Toyota Auris Touring Sports 1,8 Hybrid Executive (2015) recenzia

14uskutočnenierýchlostirok výstavbyrok nákupuKM-mode, pri nákupeNajazdené poslednej
Auris Touring Sports 1,8 Hybrid Executive
1, Sekvenčné stroje
2015
2015
10 km
21000 km
Priemerný čitateľ Hodnotenie: 6.2 disclaimer MyReview

Opisy a komentáre v sekcii Myreview vozidla na základe osobných názorov a skúseností užívateľov. Sanoma Media Netherlands BV (, Sanoma ') nemôže byť zodpovedný za obsah alebo možných následkov. V Myreview bude vozidlo umiestnený dobré aj zlé skúsenosti. Editori môžu výrazy, ktoré nespĺňajú pravidlá správania alebo nezákonného upraviť alebo odstrániť za všetkých okolností.

To nie je povolené bez súhlasu Sanoma používať informácie pre Myreview Auto alebo šíriť prostredníctvom iných médií.

Prvý 1000/1500/2500/10000/20000 km Auris Hybrid

 • 21000 km
 • 01.01.2016 13:40

Toyota Auris Hybrid Touring Sport som si kúpil využiť stále nízke navyše (14%). Trio testovacie auto týždeň Peugot 308, Volvo V40 a Toyota Auris Hybrid výrazne pomáhal pri procese výberu. Auris bol 1 výherca bod. Tiež ANWB dvojitý test (30 vs Auris Auris bol racionálny vzhľadom k víťaz.

Auris Hybrid som si vybrala, pretože sa jedná o veľmi kompletné, pohodlné a úsporné auto. Nakoniec nezvolil naftu, pretože vysoké dane (nie som prenájom vodiča a riadenie nákladov ako podnikateľ). Chcel by som uviesť obrovskú ťažnú silu (všetko je relatívne) o mojom predchádzajúcom Polo BlueMotion diesel bude chýbať.

Toyota som si objednal v novembri a tesne pred Vianocami dostal poskytuje Louwman Amersfoort. Zvolila som výkonného prevedenie s bezpečnostnou Sense balíčka. Vysoká úroveň bezpečnosti a plne automatickou prevodovkou zaistenie pohodlia auta na veľmi vysokej úrovni.

Exteriéru nie je tak efektné ako slávneho nemeckého tria (B.A.M.), ale za 10.000 € navyše za rovnakú úroveň zariadenia som našiel celkom veľký krok. OK získate navyše motor s vyšším výkonom, ale pohodlné a úsporné jazde vpred sú Auris Hybrid je skvelá voľba.
Musím priznať, že nebude môcť postúpiť do vytiahnuť veľké auto alebo príves. To je bohužiaľ nie je v tomto hybridu; ale karavána som nikdy nemal a nemám v úmysle kúpiť.

Prvých tisíc kilometrov, uvedomil som si spotrebu 1:19. Dúfam, že sa spotreba v nadchádzajúcom období ešte niečo zlepšiť, pretože som vo svojom výpočte by sa predpokladať, 1:22 (ľahko som odstránil s mojím predchádzajúcim nafty).

Čo je zarážajúce, ak je vysoký komfort. Extrémne nízka hlučnosť a automatické prevodovky. Je skutočne pravda, že tam je niečo výraznejší zvuk, keď vyjdete na plyn, ale na rovnakej úrovni hluku, ako som mal v mojom predchádzajúcom nafty výrazne urýchlil. Jediný rozdiel je, že v hybride vyššia hladina hluku je vytvorený priamo a je pomaly menej, zatiaľ čo v dieselovom / benzínu hladina hluku vytvára postupne, ako sa počet otáčok sa zvyšuje.

Pros tak ďaleko:
* Vysoký komfort
* Nízka hlučnosť
* automatická
* Bezpečnostný paket Sense

Negatívy ďaleko:
* Spotreba je ešte o niečo vyššia, než sa očakávalo
* Dvakrát mal senzor na čelnom skle bolo z akcie, pretože špinavé čelné sklo alebo kondenzácie; celá rada bezpečnostných systémov je vyradená z prevádzky;
* Počet prípadov, keď je motor z veľkej rýchlosti pri úplnom uvoľnení plynu (regenerácia / nabíjačka)
* Nedostatok kontroly ohrevu

Aj dočasne aj naďalej využívať a bude hostiť aktualizáciu.

1500 km

Medzitým znovu išiel niekoľko kilometrov na Auris a stále uspokojivo. Moja žena má tiež začal uvoľňovať pozitívne. Ona bola predtým zvyknutá ju VW Up. Zadná kamera a parkovací senzory poplatok výstupný všade okolo, aby to oveľa väčšie auto zvládnuť jej pokutu.

Vozidlo je stále veľmi pohodlné a tiché. Najmä je audio systém s DAB + a potom sa veľmi dobre k uskutočneniu. Pekný a čistý zvuk, ktorý upraví zvuk a späť je v poriadku.
Dávajte pozor, aby vám nefungujú pri jazde displej na stredovej konzole. Pri opustení priestoru už raz objavila na chodník. Šťastie dobre a dobré varovanie. Tip: iba volantu pri jazde !!!

Sedadlá sú vynikajúce pre mňa. S 1,82 m a 83 kg jemne cestovania. Predstavte si, že ak sa dostanete cez 1,90 m a váži viac ako 100 kg, ktoré japonské vzťahy, než chodiť do práce.

2500 km

Auris stále poháňa veľmi pekné. Po roku 2000 km mohol byť riadený s vyšším výkonom. V tomto prípade je tlačidlo napájania možno nastaviť. Už som sa snažil niekoľkokrát. V skutočnosti, budete okamžite vedieť, že motor prináša vyšší výkon. Osobne si myslím, že všetko zlé šumu (dobrá izolácia z auta). To predsa má niečo Butch, že zvuk.

Čo je tiež veľmi šikovný key-less entry. Dotykom dvere zvládnuť všetko ide automaticky lock. Tiež tam je tlačidlo, ktoré zavrie všetky na vonkajšej strane a zložiť zrkadla. Samozrejme za predpokladu, že kľúče v bunde alebo v taške.

Medzitým som si ani nevšimol drobné zápory.
* Lakťová opierka nájdem niečo príliš nízka a príliš krátka; bude upozornený, ale ja by som dal prednosť nastaviteľná.
* Striekajúcej kameň je z kola zvukovým jasné. Niekedy sa vydesiť na začiatku veľkého tresku. To by mohlo byť lepšie. Nemal som žiadny iný automobil.

Spotreba paliva Očakával som niečo priaznivejšia. V súčasnej dobe namontované zimné pneumatiky. V meste jednom v 16; dlhotrvajúci cesty (až do 100 km / h), zhruba 1 ku 18. V 80 km dlhých cestách odhadujem 1 do 20 alebo dokonca vyššia. Spotreba mojom predchádzajúcom Polo BlueMotion nebude sedieť tam myslím.

Medzitým už druhýkrát mal poruchu systému Safety Sense. Nastáva, keď na dlhé vzdialenosti s vnútorným a vonkajším teplotným rozdielom je veľký. Opäť hlásené v garáži, ale mám pocit, že sú v garáži, nie je v skutočnosti zodpovedný za to. Trpezlivo čakať na riešenia od výrobcu / dovozcu. Zdá sa, že Toyota pracuje na riešení.

10.000 km

opäť medzi letnými pneumatikami boli vo väzbe. Spotreba je dnes okolo 1:20. Vozidlo sa stále pracuje uspokojivo. Na druhý deň sme si urobili dlhú cestu vo svojom starom Polo BlueMotion. Aký rozdiel! Je zarážajúce, koľko hluku je naftu; V normálnej jazde všetko, ale ak sa výrazne zrýchľuje. Nieto ak voľnobehu nafta. jeden nie úplne odlišný od Auris. V zatknutie počuť nič, pod normálne jazde tichý, často ľahké bzučanie hluk motora alebo vetra. s významným plyn len na prípravu svojich hostí, aby dôvod pre hluk. My sami musieť zvyknú a vieme, že ak budete musieť dobehnúť na ceste alebo vložiť diaľnici, ktorá potom vytvorí akútnu celkom opäť znieť, kým sa nezistí, že CVT novú výbavu.

Existuje toľko doplnky na autá vám niektoré gadgets objavené oveľa neskôr. Podobne kľúče menej vstup na zadnej strane. V prípade kontaktu tlačidla na dverách batožinového priestoru, zadné výklopné dvere otvoriť kľúč menej. Ale je tu tlačidlo vedľa key-menej tiež môže byť uzavretý.

Naše skúsenosti s navigáciou sú všeobecne dobré. Ale v praxi, menej presné než TomTom naše iPhone. Stáva sa, že navigácia z nejakého dôvodu dostane zmätený. Obrazovka je oveľa väčšia ako na iPhone, takže môžete vidieť na ceste lepšie.
Medzitým niekoľkokrát mal varovanie bezpečnostného balíka tomto zmysle som pop ohrozujúce pastora. Displej na palubnej doske, potom všetky červené. Pekný bezpečnostné funkcie!
Neúspech v bezpečnostnom systéme sense som informoval predbežne stanovená v zime, ale nepochybne vráti opäť na jeseň, keď počasie je vlhké do auta a čelné sklo.
Zábava je tiež vidieť, že nie som jediná voľba pre Auris Hybrid; teraz som oveľa Aurissen s registračnými HS teda urobili nákup v decembri 2015. Dokonca aj v mojej modrej Auris jazdy tam s registráciou oblasti počnúc HS))

20,000 km
Medzitým takmer rok a vlastní viac ako 20.000 km na celý deň. Stále skvelé auto. Pohodlné, bezpečné, priestranný stanice a veľmi úsporný na 1350 kg.
Je mi tiež všimol, že veľké škvrny také prahové hodnoty môžu byť pružné, ale ten malý hrbole na ceste vedúcej k vibráciám v aute. Našťastie sedadlá sú dobré, ale prepracovanosť podvozku s malými hrbole lepší.

Počas našej dovolenky v severnom Španielsku si všimol, že auto na kľukatých diaľničných trasách (120km a +) auto stratí malú priľnavosť. Máte pocit, že máte auto mimo kontrolu. uvoľnenie plynu v tomto prípade. Našťastie sme ísť v NL žiadne také dokumenty.

V poslednej dobe niektoré ďalšie riadené v mojom Polo BlueMotion. Aký rozdiel! Jediná vec je, že Polo je ešte úspornejší. Pre zvyšok Auris je zďaleka lepšie auto.

Stoličky sú v poriadku a dostatočne nastaviteľná. Hluk v Auris je úžasný. Tak tiché, že si prekvapený, keď sa náhle dať plný plyn. Ticho je potom rozdelený hlukom motora. Domnievam sa, že zvuk v mojom Polo porovnateľné.
Riadenie prah sa suspenduje pomerne hladko Auris. Na Polo ste viac brzdení inak Bounce autom.
Občianska vybavenosť v Auris Executive sú obrovské. Môžete si nemyslím, že ak je v priebehu tak šialené. Mnohí s riadením a že 30 tácok.
Jediný potom, že ešte musím mať rád LED svetlomety.
Stručne povedané, stále vynikajúce auto pre mňa a moju ženu.

4.0
 • komfort 5,0
 • výkon 4,0
 • spoľahlivosť 4.0
 • stálo 3.0
 • Kúpili by ste si auto od tejto značky? áno

Dajte svoj názor na štýl písania a použiteľnosť. Najmenej päť dostala hodnotenie, zobrazí sa priemerné hodnotenie.

 • zlý
 • nedostatočný
 • dosť
 • dobrý
 • vynikajúci