolností.

To nie je povolené bez súhlasu Sanoma používať informácie pre Myreview Auto alebo šíriť prostredníctvom iných médií.

1. skúsenosti po 1420 km

 • 17 február 2017 21:19

10 rokov riadený potešenie Renault Scenic 1.5 dci Techline (2007). Opäť plánuje kúpiť nový scénický, ale test riadiť 130 hp Bose mi ešte nedal uspokojenie.
Zistil som, mojej súčasnej 15 dci krajší ako 1200T 130 koní. DCI je tichší a silnejší dna. Prevádzka navigácie a informácií, s rýchlym obrazovky znečistený, nehovoril so mnou.
Okrem toho, "neexistuje" žiadna automatická je k dispozícii vo verzii benzínu a motorovej nafty s našou súčasnou najazdených kilometrov nie je zaujímavé.
Chceli sme aspoň ďalšie MPV, ale rozhodol sa orientovať naše širšie.

Po náhodne sledoval AutoWeek dvojitú skúšku Tourer BMW a Renault Scenic, môj záujem vzbudila pre BMW.
testovacie jazdy 1x vyrobené v 218i a 220i 2x.

To bolo príjemné prekvapenie pre moju ženu a ja, obe vozidlá boli pekné, ale moja preferencie bola pre 220i automatické, môžete pokojne križovanie pozdĺž, a zrýchľuje z nejakého dôvodu nie je problém. Maximálny krútiaci moment 280 už pri 1250 otáčkach za minútu! Nový Scénic bol už v obraze, a šli sme hľadali takmer nové Active Tourer celých volieb tesne pred ročné zvýšenie cien, čo môže viesť k významnému zníženiu cenové zvýhodnenie.

Našiel BMW 220i automatické Active Tourer Luxury Line, High Executive, v novom stave. Minerálne šedá metalíza.
Okrem toho, ešte ako možnosti, elektrický panoramatická strecha, hliníka dakrelings, hi-fi systémom reproduktorov, s odnímateľným ťažným hákom gule a rozšírené palivo a pomocné 12V do chrbta.

Autá zakúpené s 4485 kilometrov na tachometri. Takmer 4 mesiace starý (mladé). Stále vonia nové. Predajca ojazdených vozidiel, obytných práce a skúšobné jazdy.
Tento automobil bol tiež vďaka dobrému obchodu môj Renault atraktívna cena vnímania.

4.februára auto do prevádzky.

Vozidlo je dobré auto, zadné batožiny je primeraná a navyše priestor pod podlahou sa ľahko ukladať veci, ktoré som vždy chcú mať so sebou.
Vnútri sú rôzne možnosti úložného priestoru, menej než som bol zvyknutý, ale toto je kompenzované možnosťou batožinového priestoru pod podlahou.
Iba išiel v režime Comfort, tam je tiež športové a spotreba eko priemere 1: 15,4 s vysokým podielom mestských kilometrov.
Myslím si, že spotreba by mohla byť ešte lepšia, keď som viac zvyknutí na aute (stroja).
Tiež si myslím, že 8 rýchlostná automatické veľmi príjemné a komfortnú jazdu. Nepoznateľne prepínače a motor je veľmi tichý. Interiér je upokojujúca a vyžaruje kvalitu.

Toto mlčanie sa mi produkovať, že pneumatiky celkom dosť hluku, sú 205/55 R 17-91W Goodyear RSC Runflat pneumatiky pod. Je uvedená ako pokojné kapele, ale napriek tomu ...
Auto prísne kontroly a je rozhodne MPV ako malé dieťa na ceste.
Žiadne klepanie alebo vibrácie, rezonancie kdekoľvek. Interiér je pekné a prehľadné palubnej dosky. Ľahko sa ovláda navigácia, veľký a jasný displej v kombinácii s displejom head-up presne obraz, to je užívateľsky prívetivý a udržuje oči na ceste.
Telefón v poriadku, nabíjanie naraz celé adresáre, ktoré môžu byť bezprostredne vybraného cieľa do navigácie.
Ľahko tiež prehrávať hudbu prostredníctvom aplikácie Spotify.

Sedadlo je o niečo nižšia ako v Scénic, ktorý sa zvyknúť, ale teraz našiel svoje miesto. Sedadlá sú napäté. Priestor vo vnútri je prekvapivo dobrá. Za dobrej viditeľnosti, netrpia lamiel v rohoch dverí.
Strešné okno funguje pekný, a je oveľa pokojnejší ako Scénic vo všetkých ohľadoch.
Plné LED svetlomety dávajú more svetla a upraví automaticky na e v zákrutách, mestskej a protiidúce vozidlá.
Sedadlo s'ocenit rana tiež najlepšie pri teplotách -5.

Stručne povedané, po dvoch týždňoch sa definitívne potvrdilo náš dobrý dojem počas skúšobných jázd. Tiež som si auto krajšie.
Neskúsil nič podobné ConnectedDrive a BMW Online služby.
Vozidlo je vybavené SIM kartu, takže vzdialená aplikácie zo svojho kresla pri ohni, navigácia a ďalšie otázky môže byť vyriešená zdá.
Tz.t viac informácií o tomto aute.

Aktualizovať 3. mája 2017. 10375 Km.

Autá teraz tri mesiace po sebe. Aj keď nie som prasa km, ako sa zdá, je vozidlo výhradne pre súkromné ​​použitie, vnímam naozaj zábavné auto. urýchliť
je radosť v tomto aute a tiež poslať tesné zapáči.
Tieto funkcie ConnectedDrive I používať iba hudobné funkciu (Spotify), a vzhľadom k tomu, jednoduchosť použitia ovládače pre zadanie cieľa etc.in som nepoužíval žiadne vzdialených služieb. Real Time Traffic Information (RTTI) je vždy po vstupnej cieľovej .U ostatných informácií je dostatočne iPhone. aktualizácia máp budem t.z.t využívanie

Môj štýl je možná úspora paliva. Až do teraz, v priemere 1: 15.4 súvisiace s doplňovaním paliva. veľmi užívateľsky príjemný rýchlosti je celkom iste na vine. Začiatok prestať fungovať správne.
Eco Mode nájdem neatraktívne, názor mám výhodu, 0,2 km na liter, je prevážené zníženú potešenie z jazdy, zahŕňajú stratu výkonu a druhú radiacej strojmi. Režim Sport je zábava, ale režim Comfort mi vyhovuje vo všetkých smeroch. Hnacím hluku na niektorých asfaltových komunikáciách (open asfalt) sú, ako už bolo spomenuté, jasne počuteľné. Podľa môjho názoru, a to nielen vysvetliť v prospech dlhopisov. Niektoré cesty majú pneumatiky sotva počuteľný.
Moja žena nie je to nepríjemné, a radí, aby ju ignorovať, najmä preto, že celý automobil funguje tak dobre. To je dobrý nápad!
Windows nechať odtiene. Niektoré fotky pred pripojí tento rozdiel a po viditeľný. Otázka vkusu myslím.


Aktualizujte 7-august. 2017 Km 15401
Nezanedbávajte hluk Run Flat pneumatík bolo mi dobre,
najmä na cestách 200-300 km a viac, stále mi irriteren.De A1-A27-A15-A16-A17-A4-A58 pravidelne používam, všetky cesty ZOAB, čo má za následok hluk. Mimochodom, v Belgicku A12 a E313 / E314 po novej cesty alebo pekný jazdu, dokonca s RF.
RF nahradený Michelin Premacy 3. 205/55 R 17-91W v km stánku 14530. Náklady zahŕňať inštaláciu 512 eur. Okrem toho Slime Súprava na opravu vr. Kompresor 12V zakúpiť za akékoľvek nešťastnej udalosti. Mimochodom nemal žiadne prázdne pneumatiky pre viac ako 10 rokov, "knock ho"

Michelinu skúsenosti po 870 km.
hluk pneumatík je znížená po výmene pneumatík, a to najmä na diaľniciach podľa ZOAB. obtiažny "bubnovanie" Zvuk je preč, dokonca aj búchanie na nezrovnalosti. Ale tieto skupiny naďalej zaťažovať ZOAB, myslím, že čiastočne z dôvodu extrémne tiché motory, počuteľný.
Na uzavretom asfalte sotva počuteľný, ale je to tiež tak s RF.
Tam sú tiež nevýhody non RF pásiem: vysiela menej tesné, viac naklonenú v zákrutách, a akékoľvek miesto na rýchlu opravu pneumatík. Mám dojem, že spotreba bude o niečo vyššia. Ale potrebujem viac času na určenie.

Po pol roku a viac ako 10.000 kilometrov, stále oceniť BMW Tourer. Najmä kombinácia motora Stroj je pohodlná .I čítal niekedy, že " štandardné sedadlá" nesedí dobre, ale moja skúsenosť bola pozitívna. V aute, kožené čalúnenie, aký rozdiel môže robiť s tkaninou. Test poháňané obe športové sedadlá ako štandard.
Je zrejmé osobné, ale necítil som sa pohodlne aj mimo vysokej okraje športové sedadlá, sedadlo som našiel v oboch dobré.
Zistili, že zadanie cieľa cez BMW Connected aplikáciu však užitočné. Použitie aplikácie teraz vyriešená.
Všimol som si počas lejaky v posledných týždňoch, že stierače takmer nehlučne a efektívne vykonávať svoju prácu, ktorá bola odlišná v Scénic.
K dnešnému dňu (výmena pneumatík stranou) našli žiadne skutočné negatívy.
Aby bolo možné nazývať "niečo"; stredová lakťová opierka creaks niekedy trochu použitia. Všetko funguje pekný, efektívne a flexibilné. Spotreba ustáli na 15,25 kilometrov na liter, po celú dobu. To rýchlosťou 120-135 na diaľniciach Benelux, až do konca Aj ma udržiava rýchlosť, nízke marže daargelaten☺️ Myslím, že nie je dobré.

Aktualizovať 3. októbra 2017 km. 18728.

Autá už rok starý, vrátane 8 mesiacov v mojom vlastníctve.
Nie garáž návšteva, všetko funguje tak, ako má. Prvý na rade až budúci rok na zhruba 30000 km. Auto informácie ukazujú na 31000.
Spotreba nezvýšila po výmene pneumatík, ako som pôvodne myslel, ale ešte o niečo nižšia, takže celková spotreba teraz prichádza na 15,48 kilometrov na liter, vztiahnuté na tankovanie.
Ako už bolo skôr oznámené, odvíjanie zvuky sú ZOAB ciest poklesli, nie je významná, ale dosť, aby vzali môj podráždenie.
Zaujímavý postreh som urobil v priebehu cesty, kde nie som vodič, ale cestujúci na prednom sedadle. Skupina zvuk z tejto polohy je podstatne menší.
Po ôsmich mesiacoch a viac ako 14.000 km, podotýkam, že AT je veľmi príjemné auto pre mňa. Priestranné vnútro, dobrý výhľad na cestu, jemné zrýchlenie, spotreby paliva, vynikajúce spracovanie, jemné navigácia s peknou štruktúrou menu, na dobrých cestách veľmi tiché.

Je potrebné pokračovať.

5.0
 • comfort 4.0
 • výkon 5,0
 • spoľahlivosť 5.0
 • stálo 5,0
 • Kúpili by ste si auto od tejto značky? áno

Dajte svoj názor na štýl písania a použiteľnosť. Najmenej päť dostala hodnotenie, zobrazí sa priemerné hodnotenie.

 • zlý
 • nedostatočný
 • dosť
 • dobrý
 • vynikajúci